Skocz do zawartości

[Turniej] Jeden z dziesięciu - wersja MLP:FIM


Cartoon Tiger

Recommended Posts

Widzę zrobiło się tutaj małe zamieszanie.

 

Po pierwsze proszę o zaprzestanie spamowania, bo mi tutaj błota nanosicie ( z tym ostatnim żarcik  :raritylaugh:  ).

 

Powtarzam jeszcze raz. Cały turniej odbędzie się w nowo stworzonym pokoju na SB (dodatkowo zabezpieczonym hasłem). Wybrani szczęśliwcy dostaną PW z dalszymi instrukcjami. Wszystko będziecie wiedzieć już w najbliższą sobotę.  Do tej pory możecie jeszcze próbować wywalczyć sobie bilecik do sławy. Powodzenia.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wielce zaszczycony jeśli będę mógł wziąć udział w tej jakże ekscytującej i ciekawej rywalizacji. Oficjalnie zgłaszam swoją niczym nie wymuszoną chęć do wzięcia udziału w tym turnieju. Mam nadzieję że mój wniosek zostanie pomyślnie rozpatrzony i będę mógł wykazać się wiedzą odnośnie serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZGODNIE Z OBIETNICA OTO LISTA SZCZĘŚLIWCÓW:


1. Talar
2. Czytoholiczka
3. Tamara
4. Daffy Cartman
5. Kitsun
6. Marquise Fancypants di Coroni
7. Arashel Jajir
8. Wizio
9. sajback
10. emili878

 

GRATULUJĘ!

 

LISTA REZERWOWYCH:

 

Jeśli ktoś z wyżej wymienionych osób nie zjawi się, miejsce kolejno będzie zajmować:


11. WładcaCiemnościIWszelkiegoZła
12. Psotunia Von Cat
13. Myntia22

 

Numer zawodnika przypiszemy dopiero na turnieju.

 

Zabawa odbędzie się w następną sobotę o 20.00.

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę, odpadnę pierwsza ale to nie jest ważne! Zabawa najważniejsza! Poza tym kocham serial ,,Jeden z dziesięciu", odpowiadam razem z uczestnikami. Oni są mądrzejsi ;-;. 

Może mnie przyjmiecie? Idiota zawszę się w turnieju przyda :F

 

To teleturniej, nie serial. :rainderp:

Yay, cieszę się że mogę z wami rywalizować, tylko mamy mały problem...bo ja i Czytoholiczka korzystamy z jednego komputera i trochę coś by nam nie pykło :T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, tak zrobię.

 

Zasady:

 

Pierwszy etap zawiera 20 pytań. Każdy z uczestników otrzyma po dwa pytania, po jednym na turę. Jeśli ktoś nie odpowie na żadne pytanie, odpada.

 

Drugi etap zawiera 100 pytań. Ten etap rozgrywki kończy się gdy zostają trzy osoby. Jeśli zdarzy się ( w co wątpię ), iż zostaną zadane wszystkie pytania przeznaczone na ten etap, reszta osób pozostających w grze, przechodzi do finału.

 

Finał zawiera 40 pytań. Tutaj już liczą się punkty, osoba mająca najwięcej punktów wygrywa, nawet jeśli straciła swoje trzy szanse.

 

Uczestnik zabawy zostanie ukarany zabraniem jednej szansy gdy:

 

- Pomaga innym uczestnikom turnieju.

- Odpowiada poza swoją turą.

- Spamuje na turniejowym SB

 

Turniej zostanie przerwany:

Gdy na SB pojawią się osoby z poza konkursu ( nieuprawnione ).

 

Konkurs nie odbędzie się, jeśli wystąpi problem z SB.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miała nieco problemów gdyż mój laptop ma upodobanie do zacinania się, czy mogłabym prosić o ogólne przedużenie czasu do 8 sekund? Czasami mam też problem z SB, kilkam aby na niego wejść i ładuje się w nieskończoność...ale mam nadzieję że tym razem obejdzie się bez takich problemów...

 

Co do tego kto z nas ( Ja i Czytoholiczka) wycofuje się z turnieju, to wycofuje się Czytoholiczka, gdyż nie ma ona dostępu do internetu w weekendy.

:fluttercry2: :fluttercry2: :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, było wiadome że wygram, ale nie myślałem że aż tak łatwo mi to przyjdzie.
Walka w finale była ostra, ale dałem radę i zachowałem wszystkie szansy.

Screen+Shot+2012-08-12+at+14.38.15.png

Edytowano przez Kaczor Daffy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej 1 z 10 zakończony!


Oto lista zwycięzców:


Pierwsze miejsce zajmuje: Talar

Zgromadził : 153 punkty

 

Drugie miejsce zajmuje: Psotunia Von Cat

Zgromadziła : 133 punkty


Trzecie miejsce zajmuje: Kitsun
Zgromadził : 31p


Dalej kolejno:

Czwarte miejsce : Arashel Jajir


Piąte miejsce: WładcaCiemnościIWszelkiegoZła


Szóste miejsce: sajback


Siódme miejsce: Daffy Cartman


Ósme miejsce: Tamara


Dla zwycięzców, w niedługim czasie, zostanie przyznana nagroda forumowa. Zarówno będzie to nowy system nagradzania uczestników, biorących udział w konkursach w dziale "Become Popular".

Jeszcze raz dziękuje wszystkim uczestnikom zabawy za udział w turnieju "1 z 10".

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Daffy jeszcze nie może się pozbierać po swojej sromotnej klęsce. Nie dziwie się. W końcu przerżnął z takim hukiem, że aż świszczało :)

 

Mogę jeszcze dopowiedzieć, że całkowicie nie spodziewałem się, że wygram. Co najwyżej przez myśl mi przeszło, że "Ach, jak by to było, gdyby, wygrał... Kasa, *iwki, basen, machanie siusiakiem do wiosennych chmur... (kto wie, z czego jest ten tekst, ma u mnie dużego plusa).

 

Ostra konkurencja, przyjemna atmosfera, zacięta rywalizacja. Ogółem cud, mód i orzeszki. Świetny pomysł i oczekuję na więcej takich :)

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...