Skocz do zawartości

Spis prereaderów, korektorów i lektorów.


Recommended Posts

Gość Aspitia

Poszukuję korektora:

Tagi: [Alternate Universe]

Tematyka: Twilight Sparkle wraz z przyjaciółmi chce zabić Celestię

 

Korekta mego fanficka (link w sygnaturze) chciałabym by była pod kątem stylistycznym i interpunkcyjnym

Kontakt ze mną poprzez PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję korektora do mojego fica: "Moje Małe ŁAAA: Przyjaźń Jest Orkowa"

Tagi: Crossover (Warhammer 40k), Violence, Comedy

Tematyka: Orkowy komandos przedostał się do Equestrii i zaczyna sprawiać problemy.

 

W moim pisaniu w szczególności kuleje interpunkcja. Od osoby sprawdzającej chciałbym też opinii na temat fabuły sprawdzanych rozdziałów.

Czekam na kontakt na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Poszukuję pre-readera do mojego projektu, który zacząłem jakiś czas temu. Jedyne specyficzne wymaganie to w miarę częste ,,siedzenie" na gg (i oczywiście podanie mi go) oraz w miarę regularne trucia mi dupy, że nadal nic nie napisałem, nawet jeśli faktycznie coś napisałem.

 

Nie musi być doświadczony, ale musi umieć myśleć i zwracać uwagę na różne rzeczy np. styl postaci i to, czy nie rozwija się pod jakimś dziwnym kątem.

 

Done.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, prosiłbym o wsparcie korektora względem "Trzynastki"

{Violence} (Dosyć mieszane. Są sceny zahaczające delikatnie o gore(pojedyncze), ale są i takie subtelniejsze)

{Adventure}

{Fantasy}

Temat: Zawodowy zabójca zostaje wysłany z misją odnalezienia tajemniczego medalionu

 

 

 

Przede wszystkim chodzi mi o interpunkcję, która u mnie jest... cóż... specyficzna.

Byłbym również wdzięczny za jakąś opinię osoby trzeciej.

 

Dodatkowe informacje na PW. Podobnie kontakt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam prereadera/korektora do no cóż mojej bardzo specyficznej pisowni(brak przecinków,kropek,trochę stylistyki :D).Fic nazywa się pierwsi ,a tagi to : [Adventure][Fantasty][Violence][Romance].Gdyby jednak ktoś się porwał na tą misję samobójczą to najlepiej napisać na pw

Edytowano przez jkami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Potrzebuję korektora. Chodzi o mój projekt Fallen Angels of Equestria. Opowiadanie pisane rozdziałami, które będą podzielone na etapy. Prawdopodobna długość to około 30 tysięcy słów. Planowana także kontynuacja. Prawdopodobne tagi to: [Romance] [Dark] [Lekki violence] [sad/Tragedy] a także autorski tag [Mythology], dość często nie widziany w fanfikcji. Na razie napisany prolog fic'a, a niedługo zakończę pracę nad pierwszym rozdziałem. Niechaj korektor mnie nie oszczędza, ponieważ przewiduję dość wysublimowany język. Po więcej informacji i przybliżony wygląd fabuły, zapraszam na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Potrzebuję asystenta/prereadera do mojego projektu "My Little Warhammer"

Jedyne wymaganie to w miarę dobre (jeśli nie bardzo dobre) ogarnianie uniwersum Warhammera (Nie 40k tylko fantasy battle), w miarę częstego siedzenia lub facebooku na gg oraz w miarę regularne trucia mi dupy, że nadal nic nie napisałem, a jeśli coś napisałem, to że jest do bani i mogłem się bardziej postarać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję:

 

1) Jumpin the Multiverse [Random][Comedy][Adventure][Multiverse]

 

Stanowisko: Prereader/Korektor

Ilość miejsc: 2

Wymagania:

- Dobra znajomość polskiego i dociekliwość

- Duża doza humoru z powodu mojego kochanego tableta, wpisującego czasami głupoty z autouzupełniania

- Dyspozycyjność

- Doświadczenie w korektach

- Chęć współpracy

 

Stanowisko: Asystent/Konsultant

Ilość miejsc:1

Wymagania:

- Znajomość większości animacji począwszy od lat dziewięćdziesiątych wzwyż. Mile widziana również znajomość anime oraz filmów

- Znajomość seriali 

- Znajomość memów i nawiązań związanymi z w/w podpunktami

- Rozumienie absurdalnego poczucia humoru

- Dyspozycyjność

- Umiejętność powiedzenia - Rusz dupę wreszcie! - w odpowiednich momentach

- Oczywiście chęć współpracy

 

2) Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii [slice of Life][Adventure][Comedy][Alicorn jako Main Char dla ostrzeżenia]

 

Stanowisko: Korektor pol/ang

Ilość miejsc:2 (min jedna musi być)

Wymagania:

- Dobra znajomość obu języków

- Cierpliwość

- Wyrozumiałość co do idiomów

- Powiedziałem Cierpliwość? Nie, ANIELSKA cierpliwość.

 

Proszę osoby zainteresowane o kontakt na PW bądź GG w celu omówienia dalszych szczegółów. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie mnie na listę korektorów. Z góry uprzedzam o całkowitym braku doświadczenia. Tagi, których nie toleruję to: [Gore], [Clop] i [TCB]. Tagi preferowane: [Romans] [Komedia] [Random] [slice of Life] oraz [Adventure]. Czytam tylko po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na stanowisko korektora, oraz ostrzegam przed brakiem doświadczenia. Toleruję wszystkie tagi, jednak przeprowadzam poprawę tylko polskich opowiadań. Jedyne czego nie zamierzam poprawiać, to połączenie gore + clop pokroju Sweet Apple Massacre. Przy wpisywaniu na listę proszę też o napisaniu także mojego oryginalnego nicku (czyli KubaGR8).

 

 

Zostaniesz wpisany wyłącznie nickiem pod jakim figurujesz na forum. Tak jak wszyscy.~Dolar84

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie mnie na listę prereaderów. Co do specjalizacji to w pakiecie jest korekta wstępna. FF wyłącznie po polsku, Trawię tasiemce i one-shoty, choć preferuję te pierwsze. Co do tagów - wszystko, byle shipping nie był meritum opowiadania. Mile widziane adventure i pochodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zgłaszam się na prereadera, proszę o dopisanie do listy. Wszystko co polskie, najbardziej podpasowywuje mi fantasy i komedie, ale ogółem przeczytam wszystko, może być długie.

 

Poza tym poszukuję korektora/prereadera/opiniodawcy (z naciskiem na drugie,a  szczególnie trzecie), do mojego fika "Kucyk zabawka i mydło w płynie", typ comedy/adventure z odrobiną randomu. Na razie są trzy części, lecz będzie ich więcej, dokładna liczba nie znana. Mile widziane poczucie humoru i cierpliwość do nierobów. Błędów, myślę od groma nie ma, więc zapraszam także osoby, które wcale nie widzą siebie w tylko i wyłącznym wydłubywaniu baboli językowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby mi się prereader i opiniodawca w jednym. Wielce prawdopodobne jest, że za niedługo spod mojego pióra wyjdzie coś... Nietypowego. Pisane pierwotnie dla rozrywki, na pełnym luzie, ale nie wiedzieć czemu "trochę" to to urosło i w sumie nie jestem do końca pewien, czy nadawałoby się do publikacji. Tagi są następujące: [Oneshot] [Crossover] [Comedy] [Random] [sci-Fi]

 

Naszpikowane to jest przeróżnymi nawiązaniami, bohaterów i anty-bohaterów nie brakuje, a dominuje [Random], moim zdaniem. Jako smaczek wspomnę, że planowany przy tym jest mały eksperyment językowy, tak w ramach kreowania postaci. Szczególnie na tym polu mile widziana degustacja, w sensie, jak to brzmi i komponuje się z resztą. Odnośnie tagu [Crossover] - zobowiązuję się zainteresowanym dostarczyć niezbędne informacje, co się z czego wzięło. Wykładu nie będzie, ale powinno wystarczyć ;)

 

Po szczegóły zapraszam na PW. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się zgłosić na korektora ^^. Mogę czytać i sprawdzać wszystko poczynając od komedii przez gore i grimdarki a na clopach kończąc (meh meh meh *v*). Krwawię na widok błędów każdego rodzaju, ale głównie ortograficznych i interpunkcyjnych. A zwłaszcza interpunkcyjnych, więc jeśli nie wiesz gdzie maźnąć kropkę czy kreskę to wal do mnie śmiało c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniego posta z wcześniejszą prośbą chciałbym jeszcze dopisać od 3 do pięciu korektorów do Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii. Potrzebna mi pomoc z uporządkowaniem całości i będę wdzięczny, jak w miarę szybko się zgłoszą i pomogą mi poukładać wszystko tak jak należy. Przyjmuję każdą krytykę i w razie jakichś komentarzy czy propozycji co do tekstu - zawsze wysłucham. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...