Skocz do zawartości

Spis prereaderów, korektorów i lektorów.


Recommended Posts

W związku ze wznowieniem prac translatorskich nad "CRISIS: Equestria", szukam korektora do tego tekstu. Opowiadanie z cyklu Alternate Universe, Grimdark, Adventure. Sporo technicznego slangu, wysublimowanych tyrad, gier słownych. Rozdziały średnio 15k słów, robota na dłużej, ponieważ fik nie ukazał się w oryginale jeszcze w całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Priviet, 
Tym razem szukam kogoś do przedczytanki, prawie że, nowo napisanego opowiadania pobocznego do Pony city. 

Podstawowe informacje:

brak clop, gore nie ma, ale czasem jest trochę krwawiej. 

Długość to jakieś ~27 stron, tekst jest czymś w rodzaju pamiętnika/diariusza/kroniki.

Znajomość uniwersum do pełnego zrozumienia jest podstawowa, ale nieznajomość nie będzie specjalnie wadzić.

Coś jeszcze?

Kontakt: pw, discord. Choć tu jestem dość elastyczny.

Chyba wszystko o czym pamiętam. 

Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dzień dobry wieczór, szukam korektorów do oceny moich edycji komiksów IDW My Little Pony. Co dwie głowy to nie jedna, a jak będzie więcej głów to jeszcze lepiej.

Preferowany kontakt to messenger facebooka, zainteresowanym podam swój profil.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dobry wieczór
Szukam osób chętnych do wstępnego przeczytania ,nanoszenia poprawek,zarówno stylistycznych,graficznych jak i gramatycznych,
ogólnie kogoś kto jest bardziej doświadczony w temacie pisarstwa niż ja.
Powiem więcej , nie mam w swoim kręgach osób do których mógłbym się z tym zwrócić ,dlatego pozostaje mi prosić tutaj. 
Pomoc osobny z zewnątrz będzie niezwykle cenna .

 

Dzieło będzie opowiadać o doświadczonym najemniku który za sprawą prośby dostaje się do świata kucyków i musi uratować ten świat przed nieznanym bezpieczeństwem ,na szczęście kucyki są całkiem pomocne,więc najemnik nie walczy z tym sam  (Prosty schemat więc będzie dobrze)
Sprawę kontaktu uzgodni się na priv'ie .

 

Tagi
[NZ][Sci-Fi ][Comedy] [Podróże w czasie] [Przygoda] [Akcja] [Shipping]
Ogólnie mam mniej więcej naszkicowane co chce pisać ale jeszcze brakuje mi doświadczenia we wielu kwestiach
Tak więc ten, pozostaje mi tylko cierpliwie czekać 

Pozdrawiam Apophis  :portalface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Poszukuję chętnych dusz do przeczytania, ocenienia bądź nawet korekty pisanego przeze mnie fanfika. Jego tytuł; Niegrzeczne Życie Matek i Córek... i Sombry. Spokojnie, to nie clop. To wyląduje w dziale ogólnym. Historia skupia się na czasach już po sezonie dziewiątym. Królestwo księżniczki Twilight nawiązało kontakt z niezbadanymi dotąd lądami, a do Equestrii przybywają imigranci ciekawi świata. Jednak nie tylko oni. Kultyści wypędzeni z Zebriki przez nowego Władcę Śmierci postanawiają obudować swoją potęgę i przywołać do życia tyrana pokonanego ponad dwadzieścia lat temu, czyli Sombrę, który w zaświatach połączył się z Ciemnością; tą samą, co opętała Stygiana. Do odzyskania pełni mocy złego króla potrzebna jednak jest krew trzech, konkretnych kucyków. Równolegle do tej historii, po drugiej stronie Lustra, w Canterlot High, Fluttershy nie może sobie poradzić ze swoją siedemnastoletnią córką, która... jest dosyć wyjątkowa. Rodzic i dziecko nie są w stanie nawiązać poprawnych relacji, w dodatku do ich domu wkrótce mają zawitać Luster Dawn oraz Starlight Glimmer, na które poluje Kult Zargo i duch samego Sombry.

 

Elementy komedii, Slice of Life'u, darku (mroczniejsze) oraz dochodzenia, kto stoi po czyjej stronie.  Drobne nawiązania do religii. Walki na spryt z silniejszym wrogiem, ale również na magię. Pojawiają się elementy Stalkera, jednak ich znajomość nie jest wymagana. Fik przeznaczony dla starszych odbiorców. Tagi; [Violence] [Crossover] [Dark] [EG] [+18].

 

Jeżeli ktoś zechce się ze mną skontaktować, to może napisać wiadomość na tym forum lub na Discordzie, oto moje "współrzędne";  Grento YTP#5922.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

3 miesiące temu opublikowałam swój debiutowy fanfik będący prequelem do MLP:FiM, ale jednocześnie skupia się praktycznie tylko na moich OC. Dostałam propozycję czy też zachętę do poszukania korektora, bo choć fabuła nie boli aż tak, to przyda mu się kilka poprawek. Wstawiłam go tutaj i można go przeczytać w takiej wersji jakiej go pozostawiłam. Całość ma 25 części (prolog + 24 rozdziały) i jest pierwsza z mojej trylogii (jestem w trakcie pisania drugiego tomu). 

Jeśli jest ktoś zainteresowany to można do mnie napisać na discordzie (wiktoriaaalol#6749)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Szukam tłumaczy i korektorów do utworzenia grupy poświęconej polskim przekładom angielskich fanfików, głównie darkfików (czasem może również z polskiego na angielski). Chciałbym, aby grupa liczyła 2-3 osoby (nie licząc mnie), w tym (opcjonalnie) jeden korektor. Nie zamierzam "się szefować", a zamiast tego stworzyć środowisko wzajemnego wsparcia, jak również pomagać przy wszelkiej komunikacji z autorem oryginału (mamy zagwarantowane bezpośrednie wsparcie z AurorąDawn – twórcą m. in. Rainbow Factory i Pegasus Device), publikacji gotowego tłumaczenia oraz koordynacji między członkami, jeśli dany projekt będzie tego wymagał.

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na Discordzie – Sapphire Scroll#3990.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nie sądziłem, że tu kiedyś napiszę, ale potrzebuję korektora do tłumaczenia. Chodzi o finałowe rozdziały Crisisa Equestria (tak, tego Crisisa), bo mimo moich starań z pewnością korekta będzie potrzebna. Może znajdzie się dobra dusza, która zechce wspomóc ukończenie tego wielkiego dzieła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...