Skocz do zawartości

Spis prereaderów, korektorów i lektorów.


Recommended Posts

Witam. Poszukuję korektora.

Tagi: [seria] [slice of Life] [sad] [Violence]

Tematyka: Alternatywne zakończenie do odcinka Wonderbolts Academy i ciąg dalszy wydarzeń.

Proszę o kontakt w dowolnej formie: GG, Skype lub pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam jeszcze jednego do pre readingu i korekty(najlepiej obu takowych) do Mrocznych Wieków, zamieszczonych tu na forum. Posiadam już jednego, dobrego korektora, choć znając życie: jeden wszystkiego nie wyłapie. Nie mam wymagań, a liczę na:

 

-Dogłębny pre reading: Oznacza to, że chciałbym znać opinię kogoś doświadczonego w sprawach Grimdark etc.

-Kogoś, kto miałby czas, by naprawić styl całości(Zrobić to tak, jak trzeba, bo zapominam i potem wychodzi mameja) 

-Dociekliwego i surowego(By mógł krzyknąć, gdybym zaczął pisać prawdziwe głupoty... zdarza się.)

-Uwielbiającego klimaty jak Fallout: Equestria.

 

To tyle, liczę na las rąk... tak? To może zagajniczek? Sadzik?... jedno drzewko? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, jak zwykle nikt się nie zgłosi, ale co tam...

 

Poszukuję pre-readera. Tagi: [science-Fiction], [Dark], [Mecha], [Violence], [Crossover]. Jednakże głównym zadaniem tego pre-readera nie miałoby być samo czytanie rozdziałów, lecz ocenianie pomysłów i wątków, jakie planuje wpleść w fika.

 

I tak nikt się nie zgłosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje korektora do swojego opowiadania slice of life, które doczekało się wydania czterech części. Mam zrobione w zapasie do sprawdzenia dwa nieskorektowane rozdziały. Chętnych proszę o PW. Mój poprzedni korektor ostatnio miał problemy i teraz od jakiegoś czasu nie daje znaku życia :(

Opowiadanie jest tutaj: Schody do nieba i poradnik idioty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poszukuję Pre-readera, do wiadomo jakiego fanfica. Mile widziana znajomość wszelakiej fantastyki. Oczekuję nie tylko czytanie rozdziałów, ale też doradzanie i rzucanie pomysłów. Korekta nie potrzebna, gdyż mam do tego ludzi. Nie jest wymagana znajomość całości opowiadania, chodzi mi głównie o stylistykę. 

 

Wszelaki kontakt proszę kierować na priva.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pre-readera do fanfica, który aktualnie piszę. Oczekuję dokładnego przeczytania tekstu i wydania surowej oceny. Nie jestem pewien, czy korekta będzie potrzebna, jednak jeśli będą błędy, mile widziane uwagi.

 

Kontakt przez wiadomość prywatną.

 

Tymczasowe tagi: [slice of Life] [Alternate Universe] [Political]

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ze dwóch Pre-readerów do opowiadania "Ostatnie Królestwo". Przy sprawdzaniu mogliby ustalić tagi? Zapewniam- w OK nie ma żadnych [Clop], [Gore] i [Gridmark].

Korektor także poszukiwany. Interpunkcja, stylistyka, ortografia oraz dobór słownictwa.

Edytowano przez Discordia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się jako Pre-reader, no i oczywiście korektor. (nie ten z piórnika)

 

Nie pozwólcie mi czekać, Córki i Synowie Pisarstwa. Cierpliwie przeczytam, przeanalizuje wasz tekst, tak, abyście mogli pokazać go w jak najlepszej formie! ;)

 

Gatunek, jak i wszystko inne - dowolne.

Edytowano przez Grentonumanuma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Poszukuję korektora, który wyłapie moje wszystkie niedociągnięcia przegapione wcześniej przez prereaderów. 

http://mlppolska.pl/watek/10852-fallout-equestria-geck-crossover-adventure-violence-offensive-language-drugs-nz/

Jest to fanfik pisany w klimatach Falloutowych. Clopów i Gore tam nie uświadczycie. Chętnych proszę o kontakt na PW. 

#EDIT: Dziękuję. Już nie trzeba. Korektor znaleziony. ^^ Proszę o skreślenie z listy poszukujących, albo nie zapisywanie mnie tam. :P

Edytowano przez Kamikun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ponowne ogłoszenie:

Poszukuję korektora do lekkiej komedii z człowiekiem w roli głównej. 

Tagi występujące: Human(of course!), komedia, romans, przygoda, alternative universe(dość nietrafny tag)

 

Został odnaleziony. 

Edytowano przez Verard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje korektora do mojego nowego opowiadania, która krok po kroku, będzie wychodziło na światło dzienne.

Fan Fiction, będzie wielorozdziałowe. Tagi fanfica to: [slice of Life]. Jest to też Sequel, mojego pierwszego fandomowego opowiadania "Kindness and Loyalty". O szczegóły i ewentualną współpracę proszę pisać na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szukam korektora oraz jednego, może dwóch pre-readerów. Wielorozdziałowe opowiadanie będzie zawierać odrobinę wszystkiego (oprócz ludzi, NLR, SE, gore, clop), lecz przewodnim tematem będzie adventure i violence. Opowiadać będzie o piratach, ale niekoniecznie w znany z popularnych powieści sposób.

Pierwszy rozdział jest już gotowy, chętni nie będą musieli długo czekać na czytanie. Czy muszę pisać, że kontakt na PW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na korektora. Preferowane one-shoty i język polski, najlepiej komedie i randomy (ale da radę sprawdzić cokolwiek, zniosę nawet nieprzesadzone clopy, byle krótkie - studia are coming). Mogę też być prereaderem [One-shot][Comedy] (ale tylko takich). PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...