Skocz do zawartości

seriale


bobule

Recommended Posts

jakie oglądacie / jakie polecacie - oczywiście poza naszym ulubionym serialem, zapraszam do dyskusji ;) ja strasznie lubię amerykańskie sitcomy, a aktualnie oglądam: Big Bang Theory - z początku bałem się tej tematyki, spodziewałem się nudów, ale zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony ;) Glee - no dobra, to nie jest sitcom, ale serial przekonał mnie dużą ilością muzyki w nim (ba, czasami nawet się nieco wzruszę na nim :D ) Gra o tron - no ewidentnie najbardziej zboczony serial jaki oglądam :P Jak poznałem waszą matkę? - to już klasyka :P

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Moj prywatny ranking: 1. Battlestar Galactica 2. Gra o Tron 3. Dr. House. BSG nie ma sobie rownych, Gra o Tron... Hm, tu jest ciekawe, jak producenci oszczedzaja na scenach batalistycznych... sorry, jakich scenach batalistycznych? :o No, ale sam serial jest spoko, smieszny przede wszystkim, a Daenerys (i Dothraki, no ale o nich tak wiele nie ma) jest zajefajna. Ah, zapomnialem jeszcze o Grey's Anatomy, ktory chyba powinien byc przed Dr. Housem, House mi sie przejadl.

Link do komentarza

1. The Vampire Diaries. I to w sumie tyle? XD Przez jakiś czas oglądałam jeszcze Secret Circle, ale szło umrzeć z nudów, so... (i tak w wakacje pewnie nadrobię pierwszy sezon, ale cóż XD). Dr. House'a uwielbiam, ale nie oglądam regularnie, tylko na zasadzie "o, leci House, obejrzę". Z polskich seriali Ranczo. : D

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Co chcesz, Bobul, jak nie ma nic ciekawego w telewizji, to można obejrzeć ;p Mała dawka prymitywnego humoru jest potrzebna każdemu xd Aha, i zacząłem oglądać Grę o Tron. A właściwie to nie zacząłem, bo już jestem na 2 sezonie :D Wciąga to, naprawdę. Zastanawiałem się, czy w ogóle zacząć, ale nie żałuję.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Huh, czego to ja NIE oglądam xD Hmm, może jedynie wymienię to, co wciąż leci i będzie jesienią... - Bones (też lubię, głównie za humor... no i w którym innym serialu jedną z ról epizodycznych gra frontman ZZ-Top? ;]); - Body of Proof (takie z lekka CSI, tylko w bardziej medycznych klimatach); - Castle (lubię ten serial i za głównego bohatera, i za lekkość) - CSI (wszystkie) [niby takie cuda na kiju, ale lubię takie klimaty xd]; - Dexter (z niecierpliwością czekam na kolejny sezon); - Doctor Who (długo się zabierałem, ale nie żałuję, że się przemogłem - dawka porządnego sci-fi, ale... też nie dla wszystkich - nie każdemu podejdzie ten specyficzny, lekko kiczowaty klimat. Wiem, bo już widziałem dyskusje na Filmwebach xd); - Fringe (fajne cuda na kiju się dzieją xd Szkoda, że piąty sezon to będzie ostatni); - Hawaii Five-0 (znalezione przypadkiem, a okazało się całkiem fajnym odświeżeniem starego serialu, ale też nie każdemu podejdzie - nie oczekujcie tutaj dużej powagi, raczej wakacyjnego luzu i ładnych widoków); - Person of Interest (nowy serial, który całkiem zasłużenie zebrał pokaźną średnią widzów. A jednak można było zrobić coś nowego w sferze kryminalistyki xd); - Sherlock (brytyjski mini-serial o odcinkach długości filmu; bardzo fajna wizja Sherlocka Holmesa we współczesnym świecie); - The Mentalist (lubię patrzeć, jak główny bohater igra z innymi xd) To tyle na chwilę obecną, jak coś mi się jeszcze z tytułów przypomni, na pewno napiszę o tym tutaj.

Link do komentarza

@Bobul Świat według kiepskich. Niby taki prymitywny humor ale tak naprawde to ten "serial" pokazuje jak żyją niektórzy polacy , tylko jest to bardziej żartobliwie pokazane. Np cytat : "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształcenie". Jest to w jakiejś części prawda...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...