Skocz do zawartości

seriale


bobule

Recommended Posts

FUTURAMA - polecam i to bardzo

Uwaga - dużo okładania się z "liścia"

http://www.youtube.com/watch?v=bOvk2zHbQXU

Robot (Bender) nie jest alkoholikiem - jest zasilany alkoholem. Picie wychodzi mu na zdrowie... czyli odwrotnie niż u ludzi. A co do magnesu - Bender nienawidzi magnesów bo pod ich wpływem zaczyna śpiewać i nie potrafi przestać :derp:

http://www.youtube.com/watch?v=D7CYhzGnJV4

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

1. Gra o Tron - tak wiem, cycki i seks. Ale saga, na której oparty jest ten serial też jest moją ulubioną. Fabuła, postacie... Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek 3 sezonu. Mówię wam, nigdy nie płakałem przed serialem. Ani filmem. Wystarczyła ta jedna, ostatnia scena...

2. Dr House - uwielbiam tego gościa i tyle :)

3. The Walking Dead - Podoba mi się w tym ustrojstwie to, że nie jest to serial o zombi. Tworzę one jedynie tło. Owszem, ważne tło, które nie jest jednak główną atrakcją serialu, a jest wystawiane przed szereg w bardzo rozważny sposób. Minusem jest tutaj główny bohater - nie lubię go, o wiele bardziej kibicuję "Temu od kuszy" i "Żółtkowi".

 

Poza tym nie oglądam zbytnio seriali, czasami zaliczę pojedynczy epizod Chirurgów, czy czegoś w stylu Dlaczemu Ja.

EDIT. Jest jeszcze oczywiście MLP, ale tego nie umiem tego porównać z wyżej przedstawionymi, za dużo różnic. :)

Edytowano przez plx
Link do komentarza
  • 3 weeks later...


1. Gra o Tron - tak wiem, cycki i seks.

Ale to jest właśnie w tym serialu najlepsze!  :ajawesome:

Cóż, ja właściwie oprócz "Gry o Tron" i szczątkowo "Dr. House'a" jako takich seriali już nie oglądam. Kiedyś było tego sporo, a najmilej wspominam z zagranicznych "Fringe - na granicy światów", a z polskich "Brzydulę" i "Usta Usta". Ach, no i oczywiście "Kasia i Tomek"!  :yay:

Link do komentarza

-obowiązkowo W-11

-Futurama

-Świat według kiepskich

-Rodzina zastępcza

-Spongebob Kanciastoporty

-Wiktoria znaczy zwycięstwo
-Big Time Rush

-Czasem Sąd Rodzinny lub Sędzia Anna Maria Wesołowska

 

Ogólnie lubię wszystko co leci na Nickelodeon i Disney Channel ale nie chce mi się tyle wymieniać.

No i oczywiście MY LITTLE PONY!!!!!!!!! :pinkie:

Link do komentarza

Ja zbytnio seriali nie oglądałem i zaczynam nadrabiać straty. Oglądam na razie:

- MLP: FIM (co jest chyba oczywiste),

- Dr. House,

- The Walking Dead,

- Pingwiny z Madagaskaru, 

- kicz typu Trudne Sprawy, Ukryta Prawda itp. (najlepsze komedie w obecnej TV),

Dodatkowo chcę się zabrać za Dextera i Dortora Who. Obu seriali nie oglądałem ale słyszałem trochę dobrych opinii na temat obu.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Seriale oglądam głównie z rodzicami, sama z siebie raczej bym po nic nie sięgnęła (mam wstręt do tasiemców). Są to głównie medyczne (Greys Anatomy, kiedyś Ostry dyżurDoktor House, sporadycznie Hart of Dixie, które obecnie z medycyną ma tyle wspólnego co nic, Chicago Fire powiązane z nią pośrednio oraz podobna do niego, ale już zdjęta z anteny Trauma). Druga grupa to kryminalne, które osobiście bardziej lubię - Elementary, Body of Proof (w sumie podchodzi też pod te pierwsze, bo sekcje zwłok) i Cold Case.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...