Skocz do zawartości

LAUNCHER


asie

Recommended Posts

Link do wersji na linuksa/maca nie działa... ( co prawda wystarczy ten twój .exe do .jar przepakować i bez zarzutu działa, ale jak już umieszczasz linka to powinien tam być plik)

 

Jak dla mnie to tam jest plik O_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydano nowa wersje launchera: AsieLauncher 0.2.2! NAPRAWIA PROBLEMY Z LAGAMI!

 

ZMIANY:

- Naprawiono problem z lagami (w razie dalszych problemow, w Options mozna zmienic ilosc przydzielonego RAMu)

- Opcja zmiany ilosci RAMu

- Doinstalowywanie modyfikacji (obecnie NEI)

- Praca nad obsluga ekranow Hi-DPI/"retina" (bo tak :ming:)

- Od tej pory launcher bedzie informowac, jesli wyjdzie jego nowa wersja.

- [0.2.1] Naprawiono ladowanie MC pod Windowsem.

[0.2.2] Serio. Tym razem dziala. Wierzcie nam. (I nawet nie muli!)

 

EDIT: DO UZYTKOWNIKOW WINDOWSA - POBIERZCIE WERSJE 0.2.2!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsieLauncher 0.2.3

 

- Naprawiono blad z uruchamianiem launchera na Linuxie w niektorych przypadkach (z konsoli).

- Naprawiono blad dot. konfiguracji.

 

Aktualizacja jest wymagana tylko do paczek opcjonalnych (np. NEI), aczkolwiek komunikat o koniecznosci aktualizacji bedzie wyswietlac sie za kazdym wlaczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy w grze wyłączę pony eye view i zrestartuje minecrafta tak jak piszą żeby to wyłączyć to wtedy po wejściu w minecrafta mine little pony się restartuję i nie mogę tego zmienić.

 

To jest blad. Dziekuje za zgloszenie - bedzie on poprawiony wraz z launcherem w wersji 0.2.5, ktory wlasnie koncze.

 

EDIT: NOWY LAUNCHER!

 

Zmiany:

 
+ Dodanie listy zmian w paczce w menu Opcji.
+ Dodanie opcji "Tylko uruchom" przy przytrzymaniu klawisza CTRL.
* Poprawa wygladu okna Opcji.
* Naprawa bledu ze zbyt dlugimi argumentami Javy w menu opcji.
 
(Wybaczcie, ze wersja podaje 0.2.5-dev, ale zapomnialem zmienic.)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Launcher mi nie działa a działał, co mam zrobić ? Nic nie instalowałem od czasu grania na fluttercrafcie więc żaden program tego nie blokuję.

 

Mi tak samo. Może to ma związek z serwerem (który jest wyłączony)

 

Edit: Tzn działa, ale nic się nie pojawia. Mogę to zamknąć tylko w menadżerze zadań.

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Przychodzę dziś z jedną zagwozdką i jedną propozycją.

 

1. Launcher odmawia mi współpracy... Uruchamiam go, a nawet żaden dodatkowy proces mi się nie włącza. Żadnego wyskakującego okienka, nic. Po prostu nie wiem, co idzie nie tak :derp: 

 

2. Ktoś tu gdzieś narzekał na brak ikonki launchera. Poszukałem trochę i TU (twórcy launchera)możecie pobrać całkiem ładne kucykowe ikonki :fluttershy4: 

Pozdrawiam, Minor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Launcher odmawia mi współpracy... Uruchamiam go, a nawet żaden dodatkowy proces mi się nie włącza. Żadnego wyskakującego okienka, nic. Po prostu nie wiem, co idzie nie tak :derp:

Launcher się wywala bo nie może połączyć się z serwerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Launcher odmawia mi współpracy... Uruchamiam go, a nawet żaden dodatkowy proces mi się nie włącza. Żadnego wyskakującego okienka, nic. Po prostu nie wiem, co idzie nie tak :derp:

 

Mam tak samo. Myślę że to przez chwilowy crash [?] serwera.

 

Edit: Zostałam wyprzedzona :yay:

 

2. Ktoś tu gdzieś narzekał na brak ikonki launchera. Poszukałem trochę i TU (twórcy launchera)możecie pobrać całkiem ładne kucykowe ikonki :fluttershy4:

 

Ale ja nie wiem jak je ustawić :rainderp:

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...