Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nareszcie jakiś konkret. Niemoge się już doczekać. Oczywiście jak sezon ogórkowy się skoczył to wszystko zaczynają puszczać na raz. Będzie ciężko od telewizora odejść. *StarBright co Dubbing Polski do Sezonu 2 związane ma z Sezonem 3 w Ameryce? Zresztą jak już napisałem w odpowiednim poście dlaczego nie jestem przekonany co do tego, że jest to prawdziwym oficjalnym utwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałabym taką małą prośbę. Oczywiście,jeżeli jest możliwa. Ponieważ jak wszyscy jestem bardzo podekscytowana nadchodzącym sezonem 3,że chciałabym od razu obejrzeć oryginał bez napisów pl. Czy istnieje możliwość zobaczenia kanału the hub online? Szukałam go (i na oficjalnej stronie the hub ) i nigdzie nie mogłam znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc w tej sprawie :)

Przetłumaczyła informację z tej strony

Zgadnij, kto jest z powrotem w siodle?

EW może wyłącznie pokazać, że wszystkie nowe odcinki My Little Pony: Friendship Is Magic - to kolorowy serial dla dzieci, który stał się fenomenem Internetu . Będzie będzie miał swoją premierę na kanale The Hub o 10 rano w sobotę, 10 listopada. Trzeci sezon serialu jest związany z epickim, nowym rogiem Equestrii: ''Kryształowym Imperium''. Starożytne przeklęte miejsce, które tajemniczo zniknęło/pojawiło się (nie umiem wytłumaczyć) po braku tysięcy lat.

Odcinek nastąpi po premierze hub w najnowszej serii Littlest Pet Shop - animowanej komedii, która oferuje wokalne talenty Ashleigh Ball, Tabitha St niemieckim, i Nicole Oliver, z których również gwiazdą jest My Little Pony (jak Rainbow Dash / Applejack, Rarity i Księżniczka Celestia).

Kucykowy pisarz-Meghan McCarthy mówi na EW, że w sezonie 3 uwaga skupi się na głównym kucyku: Twilight Sparkle która, postępuje w swoich magicznych badaniach/studiach "Ona jest w Ponyville tylko na chwilę, a jej podróż pójdzie nieco dalej," mówi McCarthy. To będzie również funkcja "bardzo chwytliwego i bardzo, bardzo ładnego" nowego utworu, "zwykłe pop do odniesienia kultury" i nawrót pewnego bezimiennego wentylatora villaina faworyta - jak McCarthy mówi: powróci "w sposób bardzo, bardzo niesamowity.

"EW DAILY Ankieta: Mogłeś przeżyć ''Niedobitku/Ocalały?''

Fani powinni również zwrócić uwagę na nadchodzące raty, którymi zajmuje się bardzo aktualny temat: zastraszanie. "To bada, która wie jak należy obchodzić się tyranem, a czasami, co jest często źródłem przemocy" wyjaśnia McCarthy. Ale nie spodziewaj się niezręczny

specjalny odcinek: "To zawinięcie w historii, który jest naprawdę zabawny i śmieszny,nie ma muzyki, i nie czuje się heavy-handed".

Ciągle głodny na więcej nieokiełzanego kucyka? Sprawdź ten ekskluzywny obraz ''Kryształowego Impreium'' i zobacz premierę, która oferuje debiut śpiew Smoka Spike'a''

Przetłumaczyłam najlepiej jak umiałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, podsumowanie tego czego byliśmy światkami od ostatniego tygodnia.

1.Kolejne potwierdzenie że 3 sezon to nie koniec kuców.

Oczywiście to jest bardzo dobra nowina, zwłaszcza dla tych co "wykasztaniali" się w gacie ze strachu na wieść o tym, że to może być koniec MLP.

2.Wkrótce pojawi się oficjalny OST.

Why not.

3.Będzie coś o/w/na Manehattanie.

Chętnie zobaczę jakąś inną metropolie niż Canterlot.

4.Możliwe, że mane 6 odwiedzi Królestwo Gryfów.

Też dobry pomysł. Chętnie bym zobaczył Gustava Le Granda w jakieś piekarni w krainie gryfów. Chociaż Gildy bym nie chciał zobaczyć.

5.Opuszczona księżycowa kolonia Luny.

Słyszałem że to tylko plotka. Pomysł wydaje się fajny lecz muszą to zrobić tak, by wszystko się trzymało kupy. Nie chce żeby tak ni z gruchy, ni z pietruchy Luna ma swoją siedzibę na/w księżycu. Pojawia się tu także coś co nie jest dla mnie zbyt dobrym pomysłem. Twórcy zbyt dużą robią dla fanów. Za dużo Luny wtedy będzie w MLP (jakby co to nie mam nic przeciwko Lunie, więc żeby nie było, że ją hejce). To jest serial o mane 6, a nie o Lunie, a odcinki które są poświęcone głównie tylko jej to lekka przesada. Hasbro, wedle mnie, lekko przekroczyło granice o tym co się robi dla fanów. oni robią dla fanów. Zresztą Luna ma już odcinek w sezonie 3 o jej szczegółach z młodości.

6.Więcej szczegółów z życia Luny i Celestii.

To jest dobra myśl. Chętnie poznam biografie Celesti oraz Luny. Mimo że to oddala wątek przyjaźni pomiędzy mane 6 i przybliża wątek o Lunie, to coś takiego nie jest tym co napisałem w 5 punkcie.

7.Powrót Discorda.

To nie jest dla mnie dobre posunięcie ze strony twórców. Pomimo że Discord to bardzo fajna postać, nie powinien on wracać. Został on zamieniony w kamień więc już dostał pokonany, więc jak ma wrócić. Takie coś namąciło w fabule, a to bardzo źle. I jak już pisałem wyżej, fani mają za dużo to powiedzenia. Teraz bardzo mocno została przekroczona granica. Nie wiem jak to wam przekazać, ale Discord nie powinien wracać.

Mogli by dać szanse takim postacią jak np. F&F gdyż istnieje grupka ludzi którzy ich kochają.

8.Alicorn stanie się oficjalną nazwą zamiast "Pegacorn".

Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak "Pegacorn".

9.Starswirl jest odpowiednikiem naszego Merlina.

W ogóle nie wiem o co chodzi ale dobra.

10.Więcej mitologicznych odniesień i kreatur.

Lubie takie rzeczy więc to tej dobra wiadomość.

11.Więcej technologi ale bez przesadyzmu.

Też fajnie. Mam nadzieje że twórcy nie przekroczą granicy.

12.King Somber.

Cóż, kolejny Badass. Z wyglądu jest nawet fajny, ale coś mi się wydaje że będzie chamem o charakterze Gildy, a jeśli tak będzie to na pewno go nie polubię. Wydaje mi się też, że będzie on miał albo bardzo mroczny, albo zły lecz denerwujący głos.

13.Film.

Tej minuty pierwszego odcinka nie oglądałem i nie zamierzam.

14.10 listopad.

YAY! W końcu twórcy uchylili rąbka tajemnicy, kiedy dokładnie będzie S3. Mi to nie sprzyja gdyż zacząłem oglądać MLP od początku, i jestem dopiero przy pożegnaniu zimy. Oglądam to w ślimaczym tępię, a nie będe oglądać S3 dopóki nie obejrzę reszty. Ciekawe jest to że 11 listopad to Dzień Niepodległości oraz imieniny mojego brata :P

Sądząc po wielu screenach z S3 widzę że dość dużo będzie Shining Armor, i dobrze.

To było moje zdanie o tym, co ma być w sezonie 3. Pamiętaj, że to MOJE zdanie i zgodzę się z innymi poglądami.

Duże podziękowanie dla użytkownika Lukiner za ściągę, co będzie w S3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Ja także nie mogę się doczekać, mimo iż czekam "tylko" miesiąc. Mam nadzieję, że po starcie 3 sezonu fandom MLP się znowu ożywi, bo tyle czekania nieco uśpiło fanów :fluttershy5: Chciałbym po powrocie do domu zobaczyć jakieś 5000 nieprzeczytanych postów haha :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...