Skocz do zawartości

Rysunki od OC, Postacie i inne "potworki"


Flippyn

Recommended Posts

Witam postanowiłem wrzucać tu co pewien czas moje bazgrołki, z których z czasem może coś wyjdzie. :flutterblush:  Proszę o słowa konstruktywnej krytyki, oraz rady co mógłbym poprawić lub zmienić. Na razie wrzucę dwie moje prace, które jakoś uchodzą w tłumie. Mam nadzieję,że uda mi się poprawić moje rysunki

princess_luna_by_flippyn-d6g09in.pngmy_by_flippyn-d6g09a3.png

Mój ostatni rysuek nie ma jeszcze cmc, nazwy i kolorów, może byście mi coś zaproponowali? Zamieżam wstawić go gdzieś w moim OC jak nauczę się oprawiać komputerowo, mimo, że nie jest to nic specjalnego.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, do doskonałości tutaj sporo brakuje ;) Proporcji za bardzo nie widać, co chyba jest najpoważniejszym problemem. Pochwalę za to urocze oczy. Pomijając już całe miliony tutoriali "how to become pony-artist-master in weekend", to popatrz na serial i oceń, jak duża jest głowa kuca w stosunku do tułowia, jak długie nogi, ogon i tak dalej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny "rysunek", troche się pospieszyłem i nie wyszło :P

pony_russia_by_flippyn-d6gll7f.jpg

A propo HTF to jestem fanem Flippy'ego ogółem, jest dla mnie wzorem :P, ale bardziej od samego serialu wole przeróbki typu sweet lullaby.

Ps. dziękuję za komlement i porady

Edytowano przez Flippyn
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Hmm.. Ciekawy klimat w tym pierwszym. Ale powiem, że w tym pierwszym przydały by się kredki. Nie narzucam, wiem, że pewnie kredki Cię nie interesują, lecz same ołówki.. Ale naprawdę, brakuję tu kolorów. Tym bardziej, że obrazuje święta. Ale tu już kwestia techniki. A co jeszcze dorzucę? O wiele lepiej by to wyglądało, gdybyś przedstawił ten pokój z innej perspektywy, bo aktualnie jest na prosto. Interesująca ta poza ukazanej postaci.. Nie wiem, co ona przedstawia, ale zwraca uwagę.

Od razu mówię, że nie jestem specjalistką.

Do drugiego obrazka też coś zarzucę. Jest on taki zwykły, ale po prostu no.. fajny. Jeśli to miała być sama twarz tygrysa, mogłeś ją bardziej ładniej zaprezentować. Np. dodać światłocienie, pobawić się różnymi cieniami, rodzajami ołówków. Mówię, że to nie jest trudne. Wystarczy ustalić gdzie pada główne światło i po sprawie. Wiem, że istnieją jakieś bardziej profesjonalne techniki światłocienia, ale nie trzeba dużo, żeby to ładnie wyglądało.

Koń bardzo fajny, fajnie zaznaczyłeś najważniejsze kształty ciała, te mięśnie.. Lecz znowu mi brakuje tego kluczowego efektu. Głowa, mogłaby być nieco większa, ponieważ jest mało proporcjonalna. Ale jak to zmienisz, będzie to wyglądać dużo lepiej.

Ten trzeci jest dość mało widoczny. To jest pies? To samo, co do tygrysa. Pies, jest całkiem spoko, ale słabo widać.. Spróbuj może przycisnąć mocniej ołówek, lub kupić jakiś inny.

Czwarty obrazek, jest chyba jak dotąd najbardziej udany.. Pinkie, w swoim klimacie, serpentyny i co najważniejsze - kolory! Co jednak zarzucę? Trochę jednak postaraj się staranniej kolorować, żeby nie zostawiać białych, wolnych miejsc po między kreską.

To tyle ode mnie, trenuj dalej, a będą efekty. :)

 

Przepraszam, że się czepiam, ale mam ból dupy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...