Skocz do zawartości

[Event] [Pytania] Zapytaj Cadance - wszystko o małej Twilight


Kruczek

Recommended Posts

Mam nadzieję że macie czas aby zadać tutaj pytania, bo czas jeszcze nie raz nas może zadziwić. Czas można cofać nie tylko poprzez wymyślne zaklęcia lub podejrzane machiny, czas można cofnąć również poprzez wspomnienia. Jakie są odczucia naszej Księżniczki co do Twilight Sparkle, długo przed tym jak objęła rządy w Kryształowym Królestwie?


filly_cadance_and_twilight_hug_by_cutebu
Dziś macie szansę się dowiedzieć wszystkich nurtujących rzeczy na temat naszej małej Twi.

Czy zawsze była taka oczytana? A może miała inne zainteresowania?
Wszystko to dowiecie się od samej Księżniczki Cadance.


Znana różowa Księżniczka czeka na wasze pytania, nie krępujcie się.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga urocza opiekunko Twilight Sparkle,księżniczko KADENZ  :cadanceawesome:

1. Jak to się stało,że zostałaś opiekunką Twiliy ? Wynajęli cię jej rodzice,etc? 

2.Jak zdobyłaś swój cutie mark ?

3. Jaka była twoja pierwsza reakcja gdy zobaczyłaś pierwszy raz swoją nową podopieczną ?

4. Czy Twilight kiedykolwiek sprawiała ci problemy,ewentualnie zdenerwowała cię czymś ?  

 

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź,

                                                  Ja

Edytowano przez Czytoholiczka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ciekawiła mnie przeszłość bohaterek z serialu. I jak na zawołanie, pojawił się Event dziękui któremu będę mmogła się dowiedzieć czegoś o Twi! :)

 

1. Czy kiedykolwiek chociaż przemknęło ci przez myśl że ta mała klaczka którą się opiekowałaś zostanie uczennicą Celestii, a nawet księżniczką?

2. Zajmowałaś się Twilight codziennie?

3. Kiedy wasz kontakt się urwał i z jakiej przyczyny?

4. Jacy byli jej rodzice? Bo w serialu było ich tylko widać i nic nawet nie mówili...

5. W tamtym okresie Twi nie miała zbyt wielu przyjaciół, a nawet chyba w ogóle ich nie miała. Co robiła każdego dnia? Tylko czytała czy może robiła jeszcze coś innego?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi, droga Księżniczko.

 

EDIT: mam małe pytanko: gdzie będą się pojawiały odpowiedzi?

Edytowano przez Leah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...