Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
PlagueOverlord

Simcity

Recommended Posts

Guest

Ja czasem sobie zagram. Powiem że gra jest fajna dla osób które mają dużo czasu... albo takich których nie obchodzi progress w grze :)

Edited by Guest

W najnowsze myślałem żeby zagrać, ale jak poczytałem opinie to mnie zniechęciło.

Edited by konrad5

Guest

Opinie są takie bo były problemy z serwerami po premierze. Teraz jest wszystko okej (przynajmniej u mnie) i gra się przyjemnie zwłaszcza z kimś gadając przez np. Skype :)

Tak? Ja grałem jakies 2 miesiace temu i tez mialem problemy z logowaniem na serwer... i z saveami... i ogolnie wszystkim... No i jeszcze fakt ze powyzej 150k mieszkancow miasto przestaje dzialac... ehhh a taka dobra gra... jeabc EA

Guest

Widocznie masz pecha albo ja mam szczęście... ani razu nie miałem problemów z połączeniem ani z save'ami i osoby z którymi grałem też nie.

Guest

A może najpierw zaproszę cię na origin?  :)

Edited by Guest

Guest Littlebart

Jaka jest teraz cena za sim city najnowsze? Bo rozumiem że to kod się kupuje :)?

Guest

Ja kupiłem w saturn'ie chwilę po premierze :) Teraz w saturn'ie jest za 118.99 zł (trochę drogo :))

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś tu gra Simcity?

Ja mam tą grę, ale ostatnio rzadko albo wcale w nią nie gram.

Sorry za odkop. 

Ja grywam w Sim City 4 deluxe, kiedyś miałem 300, niestety zgubiłem i od tamtej pory znaleźć nie mogę :/

Ktoś może w 4 naparza?

A mnie dopiero teraz zainreresowała ta gra :facehoof:

Ja kupiłem w saturn'ie chwilę po premierze :) Teraz w saturn'ie jest za 118.99 zł (trochę drogo :))

Jakby ktoś chciał teraz kupić to w empiku kosztuje 70zł.

ja gram ale na koleżanki koncie bo se kupiła gre ale  na jej kompie nie działa więc dała mi. Ja niestety gram w trybie jednoosobowym bo mi często internet się odłącza. A gra ogólnie fajna, uwielbiam muzyke w tej grze. ( swoją drogą właśnie gram :P )

Edited by Karcia

W Simcity 5 podoba mi się to, że Wielkie dzieła buduje się zdecydowanie szybciej w trybie jednoosobowym, niż wieloosobowym (czyt. przez Internet).

Ale przestrzegam, jak ktoś decyduje się na budowę Centrum kosmicznego, niech się liczy z tym, że godzinę przed odliczaniem wystrzelenia rakiety jest zmuszony ustawić tempo upływu czasu na najniższe, ponieważ na najszybszym tempie gra się zawiesza i wywala do pulpitu. Ja tak niestety mam. Powinienem pisać z tym do pomocy technicznej EA? Grę mam oryginalną, kupioną.

edit:

Mam kolejny kłopot. Fajnie, że wyczerpałem wszystkie zasoby węgla i rudy, 69 milionów simoleonów i miałem sobie przebudować miasto, gdyż zwolniło mi się trochę przestrzeni. Ale mam kłopot. Wszystkie mieszkania są na sprzedaż, ale nikt się nie wprowadza, do tego wyświetla im się na zielono napis "DEBUG, Happines Wave". Czy ktoś może mi wyjaśnić co to w ogóle jest? Mimo zbudowania całych osiedli, mieszkańców jest tyle ile mała wieś.

Edited by Dayan

.

edit:

Mam kolejny kłopot. Fajnie, że wyczerpałem wszystkie zasoby węgla i rudy, 69 milionów simoleonów i miałem sobie przebudować miasto, gdyż zwolniło mi się trochę przestrzeni. Ale mam kłopot. Wszystkie mieszkania są na sprzedaż, ale nikt się nie wprowadza, do tego wyświetla im się na zielono napis "DEBUG, Happines Wave". Czy ktoś może mi wyjaśnić co to w ogóle jest? Mimo zbudowania całych osiedli, mieszkańców jest tyle ile mała wieś.

Jeszcze nie grałem(procek mi sie psjue) ale wydaje mi się że musisz poprawić szczęŚCIE w mieŚCIE(rymuję jak Pinkie)