Skocz do zawartości

Spis prereaderów, korektorów i lektorów.


Recommended Posts

  • 1 month later...

Mam nadzieję, że ktokolwiek tu czasem zagląda.

Poszukuję chętnych do prereadingu, korekty, konsultacji i ogólnego bicia po głowie do mojego dziewiczego projektu tłumaczeniowego fanfika pt. "A Great Endeavor" https://www.fimfiction.net/story/63084/a-great-endeavor

Zdolności językowo- tłumaczeniowe mile widziane, aczkolwiek patroszenie samego gotowego tłumaczenia też nie zaszkodzi.

 

 

Edytowano przez Geralt of Poland
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minuty temu Geralt of Poland napisał:

Mam nadzieję, że ktokolwiek tu czasem zagląda.

Poszukuję chętnych do prereadingu, korekty, konsultacji i ogólnego bicia po głowie do mojego dziewiczego projektu tłumaczeniowego fanfika pt. "A Great Endeavor" https://www.fimfiction.net/story/63084/a-great-endeavor

Zdolności językowo- tłumaczeniowe mile widziane, aczkolwiek patroszenie samego gotowego tłumaczenia też nie zaszkodzi.

 

 

That will be me.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Siema

Mój kumpel który poprawiał moje błędy i który mnie napalił na pisane, po prostu mnie olał.

Fanfick który pisze to Orły mórz[Human] [Adventure] [Violence] [Comedy] [Mature] i Bóg jeden  wie co jeszcze.

Pisze już 3 rozdział, ale błędów jest masa, a ja jako dyslektyk ich po prostu nie widzę.

Proszę o kontakt albo w wiadomości prywatnej albo przez Skype: mirox45 (szukaj reggae misia z skrętem).

Sp.: Serio musisz być ze stali, bo jak zobaczysz ten tekst to wpierw wpadniesz w depresje, potem zaczniesz się zastanawiać nad sensem istnienia, a na końcu popełnisz samobójstwo. Taki to poligon.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam kogoś, kto by spojrzał na fanfika, którego niedawno zacząłem pisać i chciałbym sprawdzić, jak to wygląda i czy jest sens pisać dalej. Nad tytułem jeszcze myślę, ale tagi mogę podać - [Adventure] [Crossover] [Violence] [Human] [Sci-Fi] [NLR vs SE]. Zainteresowanych proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie miał nic lepszego do roboty: siedzę i klecę one-shotowego fanfika bez pucyków, znajomość materiału źródłowego nie jest potrzebna (ba, dla mnie nawet lepiej, jak jej nie ma). Tagi będą najpewniej [Adventure], [Violence] i autorski [Fantasy]. W zamierzeniu tekst stylizowany jest na baśń lub ustną opowiastkę.

Mile widziana cierpliwość, dobra znajomość polszczyzny, względne oczytanie i wybredny gust.

Chętnych do wydłubania sobie oczu zapraszam na PW lub GG: 42995701

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile aktywny jest ten temat, i na ile łatwo przyjdzie mi znaleźć proofera, ale...

 

Poszukiwany proofreader

 

"A Farmer in a Ragged Stetson"

[ENG] [Oneshot] [Romance] [RariJack]

2183 słowa wg. Google Docs.

 

Ogólnie rzecz biorąc potrzebuję kogoś, kto przeczytałby całość, zostawił komentarze (po angielsku, jeśli łaska), i wyraził swoją opinię. Fic ten siedzi u mnie już dłuższy czas, jest skończony, zbieram się z publikacją, ale każdy kto go jak do tej pory czytał zostawiał komentarze tylko na pierwszej połowie. A dalej nie. Bo tak. Bo po co mi jakikolwiek feedback na całości, wystarczy tylko połowa, prawda?

 

Jedyne czego mi trzeba, to żeby jedna-dwie osoby go przeczytały, wyraziły swoje opinie, ja popoprawiam ewentualne błędy, dam cynk że są poprawione, zbiorę nowe opinie, i wrzucę wreszcie na FiMFiction.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Informuję, że dokonałem wielkiej czystki, jako iż lista z pierwszego posta była mocno zdezaktualizowana. Zaczynamy więc od nowa - chętnych proszę o zamieszczanie postów w temacie - będę liczył tylko te, które pojawiły się pod tym postem, więc jeżeli już się wpisaliście, bądźcie uprzejmi zrobić to raz jeszcze. Żeby jeszcze bardzij wszystko ułatwić ponownie przypnę ten temat - przynajmniej czasowo.

 

Pozdrawiam.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, @Dolar84, możesz wpisać mnie jako Lektora :) Lektoruję każdy typ fanfikcji - nie kucykową także mogę czytać, nie przeszkadza mi to - wyjątkiem od tej reguły jest tag [Clop], a i tu z zastrzeżeniem, że dotyczy to tylko powieści, które są czystym "przetykaniem tunelu miłości", bez żadnej fabuły. Gdyż samego seksu nie uważam za dobrą twórczość - już nie.

Mogę być też korektorem - ale raczej z doskoku - gdyż potrafię wyłapywać literówki, czasami nielogiczne zdania, ale tutaj nie jestem najlepszy, na polu korekty. Dlatego poświęciłem się Lektorstwu :)

Próbki mojej twórczości Lektora, można znaleźć Tutaj. gdyby ktoś pytał o jakość/chciał usłyszeć, przed decyzją. Jak np Arkane Whisper :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dolar84

Dolarze, władco mój, dodaj mnie jako autora i prereadera.

Prereader: Preferencji brak, byle nie ogromne ilości tekstu

Autor: Piszę mało, bez opisów, bez ładu i składu. Możliwe [GORE]. 

Edytowano przez stankaban
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie wrzuciłem 105 stron swojego i... nikt nie czyta, ale to mnie nie martwi... na razie. No i jak zaglądam, to czasem mi się zdarzy coś poprawić.
Also!
Cmyk... commenty? Nie bardzo się czuję w takim sposobie. Wolę mieć tekst 'na żywo', czyli bezpośrednio bym nanosił poprawki, a nie plątał się w comentach, a później byś musiał sprzątać. Jak uważasz, ale bezpośrednio na tekst jest lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:
Samego uniwersum nie lubię, nie hejtuję, ale mam do niego chłodny stosunek. I to może być lekka odmiana.
Tym bardziej, że ostatnio zalegam z II częścią swojego fika do 3 Aktu, więc potraktuję to jako trening przed dalszymi losami moich bohaterów.

Ja nie widzę za bardzo sensu, abyś tworzył drugą kopię, ale może Ty tak. Ja tam nie wiem.
Okej... spróbuję. Wyślij mi to, a jak się uda, to dziś skończę, to co masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tu dawno nie było...

Zgłaszam się na korektora.

Poprawiać mogę wszystko, mam tylko jedno wymaganie. Szacunek do mnie i do mojego czasu.

Doświadczenie jest, nawet całkiem spore, chociaż dawno się tym nie zajmowałem.

Przykładem fica, którym się zajmowałem niech będzie "Save Me" Bestera.

Edytowano przez Altharias
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...