Skocz do zawartości

Spis prereaderów, korektorów i lektorów.


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Zgłaszam się na korektora. Z praktycznie zerowym doświadczeniem, ale jednak.

Bez tagów gore i clop. Może być w j. angielskim, lecz jest to raczej niepreferowane.

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć!

Chociaż ostatnio pracuję głównie nad "Kresami", w głowie pojawił mi się nowy pomysł, który chciałbym rozwijać równolegle. Ma to być klasyczny wielorozdziałowiec, włącznie z prologiem i epilogiem planuję zawrzeć historię w 9-12 rozdziałach. Zależy. Ogólnie już działam w tym kierunku, ale minie jeszcze trochę czasu, zanim tekst będzie się do czegokolwiek nadawać.

Niemniej, chciałbym już teraz ogłosić, iż będę potrzebował chętnych do prereadingu - osób otwartych, potrafiących wyłapywać niekonsekwencje w prowadzeniu fabuły, dziury i sprzeczności, mogących wesprzeć projekt dobrym słowem oraz swoją oceną. Oczywiście, wszystkie te cechy naraz nie są wymagane ;) Zresztą, wiecie o co chodzi. Korektorzy również mile widziani.

Tagi są następujące: [Slice of Life] [Sad]; na razie nie przewiduję innych, choć nie wykluczam, że mogą się pojawić. Postacie? Na pewno całe Mane6 + inne kucyki, obsadzone głównie w drugo i trzecioplanowych rólkach, choć jeden z nich będzie odgrywał główną rolę. Własne postacie są zaplanowane, ale będą grać raczej drugie bądź trzecie skrzypce. Zamierzam dać retrospekcje, sceneria ogólnie ma się zmieniać. Akcja rozgrywa się już po tym, jak Twilight otrzymała swój pałacyk, więc fabuła będzie w miarę aktualna.

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
poszukuję prereadera. Zupełnie przypadkiem napisało mi się trochę dłuższą historię w klimacie oryginalnych odcinków, takiego przygodowego. Ponieważ zapożyczam sporo postaci, nie jestem pewien czy zostały wiernie odwzorowane. Całość jest jeszcze w trakcie korekty, ale mam już spory fragment zdatny do czytania.

Akcja umieszczona jest w realiach po 4. sezonie. Choć wszystko niejako toczy się wokół mojej własnej postaci, to i tak najwięcej uwagi otrzymuje główna szóstka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, ponawiam swoją prośbę cd osób potrzebnych do prereadingu i do pośpieszania do pisania Rewrite'u Dróg. Niestety jeden prereader zrezygnował, zaś drugi ma strasznie ograniczony czas i z tego powodu potrzebuję pomocy. Prosiłbym o szczere zgłoszenia osób, które mają doświadczenie, pomysły, cierpliwość anioła i wyjątkowo wkurzający sposób na zmuszenie mnie do roboty 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Cytuj

poszukuję korektora(najlepiej, gdyby był jednocześnie prereaderem) do mojego pierwszego opowiadania.  Jest ono dość krótkie, ma zaledwie  1273 słów (prawie 3 strony), troszkę crossover z fullmetal alchemist, ale dla mnie tu pasuję określenie "inspirowane". Tekst nie zawiera gore ani clopów. Po szczegóły itp. zapraszam na priv.

Oferta nieważna.

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szukam Pre-readera, otrzaskanego z literaturą fandomową, który miałby czas i chęć omówić ze mną pierwszy i drugi rozdział, zanim dokonam ostatnich poprawek i oddam go w zaciekłe szpony czytelników. Niby sam jestem otrzaskany z klasyką naszej literatury, ale autor się nie liczy, jestem stronniczy.

 

Sprawa jest taka, że tworzę własny, "nieco" zmodyfikowany świat. Technologia jest lepiej zarysowana, i trochę nowoczesniejsza. Poza tym, trochę namieszam z geografią, magią, i historią. Głównie z magią.

 

Fanfick jest liniowy z serialem, z racji, że teraz czekamy na sezon 6, umieszczę początek fanficka gdzieś około odcinka 04, piątego sezonu, czyli kiedy już Twilla nie grymasi na zamek. Cały styl to eksperyment. Próbuję rozwiązać rozmaite kwestie twórcze w dość karkołomne i akrobatyczne sposoby, nie zatwierdzone przez Ministerstwo Kultury, albo chociaż Ministerstwo Zdrowia.

 

Wymagam:

- znajomość twórczości fanowskiej pozwalająca na porównanie i rzetelne ocenienie na tle innych znanych dzieł

- znajomość teorii - albo i praktyki - pisarstwa

- trochę wolnego czasu w tym tygodniu, najlepiej między 18.00, a 22.00

 

Tylko nie Dolar! Tylko nie Dolar! *zaciska kciuki*

 

PS: Link do GoogleDocs utajniony dla osób postronnych. Udostępnię go dopiero wybranej osobie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pre-readera i korektora do krótkiego (nieco ponad 1 strona) czarnego humoru. Zamierzałem go skasować, ale namówiono mnie, żebym nadał temu jakiś kształt. Tak też postąpiłem. Rozbudowywać nie zamierzam, wystarczy, że urodziło mi się to co jest.

 

Poszukuję również prereadera do czegoś zdecydowanie dłuższego. Części drugiej swojej pierwszej historyjki Kolory Emocji. Dalsza historia jest bardziej rozbudowana, mam nadzieję, że będzie też lepsza, przynajmniej staram się aby tak było. Jednak autor to autor, potrzebuje też bata nad sobą i krytycznego spojrzenia, żeby iść we właściwym kierunku. Całość jest w trakcie pisania, ale powstało już 115 stron i 13 rozdziałów. Jest to historia w stylu MLP, ale już nie ograniczam się tak bardzo ramami serialu jak wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Poszukuje osoby która zajęłaby się korekta ostatnich 3-rech rozdziałów fanfika . Jeżeli ktoś miałby czas i chciałby się nimi zająć proszę o kontakt na priv.

tagi: i: Adventure    Shipping   Crossover   Sci-Fi   Future   .

Dosłownie zostały 3 rozdziały i epilog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na pre-readrea. Na wstępie informuje że nie mam doświadczenia i sam popełniam wiele błędów przy pisaniu fickow ale jak to Polak potrafię zauważyć błędy innych mimo że nie widzę swoich ;3 

Co do preferencji. Czytam tylko to co mieści się w uniwersum MLP poza humanizacjami. Tagi mogą być dowolne [comedy], [grimdark], [clop] itd. Nie robi mi to różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na aktywnego korektora fanfików wszelakiej maści.

Jedynym zastrzeżeniem jest by fanfik przejawiał chociaż śladowe ilości poprawności gramatycznej.

Doświadczenie duże, możliwe rady twórcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...