Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Lukiner

<<Spoilery>> sezon III

Recommended Posts

Nikt nigdy nie mówił o mieszkaniu w Canterlocie. Równie dobrze mogłaby mieszkać w każdym innym miejscu. :ming:

A co do Twi jako alicorna to od początku wiedziałam, że kiedyś to zrobią.

tak właściwie to ona mieszkała już w zamku w Canterlot (takich nazw się nie odmienia) tylko na czas studiów mieszka w Ponyville, tak przynajmniej słyszałam

No raczej że mieszkała w Canterlot, no chyba że nagle okaże się że Cel nauczała ją drogą elektroniczną przez skajpa albo inny internetowy kurs magii :P.

Klękać przed Twi? A czy przed Cadence ktokolwiek klękał? Skoro już mamy tą różową alikornicę to chyba najlepiej na nią patrzeć odnośnie przyszłości Twi. Jak ktoś już wspomniał Cadence również nie dostała królestwa z marszu i większość czasu zajmowała się takimi niewdzięcznymi pracami jak opieka nad dziećmi, nie będąc księżniczką chyba niczego :P. No bo sorry chyba nie mówimy że Cadence jest jakąś księżniczką Miłości czy Bóg wie czego?

Co do najbliższego odcinka, zatytułowanego Games Ponies Play mam pewne obawy. Oglądając nowo wstawione zdjęcia (nie widziałem filmu ani nic nie czytałem) coś mi się wydaje, że Cadence wygląda na znudzoną klacz, która pozwala sobie na zbyt dużo, nawet jak na Księżniczkę. Na zdjęciu jacyś dwaj pomagierzy wyglądają na zakłopotanych, a Cedence wygląda jakby była po mocnym melanżu. Mam nadzieje, że ten odcinek będzie o kucykowej Olimpiadzie, a nie o kompleksach Cadence lub czymś podobnym. Nie wiem, czy jest coś na ten temat, ale wdaje mi się, że będzie w tym odcinku piosenka. Na razie nie wiadomo też, kto jest autorem tego odcinka, ale mam dwa warianty: Meghan McCarthy lub Merriwether Williams. Jeśli była by to ta pierwsza osoba, to odcinek byłby bardzo fajny, a fabułą kręciła by się koło sportu, a jeżeli nasz nieudolna scenarzystka, to odcinek byłby, moim zdanie niesamowicie kiepski, a wątek sportowy byłby zepchnięty na bok, lub w charakterze "zapchaj dziurę", a na pierwszy plan poszedł by nudny i pewnie bezsensowny motyw "zakłopotanej" księżniczki.

Jeśli chodzi o ten odcinek, to wydaje mi się, że albo będzie świetny, albo strasznie kiepski, ale to zależy od tego, czy wykonała go osoba, która ma poukładane w głowie, czy też nie.

W tym spoilerze Kredens zachowuje się jak Kryska, która udawała ją. Ech, tak się nie zachowuje prawdziwa Cadence :lyra3:. A co jeśli to ... Chrysalis xd? Sory za taką chaotycznosc w tym poście ale pisze z komórki.

Co do tych dyskusji Twilighto-Alicorno-Księżniczkowych: sami się nakręcacie, dopisujecie coraz to nowe hipotezy, a za chwilę dyskutujecie, jakby te wyssane z palca hipotezy były potwierdzonymi informacjami. Mój apel: Spokojnie, wyjdzie odcinek, to się wszystko okaże, Hasbro na pewno nie wprowadzi jakichś ogromnych, nienormalnych zmian, które miałyby rzutować na przyszłość serii.

Za ten czas łapcie lepiej spoilery odcinka 12 z napisami:

http://www.youtube.com/watch?v=glGmwb57z6U

http://www.youtube.com/watch?v=hi2kThZpMVk

Mystheria ma rację. Nie ma co spekulować i kłócić się o rzeczy, które są zupełnie nie potwierdzone. Poczekamy, zobaczymy...

A tak przy okazji chciałbym podziękować Mystherii za szybkie tłumaczenie odcinków. Jesteś świetna.

No... w sumie jej szkoda bo zawsze z takimi rzeczami to akurat ona się wkopuje :/. Ale wolę taką Rarity niż taką w stylu 'Sleepless in Ponyville' pomiatającą własną siostrą T_T.

Zapowiada się conajmniej dobry odcinek.

No i nie dowiedzielismy sie kto to byl dla Rainbow. A szkoda.

Po drugie, czyzby Equestria Games w S4? Najlepiej jako podwojny odcinek ;P

Po trzecie, kto nie ogladal live streama to nie wie, wiec napisze - z nastepnego odcinka wiemy juz tyle ze Pinkie dostanie "przeznaczenie" od AJ, a Rairity od Dashie ;) zapowiada sie co najmniej pasjonujaco :D

Edit: Ah @up mnie uprzedzil :)

Stary Dash się pokazał? No no no! I do tego ma żółte oczy jak Derpy i jest pegazem! To nie może być zbieg okoliczności xD

Ahaha!

Rarity Dash? Muszę to zobaczyć :'D

No i do tego znowu będą rozwalać i budować stodołę. Ciekawi mnie co się stało... Pomijając, że Pinkie będzie zajmować się farmą :D

UWAGA UWAGA

Nowa teoria spiskowa:

Rainbow Dash i Derpy mają tego samego ojca, czyli z starego Dasha był niezły Casanova :D

To się dobrze nada na plotkę CMC.

Czyli matka Derpy musiała mieć zeza.. ech' date=' ta kucykowa genetyka![/quote']

Nie, nie sądzę, aby zez musiał być dziedziczny. Możliwe, że przez pewien wypadek(błąd w animacji :rainderp:) nabyła zeza. Choć mógł być dziedziczny, jeśli nie od matki, to od kogoś innego z rodziny.

A tak wracając do tematu - no to mamy potwierdzenie na Twili jako alicorna. Jeśli dobrze zrozumiałam przekaz spojlera, to stworzą Powierniczce Elementu Magii skrzydła za pomocą Elementów Harmonii(co pewnie prawie każdy zauważył, a może nawet każdy kto obejrzał spojler).

A ja trochę zmienię temat.

Skoro Twilight ma na zawsze zostać alicornem i zyskać tytuł księżniczki, to chyba będą musieli zmienić czołówkę serialu. Co wy na to? Może też piosenka rozpoczynająca odcinek będzie inna? A może jednak zmiany nie zajdą aż tak daleko?

Edited by Hoffman

Mam nadzieje że sprawy nie zajdą aż tak daleko jakoś nie widzę Twi jako alicorna na zawsze. Jestem tego przeciwnikiem ale ok to moje zdanie. Co do openingu czy opłacałoby się im zmieniać? Szczerze wątpie dla nich to dodatkowa praca. Wydaje mi się że rozwiążą to w odpowiedni sposób i Twi zostanie sobą i nie będą musieli nic zmieniać.