Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na 100% będzie we wrześniu :D Skoro 8 września na HUB ma być zakończenie 2 sezonu to prawdopodobnie za tydzień tzn. 15 września będzie 3 sezon lub będziemy czekać dłużej i będzie 22 września, ale to są moje spekulacje :D

Nikt nie puści żadnego filmu/serialu bez zapowiedzi i reklam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie fake, to preorder dvd na amazonie http://www.amazon.com/Little-Pony-Friendship-Magic-Adventures/dp/B0096RC6VO/ref=sr_1_1?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1346967918&sr=1-1&keywords=%22my+little+pony%22. Btw spójrzcie na oczy AJ, RD, TS i FS, refleksy w oczach nie są okrągłe, tylko sześciokątne, ale rarity i pinkie już nie, jakby nawiązanie do tych kryształów? Tylko czemu nie wszystkie takie mają. Fryzy troche dziwne, ale jak na weselu mogły mieć inne niż zwykle, to tutaj też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może to oznaka czegoś niecnego? Bo zastanówmy się: dlaczego Rarity i Pinkie Pie nie mają tych refleksów w oczach, tylko są... normalne?

Jakby było jakieś kuszenie na kryształy, Rares mogłaby to przejrzeć, jako ekspertka od kamieni szlachetnych, a PP... One does not simply possesed Pinkie Pie :rainderp:

Ale to takie tylko moje gadanie xd

Run Time: 120 minutes

To mnie cieszy xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam też iż mają pozmieniane kolory (What? Rainbow Dash in mane yellow, orange, pink and blue?) Tylko naszej Twilie i Jack to nie dotknęło. I tylko Pinkie ma sensowny fryz. (Is ninja pony!) Okładka wnerwiająca. I te równie wnerwiające refleksy w kształcie kamieni. Zaczyna się dochodzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te kanciaste refleksy nie wyglądają na zamierzony efekt, ale w sumie takie coś ciężko przeoczyć. Całość wygląda tutaj sztucznie, te kolory są jakieś takie... inne... Jeśli zabrali się za 'ulepszanie' projektu to już im współczuję, bo spierdzielili po całości Zastanawia mnie tylko czemu wszyscy się tak błyszczą... Przydałby się topic na teorie spiskowe dot. spoilerów, tutaj nikt by się nie przedarł przez ścianę tekstu :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz,mam rozumieć,że przygody w kryształowym imperium to będzie film składający się z 120 minut,czy odcinki na płycie?

Coś mi mówi, że to będą odcinki składające się na 1 fabułę. W końcu ziściłby się pomysł Lauren Faust.

Chyba, że 3. sezon będzie taki jak 1-szy - randomowe przygody, ale w tle ciągle dźwięczała gala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ludzie to tylko okładka...nic więcej nic mniej piosenki są wycięte wprost z serialu i postacie wyglądają ok.A co do kryształowego imperium tą sądzę,że będzie to standardowa forma czyli odcinki związane z główną fabułą oraz 2/3 inne randomowe.Pewnie też tak będzie wyglądał sezon 3.Mam przynajmniej taką nadzieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.equestriadaily.com/2012/09/crystal-empire-dvd-information-released.html

In Adventures in the Crystal Empire, a magical empire has suddenly appeared in the arctic north of Equestria, and PRINCESS CELESTIA needs TWILIGHT SPARKLE and her friends to find a way to protect it. While her friends try to keep the Crystal Ponies occupied at the Crystal Faire, TWILIGHT SPARKLE searches for the hidden Crystal Heart that is the key to keeping their empire safe from harm! - Shout Factory Press Release

no dobra. teraz wiemy conieco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisałem góry na północ od Equestrii :P... Połączenie kolejowe też mają... Z tego co gdzieś czytałem to 22 albo 29 ma być jakiś Event i dopiero chyba tydzień albo dwa po nim będzie premiera... Miejcie na uwadze, że to informacja nie sprawdzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię by dodali nowego, można zobaczyć, że wśród mane6 mamy: 2 pegazy, 2 jednorożce i 2 zwykłe czyli dodanie nowego zachwieje tą równowagą. Jeśli już dodać to po jednym z każdej kategorii.

no chyba, że dodadzą 2 changeling'i, czy jak im tam bylo

[(sory za niepamięć.... ale to wkurzające, że ja ponad 3 miesiące nie oglądałem mlp, ale i tak jestem w temacie)... teraz sobie myślisz jakie ma to powiązanie z twoją wypowiedzią i tym tematem? ... praktycznie żadne... ale ma to powiązanie z moją wypowiedzią... dalej nie pisze bo ostrzeżenie moge dostać za to ,że strasznie mieszam...-.-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...