Skocz do zawartości

QUIZ Cadance


Kruczek

Recommended Posts

"Walnąłem ją trucizną miłosną, odurzyłem patelnią i zadziałało! Kocha mnie!" Czy jakoś tak.

Jaki to ma sens? Jacie armor.. :lunaderp:

Cassi miałaś tylko napisać co powiedział, nie opisywać całą sytuacje :derp6:

Cała ja..

A dobra chciałam odp. Już nie off topuje.. czy jakoś tak. A i cytat pierwszy - ty chcesz nagrodę nie? Bo wydaje się że nie..

Link do komentarza

Dobrze, oprócz Arashela, bo on napisał po swojemu. (Stary nie wiem jak ty, ale ja współczuję Twojej żonie xD) Plus dla cassidy za rozpisanie się, jakby potem zabrakło Ci do nagrody to podciągnę. (Tak, rozpisywanie mile widziane)

Next:
Jaką fryzurę i strój ma Księżniczka Cadance w odcinku "Sposób na zaklęcie"?

Link do komentarza

Tak mi się wydaje, że tę samą fryzurę, którą zrobiła jej Rarity w odcinku Games Ponies Play/Kucykowe Dyscypliny na powitanie inspektor od Kucykowych Igrzysk, czyli grzywę spiętą nad głową, jakoś tam wymyślnie poplątaną i z wplątanymi krzyształkami, a sukienkę ma taką błękitną. Ale pewnie się mylę.

Link do komentarza

Dobrze, oprócz Arashela, bo on napisał po swojemu. (Stary nie wiem jak ty, ale ja współczuję Twojej żonie xD) Plus dla cassidy za rozpisanie się, jakby potem zabrakło Ci do nagrody to podciągnę. (Tak, rozpisywanie mile widziane)

Next:

Jaką fryzurę i strój ma Księżniczka Cadance w odcinku "Sposób na zaklęcie"?

S03E13_Cadance_na_Koronacji.png

Na załączonym obrazku widać zwyczajową fryzurę naszej księżniczki, do tego błękitna sukienka w kryształki o takich zaostrzonych fioletowych końcówkach, z ciemnoniebieskimi dodatkami.. No i diadem.

Link do komentarza

Dobrze, oprócz Arashela, bo on napisał po swojemu. (Stary nie wiem jak ty, ale ja współczuję Twojej żonie xD) Plus dla cassidy za rozpisanie się, jakby potem zabrakło Ci do nagrody to podciągnę. (Tak, rozpisywanie mile widziane)

Next:

Jaką fryzurę i strój ma Księżniczka Cadance w odcinku "Sposób na zaklęcie"?

 

Podczas koronacji Twilight na księżniczkę ma ona ceremonialną fryzurę taką 

Ale już w następnej scenie w której ją widzimy gdy podchodzi do Twilight razem ze swoim ukochanym, ma już swoją "codzienną", zwykłą fryzurę.

Dokładnie opisuje to ten...mem?

245880__safe_image%2Bmacro_princess%2Bca

Link do komentarza

Podczas koronacji Twilight na księżniczkę ma ona ceremonialną fryzurę taką 

Ale już w następnej scenie w której ją widzimy gdy podchodzi do Twilight razem ze swoim ukochanym, ma już swoją "codzienną", zwykłą fryzurę.

Dokładnie opisuje to ten...mem?

245880__safe_image%2Bmacro_princess%2Bca

 

Księżniczce w tej mocno upiętej fryzurze i dużej koronie pewnie było niewygodnie :ming:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza

Opis stroju: Ogólny kolor stroju to błękit w połączeniu z lśniącymi białymi kryształkami które dodają mu uroku. Dolna część sukni ma fioletowo - niebieski akcent który świetnie komponuję się z ogólnym wyglądem kreacji. Przednią część sukni reprezentuje warstwowa niebieska przepaska. Natomiast na górnej części kopyt widnieją fioletowe branzolety z  akcentem w postaci złotych diamentów z niebieskim wnętrzem. Same kopyta są ozdobione złotymi dodatkami.

 

Opis fryzury:

 

1. Podczas koronacji - Całość fryzury jest mistrzowsko zapleciona w majestatyczne loki. Na przodzie fryzury dwa loki są zaplecione razem i spięte spinką która ma kształt kryształowego serca. Po prawej i lewej części fryzury widać dwa kolczyki wplecione we włosy. Jedne mają fioletową barwę, a drugie niebieską. Dodatkowo kolczyki osadzone niżej mają dodatkowo akcent w postaci pereł. Cała fryzura prześwituje w białe kryształki, a na czubku głowy znajduje się fioletowo - złota korona. W skład fryzury wchodzi jasny fiolet, ciemny róż i biel.

 

2. Po koronacji: Fryzura jest bardzo długa a jej końce są zakręcone. Kolor fryzury jest taki sam jak podczas koronacji. Na jej głowie widać złoty diadem z fioletową perłą na czubku.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...