Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Dołączona grafika

WARNING! WARNING! WARNING! SPOILERY

NIE CZYTAĆ JEŚLI NIE CHCECIE PSUĆ SOBIE ZABAWY!!

jak w poprzednim temacie który dotyczył sezonu II tak i tutaj uznałem że wszystkie urywki, zdjęcia, wycinki z gazet etc które pojawią się w necie będą tutaj się pojawiać ;p

Dyskusja na temat waszych przypuszczeń/spekulacji/marzeń/wizji o tym co by mogło pojawić się w 3 sezonie odbywa się w tym temacie: http://mlppolska.pl/showthread.php?tid=1358

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Tara Strong element of trolling. Żartuje z/wspólnie z bronies, wrzuca arty z Twilight na twitterze a teraz droczy się z nami i daje nam takie "info" xD Kobieto nie pisz nam o 3 sezonie gdy jeszcze 4 miesiące czekania przed nami ^^

Dołączona grafika

No to ze spoili wiem póki co tyle, że gdzieś w trzecim się przewinie głos Discorda... Aktorowi podkładającemu głos Discorda coś kiedyś się podobno wympsło (czy jakoś tak)

John de Lancie na jednym albo nawet na kilku konwentach wspominał o tym że użyczy/ł głosu dla kolejnej postaci w MLP.

Może nowy czarny charakter albo jakaś inna ważna męska postać.... ojciec kogoś z mane6 albo dun dun dun Celesti&Luny (to by było twarde ale mało realne tym bardziej ;p).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W 3 sezonie w 4 odcinku Derpy będzie miała swój własny odcinek.

Stara plotka wymyślona przez jakiegoś fana, który rozpisał wg. własnych wizji/idei/pomysłów wszystkie odcinki 3 sezonu na wikipedii... i ofc cały ten spis znikną jakiś czas później gdy ludzie zobaczyli to.

No chyba że masz jakieś źródło tego info ;p bo odcinkiem z Derpy nie pogardzę. Na ten moment = FAKE

///tia skasowałem posty na temat odcinka o Derpy, bo bez źródła tej informacji nie było sensu rozpisywać się///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ale fajnie by było bo trochę jej mało czasu poświęcają a w wielu odcinakach się pojawiała i troszkę więcej powinni poświęcić czasu znaczkowej lidze wkońcu jakiś kucyk z nich powinien dostać jakiś znaczek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ten nasz fandom mnie przeraża... W każdym bądź razie http://www.equestriadaily.com/2012/07/eqd-exclusive-partial-season-three.html Specjalnie sprawdziłem czy z tym negatywem jest prawda, a nie ktoś specjalnie edytował i doszedłem do podobnego wniosku. Czyli wiemy, że Twilight powie: "No I Don't". No i w tekście pojawi się Cadence (niekoniecznie jako postać, ale może).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogą wprowadzić rozszerzone intro intro :/, a piosenka :yay: czyli będzie znów odcinek w Canterlot ( piosenka to duży spojler w sumie ) Ale ten duet Rarity i... OCTAVIA?! Jakoś nie mogę w to uwierzyć, ale jeśli to będzie prawda to będzie jeden z moich ulubionych odcinków 3 sezonu :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, i weź tu jeszcze czekaj prawie 2 miesiące na 3 sezon. Piosenka jest fajna, Twilight i Spike mogliby wygrać na spokojne Taniec z Gwiazdami., Powrót Trixie ? No ciekawe... pewnie będzie bitwa na czary. Flutterdragon... so epic. Bardzo jestem ciekawe przyszłego desingu. Rarcia i Octavia - no ok, choć dla mnie to nie jest specjalna rewelacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogą wprowadzić rozszerzone intro intro :/

Imo nie wprowadzą. Najwyżej przerobią go ale nie będzie on długo trwał (kreskówki mają zwykle koło 30 sekund intra).

Informacje o S3 - są ciekawe. Na razie zapowiada się good aczkolwiek ten z Rarcią/Octavią - nie jestem do tego całkiem przekonany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajca będą, jak się okaże, że Twilight nie jest przygotowana na to, by zostać ciocią. :D Newsy bardzo ciekawe, z niecierpliwością czekam na jeszcze jakieś. Tym bardziej, że te są tymi najważniejszymi, ale padło wiele pytań podczas paneli i wśród nich na pewno znajda się jeszcze jakieś spojlery. :3 Więcej Luny +1 Canterlot +1 Balet Spike'a +5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...