Skocz do zawartości

Meety w Częstochowie


...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Czemu tak szybko nas opuściłeś? T^T Po odejściu poszliśmy na promenadę, do jakiegoś centrum handlowego po blindbagi (których oczywiście nie było :drurrp: ), odwiedziliśmy dwie Biedronki bo Giermasz, podziwialiśmy wyczyny Discorsa przy lokomotywie :D

 

Jeśli chodzi o ekspresowe Imeszowym Wzrokiem z Częstochowy - jeden z najbardziej randomowych, ale i zarazem fajniejszych meetów, jaki dotąd doświadczyłem :rainderp: . Duuuuuuuuużo chodzenia (z pielgrzymkami :D ), dużo rozmów, dużo pozytywnych ludzi, dla których zasada demokracji na spotkaniu jest najważniejsza. Padłem z nóg, jak wróciłem do domu, ale warto było. Żałuję tylko, że stado się powoli kruszyło i w zasadzie do samego końca dotrwał oprócz mnie Emski, Filipczak i Discors (który mam nadzieję widział, jak mu machaliśmy gdy wsiadł do busa ;_; ). Dziękuję za miło spędzony czas i jeśli fundusze i czas mi pozwolą, to mam nadzieję, że jeszcze tu wpadnę  :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam długo po tym jak ja polazłem stadko się rozeszło? :v Also dobrze się bawiłem na meecie... i możliwość osobistego poznania Discorsa była spoko, choć wydawało mi się, że Imesh będzie wyższy :drurrp: ... a co do randomu meeta... większość częstochowskich opiera się na spontanie :rainderp: ale tak czy owak było spoko, szkoda tylko, że musiałem się tak szybko zwijać :v ale cóż remont pochłania sporo czasu jakby nie patrzeć.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeta dawno u nas nie było, więc stąd duża liczba broniaków się zebrała.
Niech żyje wolna, niezależna i demokratyczna Częstochowa! :D


eh... a w Białymstoku nigdy nic nie ma

Jeśli już kolega do nas internetowo zagląda, to czemu nie wpadnie pociągiem?
Jeśli tylko portfel i kalendarz pozwala...
Zapraszamy!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...