Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

Pierwszy niesamowity, to musiała być strasznie katorżnicza praca zrobić coś tak skomplikowanego 9,5/10 Druga Rarcia, nie śmiem poprawić, ale może małe odchudzanie, -10% wagi? Trzeci bardzo oryginalny... nie widziałem ejszcze kucyka z taką twarzą. Bardzo fajne W czwartym kwiaty są extra i szczegółowośc koloryzowania włosów. Sam kuc średnio mi przypadł do gustu. Bardzo lubię Twoje arty Magenta :) Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem taki Sweet! :heart:

Ten jeden raz, Lemi ^^

A co do rysunku. To Będzie W Następnym Numerze. Rzekłem. Po prostu Brohoof in a nutshell ;p Szczególnie spodobał mi się słodki Angel brzydki Bobul z flaszką ^^ Lemur śpi, Sowa chleje, Vandal nie wie co i jak, so true xD Trójkącik Martinez, Magenta i Solar też ciekawy... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do rysunku. To Będzie W Następnym Numerze. Rzekłem. Po prostu Brohoof in a nutshell ;p Szczególnie spodobał mi się słodki Angel brzydki Bobul z flaszką ^^ Lemur śpi, Sowa chleje, Vandal nie wie co i jak, so true xD Trójkącik Martinez, Magenta i Solar też ciekawy... ^^

Wiedziałam, że przypadnie Ci do gustu ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałabyś radę zeskanować to w większej rozdzielczości? Przy obecnej to wyjdzie dość małe. :( Fajnie by było to wrzucić przy 300dpi. Poza tym kocham Cię za ten rysunek. :3 You've made my day. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You've made my day. :3

Glad to hear it, my Dear :)

http://img407.imageshack.us/img407/6504/obrazekgi.jpg

wystarczająca rozdzielczość? ;>


Martin Ty się już, aż tak na ten trójkąt nie napalaj (bo skonczysz w sowim trójkącie bermudzkim) :P

Cichaj ;p

Pinkie wypas, i to nie dlatego, że narysowałaś Pinkie, a nie Rarity ;)

Dołączona grafika

Nie lubisz, kiedy rysuję Rarcię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOOOH. Ostatni rysunek to za przeproszeniem pieprzona perfekcja! Włosy, proporcje, oczy ...no kurna! Magenta a na jakiś mały maluteńki rysuneczek z dedykacją dla mnie mogę liczyć? Włożyłbym sobie do portfela xD Twoje rysunki to naprawdę forumowa Premier League (ścisła czołówka po prostu :rainderp:) i uwielbiam odwiedzać Twój temat. Życzę dalszego rozwoju w kwestiach artystycznych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Arjen za miłe słowo, wiedz, że dużo dla mnie znaczy. Jeżeli faktycznie tak myślisz o moich pracach, jak napisałeś, to grzechem było by nie narysowanie pracy dla Ciebie. Rozumiem, że miałaby to być Luna? ;) A co do formatu, to najpierw zrobię ją w dużym formacie, najwyżej zmniejszę, by się do portfela zmieściła ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle obietnicy, zamieszczam pracę dla Ciebie, Arjen.

Mam nadzieję, że docenisz wysiłek włożony w wykonanie rysunku, bo poniosłam znaczne straty w wyposażeniu, by osiągnąć poziom zbliżony choć odrobinę do perfekcji ;p

Dołączona grafika

P.S Rozmiar zawsze możesz sobie pomniejszyć, choćby za pomocą Imageshack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TERAZ COŚ, NA CO CZEKAŁA CZĘŚĆ WTAJEMNICZONYCH UŻYTKOWNIKÓW:

Praca została wykonana z okazji 250-Stronia największego offtopu na całym forum ( dla niewtajemniczonych: niesławne 'Spis pegasisters' alias 'ostatnio temat Magenty i Lemiego' AKA 'Rozmówki damsko-męskie')

Pomysł podsunęło mi kilku bronies, enjoy ;3

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...