Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Konferencja na CC super, szkoda tylko, że nie ma pełnych nagrać w dobrej jakości ( ściszanie filmu przy każdej owacji nie jest poręcznym rozwiązaniem ;) ) Cieszy na pewno Luna, dalsza aktywność Derpy... kogo ja oszukuję, wszystkich wszystko cieszy ;). A teraz już pomijając ogóły: zaryzykuję stwierdzenie, że odcinek o kryształowych kucykach nie będzie tym rozpoczynającym serię. Podejrzewam, że będą chcieli rozpocząć z jeb.. ekm.. przytupem, zaskoczeniem. Ciekawe tylko o jakiej magi Cadance mowa. Jak na razie jej rola ograniczała się do szerzenia miłości.. nagle by się okazało, że podtrzymuje jakieś stare kucykowe cywilizacje? (Graty dla tych, co cieli te filmiki na CC, idealnie... nic nie wiadomo). Druga piosenka z Twi i Spikiem.. czyżby Celestia machnęła egzaminek, a Twi w swoim zwyczaju perfekcjonistki nie znała odpowiedź na jedno pytanie? :3 A jeszcze sprawa z wyciekiem... pytanie czy ktoś tu nas nie trolluje? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twilight, to wydaje mi się że znowu z czymś przesadza, czyli robi z igły widły jak to ma w zwyczaju, chyba że nas zaskoczą i twi naprawde sobie z czymś nie poradziła, osobiście wolałbym tą drugą wersje tak dla odmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu któraś z mane 6 miałaby być królową czy chociaż księżniczką? Na taką pozycje mogą liczyć tylko osobniki z lini królewskiej, czyli rodzina. Najbliżej do tego miałaby Twilight, i kto wie, może kiedyś obejmie jakąś posadę w Canterlocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje teorie spiskowe i przewidywania: - Failure Success Song - Celestia daje Twi rządzić Canterlotem przez jakiś czas, żeby ją przetestować. Zwróćcie uwagę, że kiedy Twi śpiewa, że nie była na to przygotowana, kamera oddala się i pokazuje Canterlot. Poza tym one śpiewa, że wie dużo oraz zna dużo zaklęć, ale na to nie była przygotowana, więc ta próba musi być jakaś specjalna. - Crystal Ponies (ta wersja jest akurat wymyślona przez fandom) - Cadance utrzymuje zgodę w królestwie kryształowych kuców swoją magią (i prawdopodobnie za to dostała CM - kryształowe serducho), ale jej magia nie będzie trwać wiecznie, więc Mane 6 musi "ręcznie" zaprowadzić pokój u tamtych kuców. Nie jestem pewna, z tym pierwszym to tak na 89%, ale wszystko może się zdarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Failure Success Song - Celestia daje Twi rządzić Canterlotem przez jakiś czas, żeby ją przetestować. Zwróćcie uwagę, że kiedy Twi śpiewa, że nie była na to przygotowana, kamera oddala się i pokazuje Canterlot. Poza tym one śpiewa, że wie dużo oraz zna dużo zaklęć, ale na to nie była przygotowana, więc ta próba musi być jakaś specjalna.

Jeśli tak się stanie, przestanę oglądać serial. I zupełnie zerwę kontakt z kumplem. I przydałoby się zlikwidować wszystkich fanatyków (zaznaczam, fanatyków, nie fanów czy coś) Twi. W tym jego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ciągle mam w pamięci...fanoli (coś w stylu kibola, hoh) Twi, czy innych kuców. Toż to gorsze niż zmasowany i zorganizowany hejt.

Za to ta druga teoria jest całkiem fajna.

Dalej nie wiem za bardzo, o co biega, ale jakby co to nie chodziło mi, że Twi ma rządzić wiecznie. Tylko na jakiś czas. Nie wiem, jakie zdarzenie sprawiło, że ta teoria kojarzy ci się z fanolami (też nie za fajna społeczność), ale jeszcze nie wiadomo, czy się tak zdarzy. Póki co, łap huga: :cadancehug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, nvm. Powinniśmy raczej ubolewać, że trzeciego sezonu nie będzie w sierpniu. Choć tyle się naczekaliśmy, że tyle nam nie zaszkodzi :P (może nie tyle teoria mi się kojarzy, co reakcja pewnych osób) Kath :rdhug: ^^ @down Może przenieśmy tę rozmowę gdzie indziej, bo offtop :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...