Skocz do zawartości

Meety w Częstochowie


...

Recommended Posts

Jak zniżkę dostanę to się pojawię :-)

20% zniżki po przedpłacie :)

 

3 osoby

Ty, ja i ktoś jeszcze?

Ja jadę na II śląski, ale jak mówiłem, jadę rano z Sosnowca. Najwyżej pod pkp w Bytomiu byśmy się spotkali. I tak w ogóle, to nocuję po meecie w szkole.

 

Wracając do naszego dzisiejszego spotkania, było fajnie, choć mało kreatywnie, heh. Pierwszy polski panoramiczny ponymeet klonów (nie no, kreatywność jest) .

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do pociągu można zabrać rower. Przydało by się coś zrobić, a nie siedzieć i żreć w tym makdonaldzie. Jest opcja na Olsztyn, albo dla troszkę bardziej wytrwałych - na Złoty Potok. Np w tą Niedzielę, ma być tak ciepło jak było dzisiaj.

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląskimi też możesz zabrać rower, chociaż na stronce rozkład-pkp.pl nie jest to oznaczone. Nie widziałem na tej stronce ani jednego pociągu KŚ który ma wzmiankę o możliwość przewozu roweru, a przecież możliwość jest:

http://kolejeslaskie.com/pl/pages/83/przejazd-z-rowerem

Dzwoniłem żeby się upewnić i tak rzeczywiście jest. Wydasz dodatkowo 10 zł, bo ta opłata nie podlega zniżkom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, Filipczak, Mitchell812, retrybucja. Jest przyzwoite minimum by jechać, a normalnego ponymeeta i tak nie uda się do niedzieli zorganizować :)

W niedzielę ma być ładnie, jak będzie źle to najwyżej zostawi się gdzieś rowery i siądziemy gdzieś.

 

Co do atrakcji, w Olsztynie możemy zwiedzić pozostałości zamku, a w Złotym jest kebab po dychu :)

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...