Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja tu normalnie wykituję! Ile można czekać?! W kółko oglądam sezon 2, czytam FanFick'i i codziennie śledzę Equestria Daily?! Błagam, dajcie już 3 sezon! No bo ile można...

Tak wiem jestem FanBoyem ale cóż poradzę :) To jest [świetne]!

Proszę o zachowanie kultury języka ~Keola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do roboty komputer mi się rozwalił i nie mogę przez to grać w lol'a i tf2 czytam kilka niedokończonych lub niedokońca przetłumaczonych fanficków, a więcej nie mogę ich przeczytać ponieważ wszystko zacznie się mi mieszać. A zapomniałbym na youtbe nie ma filmów i w szkole a mało lekcji nam zadają więc przez większość dnia nudzę się przed telewizorem lub laptopem na którym nie działa żadna gra więc proszę tylko o to by w końcu wyszedł sezon trzeci lub film MLD ale bardziej pragnę trzeciego sezonu. No ale koniec użalania się i wypłakiwania się na forum nie chcę przecież go zaśmiecać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje inaczej ciężko się im będzie wyrobić z odcinkami.Mam nadzieje,że czekanie na sezon 4 będzie trochę krótsze;)

A skąd wiesz że 4 sezon wogóle wyjdzie....

Nie macie co robić na świecie?? jeżeli nie to ja mam dla was pomysł (ja tak robie)

5 rzeczy które robisz kiedy się nudzisz

1.Zaglądasz w podświadomość i przypominasz sobie o jakiejś zajefajnej starej grze

2. Wychodzisz na dwór ze znajomymi

3.Piszesz FF lub oglądasz kuce bez przerwy :rainderp:

4.Oglądasz telewizję

@EDIT

Lub się Uczysz xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 rzeczy które robisz kiedy się nudzisz

1.Zaglądasz w podświadomość i przypominasz sobie o jakiejś zajefajnej starej grze

2. Wychodzisz na dwór ze znajomymi

3.Piszesz FF lub oglądasz kuce bez przerwy :rainderp:

4.Oglądasz telewizję

@EDIT

5.Lub się Uczysz xD

1.A jak się nie miało, lub się już nie ma?

2.Ja mieszkam w szczerym polu i do kolegów mam ok. 3 kilometrów, a do tego jestem leniwy i nie lubię nie gdzie chodzić.

3.Wiesz co, nie chce cie załamywać, ale jestem wielkim fanem MLP a nie wiem co to jest ten Fan coś tam, a oglądanie kucyków...... Ponieważ mieszkam w szczerym polu, mam problemy z internetem, a od dawna wyłapuje mi 2G czyli mam prędkość pobierania ok. 16 kb/s :-( , atak to bym chętnie oglądał.

4.Znudziła mi się :-)

5.To właśnie robię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem nie obiecali swego czasu, że będzie więcej sezonów, chyba zrobili to w czasie ujawnienia, że tylko 13 odcinków będzie, jak dobrze pamiętam padły słowa, że pracują nad nimi (tymi sezonami/odcinkami) i mają pełno pomysłów na dalsze opowieści. Zresztą... Kasa wystarczy jaka z tego musi być ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...