Skocz do zawartości

Meety w Częstochowie


...

Recommended Posts

Dawno nie było meeta, to zróbmy jakiegoś, bo czemuż by nie? Jak jesteście zainteresowani, to powiedzcie jakie daty Wam pasują, może coś się zgra. Dalej to zapewne pójdzie jak ostatnio, radosny chaos. W sumie nie wiem co mam tu więcej pisać. Aaa, tylko żeby nie było. Ja jedynie zakładam temat, to nie czyni mnie organizatorką i chyba nawet nie ma co organizować. :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręgle to zawsze jest jakiś pomysł. A i myślę, że w czasie woodstocku, widząc po ogromnym zainteresowaniu, i tak się nikogo nie zbierze, więc zdecydowanie po nim. Jest w sumie cały sierpień do dyspozycji, starczy kilku chętnych... A tu tak cicho, no trudno :shrug: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę obecny napewno, jeśli termin będzie inny niż  4-13 oraz 19-23 sierpnia.
Osobiście proponuję Złotą górę na miejsce meeta. Należy pamiętać, iż jest to dla większości miejscowych, oklepane i nudne miejsce. Aczkolwiek widok jest piękny na prawie całe miasto. Do tego dochodzi spore zatłoczenie w tym miejscu. Łącznie daje nam to średnie warunki na meeta. Drugim wariantem, jest wyczajenie jakiegoś miejsca przy rzece. Jeśli właśnie tak zrobimy, to mogę wziąść grila na plecy i go tam przytachać, będę miał niedaleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 sierpnia? To Cloudchaser odpada w tym wypadku (chyba się nie obrazi o to, że mówię za Nią... xD), podobnie ja. W ogóle thx, w ten dzień chyba będę wracał dokładnie do domu ;_;
 
BTW - kogo masz na myśli mówiąc "Szanowny Pan Założyciel"? ;x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, przepraszam ;_; Tylko tak zaproponowałam

Yargolka mam na myśli x3

Nie no, spoczko, zawsze można zrobić kilka meetów, tak aby każdemu pasował termin. :P O, to w sumie miłoby było, jakbym i ja mógł go spotkać. :v

 

 

Na ostatnim spotkaniu mieliście być, a was nie było. Może dla odmiany zadeklarujecie nieobecność, i przyjdziecie :)

Ano mieliśmy być, ale Cloud miała sytuację jaką miała, a dla mnie bezsensem jest jechać na częstochowski meet, na którym jej nie ma. ;) Akurat, żeby nasza dwójka była obecna to któóóryśtaaam meet powinien być zorganizowany na końcu sierpnia (ale nie przełom 30sierpnia-1września), abyśmy oboje byli już w domach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jaki sajgon. Każdemu nie pasuje. Każdy chce inaczej.

(Tisos, za naszego robienia było lepiej.. XD)

Oczywiście tylko się wtrącam, bo i tak nie ma mnie w Częstochowie od jutra do 24. 

Oficjalnie na FB poszło, że meet 12 sierpnia o godzinie 12. 

TAK, NIE ROBIĘ GO, NIE MA MNIE, KTOŚ INNY ZAJMUJE SIĘ OGARNIĘCIEM, NIE BIJCIE MNIE. C:

I życzę miłej zabawy. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...