Skocz do zawartości

Cytaty  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • STOS
    • Luna jest fajniejsza ~Tarr
    • Myślałem, że Soku to jakaś ostra 19 letnia laska ~Bart
    • Jak Rzym za Nerona, tak MLPPolska za Neona ~Cholera wie kto
    • Przeczytałem to w koranie, dymaj kozy, chodź w turbanie ~Awan
    • Lunarni nigdy nie zrozumieją Magicznego Bananowego Sorbetu ~Imper3838
    • Dla mnie i tak to był sabotaż ~Filipczak
    • Ma się tyle lat na ile się czuje! ~Hayate
    • Poważam że jestem na telefonie ~Amęt
    • Jestem Tłaialajt Sparkle ~Amęt
    • http://i.imgur.com/QMBYb7r.jpg
    • http://puu.sh/3WLRx.png
    • http://puu.sh/43ssb.png


Recommended Posts

*ekhm* Forum już egzystuje jakiś czas, ja widzę to z innej perspektywy, ale sądzę, że już czas, na pierwszą edycję takiej oto zabawy.

Na czym to ma polegać? Na głosowaniu na naj-jakiegoś usera w danej kategorii.
 

Kategorie są następujące:

1) Najlepszy user
Co tu dużo tłumaczyć? Znany i kochany, czczony, uwielbiany, wielbiony, oraz wysławiany w pieśniach i legendach przez wszystkich użytkownik.

2) Najbardziej pomocny user
Użytkownik, który ma na swoim koncie wiele dobrych uczynków wobec innych.

3) Najbardziej kulturalny user
Wyjątkowo opanowany użytkownik, potrafi wybrnąć nawet z najgorszej sytuacji z klasą i bez niepotrzebnych wyzwisk oraz innych głupot.

4) Najzabawniejszy user

User potrafiący nawet z pogrzebu swojej babci zrobić kabaret, który pociągnie za sobą entuzjazm milionów widzów. Jego dowcipy i wyczyny z reguły są zakazane przez Watykan, obawiający się konkurencji w kwestii ilości wyznawców.

 

5) Najaktywniejszy user
Czyli użytkownik zaskakujący nas obecnością jego posta w wszystkich prawie każdym temacie. Nie mylić ze spamerem.

6) Mistrz ciętej riposty
Człowiek, który potrafi zgasić słońce. Z reguły jego ofiary okrywają się wieczną hańbą i potępieniem.

7) Najbardziej znienawidzony user

Użytkownik powszechnie znienawidzony, któremu nawet Dalajlama życzy wizyty w komorze gazowej.
 

8) Największy dysortografik
Czyli użytkownik popełniający błędy nawet w myślach. Dla zwycięzcy oprócz dumy z wygranej będzie też darmowa lekcja polskiego.

9) Największy spamer
Człowiek bijący w klawiaturę czołem z prędkością goregrindowego perkusisty, powodujący zalanie forum śmierdzącym spamem.
 

10) Najgłupszy user

Co tu dużo mówić- persona, której zachowanie można skwitować co najmniej facepalmem. Osoba, która nakłania szare komórki innych do zbiorowych samobójstw.

 

11) Złoty cytat
Czyli forumowy cytat roku. Tekst, który rozwala wszystko i wszystkich, obojętnie, czy ciętością czy głupotą.
W tej kategorii akceptuję zarówno posty z forum jak i Shoutboxa.

 

12) Największy hejter
Cóż, to akurat jest wiadome i znane każdemu, toteż nie będę pisał nic więcej.

 

13) Człowiek-butthurt

:trollface:
 

 

 

 

Zasady głosowania

1) W każdej kategorii można zagłosować na maksymalnie trzech userów. Dostają oni kolejno [pierwszy user] 3pkt, [drugi user] 2pkt, [trzeci user] 1pkt.
 

2) Uczestnicy głosowania wysyłają do mnie na PW swoje głosy wg. następującego formularza:

Najlepszy user:
1.
2.
3.
Najbardziej pomocny user
1.
2.
3.
Najbardziej kulturalny user
1.
2.
3.
Najzabawniejszy user
1.
2.
3.
Najbardziej aktywny user
1.
2.
3.
Mistrz ciętej riposty
1.
2.
3.
Najbardziej znienawidzony user
1.
2.
3.
Największy dysortografik
1.
2.
3.
Największy spamer
1.
2.
3.
Najgłupszy user
1.
2.
3.
Złoty cytat
1. [CYTAT]
2. [CYTAT]
3. [CYTAT]

Największy hejter

1.

2.

3.

Człowiek-butthurt

1.

2.

3.



 

3. Wypełnione formularze należy przesyłać w spoilerach, bo tak będzie fajniej i mniej groźnie to wygląda.

 

4. Głosowanie trwa do 18 sierpnia.

 

5. Po podliczeniu głosów, zwycięzcy będą ukazani w tym temacie.

 

6. Źle wypełnione formularze nie będą brane pod uwagę.

 

7. Proinfo: Głosujemy poprzez wysłanie mi PW, nie przez napisanie posta z wypełnionym formularzem : P

8, edited, ogłoszenie parafialne: sprawę Najlepszych Cytatów oddam w wasze ręce - cytaty, które dostanę, zostaną umieszczone wraz z ankietą.

 

Have fun! ^&^
 

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em pytanie. Trzeba dopasować do każdej kategorii użytkownika, czy niektóre można pominąć?

Ja głosowałem tylko w tych kategoriach, co do których byłem pewien. Jeśli czegoś nie wiedziałem robiłem to:

1 ?

2 ?

3 ?

Nie chcę krzywdzić ani wywyższać osób, które moim zdaniem na to nie zasłużyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę krzywdzić ani wywyższać osób, które moim zdaniem na to nie zasłużyły.


To niedobrze, wyniki nie będą jednoznaczne, dlatego pozostawię je wam do osobistej interpretacji. Cieszy mnie wasze zainteresowanie, za 10 dni Wielka Gala Wręczenia Nagród ^^

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedobrze, wyniki nie będą jednoznaczne, dlatego pozostawię je wam do osobistej interpretacji. Cieszy mnie wasze zainteresowanie, za 10 dni Wielka Gala Wręczenia Nagród ^^

 

Jeśli nie znam spamera, nie mam znienawidzonej osoby czy cytatu to co mam wpisać? To co inni? To moje głosy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? :wat: Chyba chciałeś mnie obrazić, ale nie wyszło ci. :hmpf:

Gdzieżbym śmiał, Ciebie obrażać? Mam zbyt czułe serduszko, by znęcać się nad poszkodowanymi :<

Warmasłę (nie mogłem się powstrzymać ;) ) będzie dobrym kandydatem do nr 6.

Wybaczam, ale nie rób tak więcej : P

Nie wiem czy już o tym pisałem, ale zostałem o to poproszony i spodobał mi się pomysł, więc podczas publikowania wyników, opublikuję też coś zza kulis, gdy trafi się jakiś uroczy śmieszek.

Cytaty opublikuję razem z nagrodami, ale zrobię dlań ankietę, byście mogli pogłosować, chyba, że trafi się taka sytuacja, że więcej niż jedna osoba zagłosuje na dany cytat, wtedy on będzie zwycięzcą, będziecie mogli głosować na trzeci i/lub drugi cytat ^&^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ewentualnej następnej edycji proponuję:

 

-Najlepszy Avatar / Opiekun działu - motywacja do pracy ;)

-Najlepsza Sygnatura

-Najlepszy Profil

 

A najlepiej niech przez 14 dni użytkownicy proponują kategorie, a kilka osób wybierze najlepsze. Dobra, nie wpierniczam się już w nie swoje sprawy. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A najlepiej niech przez 14 dni użytkownicy proponują kategorie, a kilka osób wybierze najlepsze.

Najlepiej nie, po co dawać ludziom czas na przygotowanie się? Aczkolwiek propozycje chętnie przyjmuję, np. to z avatarami będzie w kolejnej edycji. Dobry pomysł, ktoś jeszcze mi o tym mówił ^&^


To już Twoje zdanie, chyba każdy ma inne pojęcie słowa "fajny".

Jasne, że moje, a czyjego się spodziewałeś, człowieku? Nie, żebym bronił komukolwiek go wielbić, czy coś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...