Skocz do zawartości

Meety w Częstochowie


...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Oficjalnie w czasie ferii planowane są 2 meety: 18 stycznia i 1 listopada lutego.

 

Plany na meety są do ustalenia, w grę wchodzą między innymi kręgle (które pewnie się odbędą ;) ), kino, basen, chodzenie po Częstochowie, lodowisko. Wszelkie propozycje mile widziane. Piszcie na fejsbuku i tutaj.

Na pierwszym proponuje pójść na te kręgle i ustalić plany na następnego.

 

Spotkania można przenieść z sobót na niedziele (tzn. 19stycznia i 2 lutego) ale myślę, że każdy woli sobotę (kościół, i tak dalej ;) ).

Ogólnie można by zrobić coś więcej w środku ferii - do ugadania dla zainteresowanych, ale te 2 chciałbym uznać jako oficjalne (obecność obowiązkowa dla prawdziwych bronych :) )

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same terminy to praktycznie początek i końcówka ferii, także z ewentualnymi planami osobistymi na ferie nie powinny kolidować. Terminy nie ostateczne, ale lepiej zaplanować już wcześniej.

 

Edit: Dafuq, co ja napisałem, teraz skapowałem :D

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzeum Częstochowskie oferuje 5 wystaw (tzn. Muzeum Górnictwa Rud Żelaza, Muzeum Haliny Poświatowskiej, Rezerwat Archeologiczny, Stała Wystawa Historyczna, Sztuka Polska XIX i XX wieku) dostępnych za darmo w środy. Jako że nikomu pewnie nie chciało by się płatnie zwiedzać w sobotę, można by iść w środku ferii w którąś środę i potraktować to jako dodatkowy meet dla chętnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym dniu? Za dużo od bronies wymagasz ;)

Wątpię, by basen jako taki podobał się więcej niż 4-5 osobom, ale mogę się mylić.

Basen jest fajny ale nie ma za bardzo co robić razem.

 

A kręgle pewnie będą na najbliższym, ale to wszystko ruchome plany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cię synu Celestia opuściła.

 

Nie będzie mnie wtedy, jak mówię najwcześniej za miesiąc, ponad.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...