Skocz do zawartości

Spis prereaderów, korektorów i lektorów.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nie wiem, co napisać.
Nienawidzę siebie za to, że za każdym razem, jak nie wiem, co pisać, nic nie piszę, lub jak nie wiem, co mówić, nic nie mówię.
I jak nie wiem, co jest z moim fanfikiem, to nic z nim nie robię.

Nawet nie wiem, czy to jest tylko zwykła nieśmiałość, czy po prostu brak wiary w siebie. Nie wiem. Kiedyś nie miałam tego problemu.

 

Udało mi się dokończyć jakiś tekst. Nie wiem, co z nim zrobić.
 

Dlatego też: poszukuję osoby, która zechciałaby go przeczytać przed opcjonalnym wrzuceniem. Tak, opcjonalnym. Po prostu potrzebuję kogoś, kto powie mi, czy wrzuceniem tego tekstu nie popełnię "fandomowego samobójstwa".

Tekst traktuje o Rarity. Pomiędzy 35 a 40 stron. Zakończony. [Slice of Life], [Sad], [Grimdark]. Tekst jest (moim zdaniem) trudny i chyba dziwny. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę osoby starsze. Tekst byłby w MLN, stąd prośba. Zero [Clop].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Spoiler

 

Witam serdecznie. 

Pilnie poszukuję korektora do mojej debiutanckiej powieści, która posiada tagi [dark], [psychology] oraz prawdopodobnie [since of life]. Znalazłam już jedną osobę, która pomoże mi z korektą, jednak nie ma ona za dużo czasu, dlatego poszukuję drugą osobę odpowiedzialną za poprawę błędów. Fanfik ma dopiero jeden rozdział i prolog, co łącznie daje 3 strony; nie jest zakończony. Nie wymagam dużego doświadczenia, ale za dobrej znajomości poprawnej polszczyzny (jestem osobą z zamiłowaniem do nauk ścisłych, więc język polski poszedł na spacer po lesie xd). Mile widziane jest konto na Discordzie. :squee:

 

Na chwilę obecną mam trzy osoby zajmujące się korektą więc prośba jest nieaktualna :)

Edytowano przez Victoria Luna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób chętnych do korekty opowiadania o długości około 47 stron. Głównym bohaterem tekstu jest Maniaczka i jest przedłużonym wersją opowiadania konkursowego. Jak na razie planuję opublikować go w dziale My Little Necronomicon.  Jak coś więcej szczegółów na priv.

 

*Już nie aktualne*

Edytowano przez darkblodpony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

==Nieaktualne, korekta została zrobiona==


 

Spoiler

 

Ave, 

Szukam kogoś kto mógłby i chciałby zająć się korekto mego nowo-napisanego fanfika. Czego oczekuje? Cierpliwości :v gdyż opowiadanie ma 102 strony... choć realnie pewnie około 75 zważywszy na duża ilość przerw. Na razie nie chce tego jakoś publicznie udostępnić przed korekto, bo błędów przy tej długości opowiadania jest pewnie więcej niż komunistów w ZSRR. Jest to też baaardzo specyficzny fanhyc i ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć :/. Nie ma nic clop ani gore (choć już z gore można troszeczkę, ale tak tylko tyci tyci, dyskutować). No i w sumie tyle, w miarę możliwości poproszę też o ocenę, ale rozumiem, że takie czytanie z chęcią wyłapania błędów może (i pewnie się różni) od czytania do oceny czy zwykłego czytania. Ale co ja tam wiem :v

Kontakt... nwm, jak wygodnie. Najlepiej przez pw, a potem jakieś szczegóły komunikacji. Dla mnie może nawet mi do domu przyjechać po wersje drukowaną xd. Tylko musi przywieźć własną drukarkę, bo w mojej działa już tylko skaner :P

Jak coś to post jest bez ładu i składu bo mózg mi się tnie, później poprawie jak coś zauważę :drurrp:.

 

Ktoś już się zgłosił do pomocy :D . Ale jeszcze jedną osobę jak coś chętnie przyjmę, zwłaszcza, że przy tej długości opowiadania ciężko wszystko wyłapać jednemu ludzikowi (choć jeszcze ja sprawdzam czasem) . Nie żebym wątpił w umiejętności :p. 

 

 

 

Edytowano przez Ziemniakford111222
nieaktualne
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Witam

Szukam kogoś chętnego do poprawienia 2 rozdziału mojego Fika pt. "Sekta".

 

Liczyłbym na dłuższą współprace, ponieważ jest to 2 rozdział z 10, które planuje. W przyszłości chciałbym napisać więcej opowiadań w uniwersum tego Fiku.

 

Co do samego rozdziału posiada on 8,5 strony. Po więcej info zapraszam do pisania na priv lub na samym temacie.

(Nieaktualne)

 

Edytowano przez CreeperBrony
mam korektora już
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam korektora\korektorów do opowiadania będącego kontynuacją cyklu ff, którego nazwy nie posiada. Jest ono kontynuacją Żółtego oblicza strachu. (Dla obeznanych akcja dzieje się przed Mroczną Duszą) Oczywiście nie trzeba znać opowiadań nie jest wymagana :-) Całość jest w klimacie dark fantazy ff zawiera elementy przemocy. Długość wraz z dodatkiem 40 stron.   

 

Już nieaktualne. 

Edytowano przez darkblodpony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...