Skocz do zawartości

Cytaty  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • STOS
    • Luna jest fajniejsza ~Tarr
    • Myślałem, że Soku to jakaś ostra 19 letnia laska ~Bart
    • Jak Rzym za Nerona, tak MLPPolska za Neona ~Cholera wie kto
    • Przeczytałem to w koranie, dymaj kozy, chodź w turbanie ~Awan
    • Lunarni nigdy nie zrozumieją Magicznego Bananowego Sorbetu ~Imper3838
    • Dla mnie i tak to był sabotaż ~Filipczak
    • Ma się tyle lat na ile się czuje! ~Hayate
    • Poważam że jestem na telefonie ~Amęt
    • Jestem Tłaialajt Sparkle ~Amęt
    • http://i.imgur.com/QMBYb7r.jpg
    • http://puu.sh/3WLRx.png
    • http://puu.sh/43ssb.png


Recommended Posts

Triste, z tego co zrozumiałem chcesz się zamienić we mnie? :P

Na drugim forum na którym się udzielam jest kategoria "największy cham i maruda" :) Zawsze jest wesoło przy nominowaniu kogoś do tej kategorii tym bardziej, że można pisać na kogo i dlaczego się zagłosowało. No nic, czekam na kolejną edycję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie na liście najbardziej znienawidzonych użytkowników. ;-; Tyle przegrać... W wersji pesymistycznej idę się powiesić na latarni, w optymistycznej pociąć się żyletką :ming:

Edytowano przez Lisica-chan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeej no, to nie fair, czemu ja mam nagrodę (?) za największego spamera? Mam tylko 2 warny za spam, a na innym forum dostałam tylko 7 dni bana za zaspamowanie SB emotikonkami z tańczącymi bananami  :rainderp:

 

Twa sława wyprzedza twe czyny. 

 

Nie ma mnie nigdzie :v

 

Ty no zobacz, mnie też!  :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak... Jak... Ja butthurtującym hejterem... Jak... Chciałbym wiedzieć, kto na mnie zagłosował. :despair: Dodałbym nicki do swojej listy proskrypcyjnej.

 

 

Będzie Dracarys, Airliczku? :rariderp: (nie głosowałam na ciebie ofc, bo wcale nie głosowałam) Mogę pomóc :rariderp:

 

 

A może to było 14 dni bana? Hmmm... No, w każdym razie zrobiłam tym wielkim spamem taki burdel, że wyłączyli BB Code na SB :rainderp: Ale wiedząc co te misiaczki, które zapewnie na mnie głosowały, uważają za spam, którego już nie praktykuję od Sephiroth wie ile, bo rzadko wchodzę na SB, strzelam focha forever na 5 minut.

Edytowano przez Katherine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

With fire and blood, revenge shall be mine! :rariderp:

Możesz być moją Mormontką. :rariderp:

 

 

Kill the moderators, free the users! Uwolnimy userów spod władzy modów i przywrócimy rządy prawowitych władców tego forum - Syrenek :rariderp:

 

 

Hmm, o czym to był ten temat... A, jakieś forumowe nagrody. No no, gratulacje, gratulacje.

Edytowano przez Katherine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee wy znów z tymi syrenkami? Nie pamiętacie jak to się ostatnio skończyło :ming: ? BTW: zjadłbym rybę.

A tak poważnie: gratuluję wygranym (prócz laureatom nagrody najgłupszego i najbardziej znienawidzonego usera, bo tu akurat nie ma czego gratulować :derp2:). Miło że odbył się taki konkurs, szkoda tylko że była bardzo mała frekwencja. Może następnym razem( o ile będzie następny raz) lepiej się to przyjmie? Mam taką nadzieję :yay: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy hejter i najbardziej kulturalny, czy to czasami nie przekreśla się nawzajem?

 

EDIT: Poza tym, nie jestem hejterem.

Edytowano przez Tric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Airlickerys Syrenkaryen. Nocna Płetwa Śmierci Płetwuś Rybka Arjel może być Rhaegarem

Rhaegar był zbyt epicki dla Arjela. Ale biorąc pod uwagę, że Arjel jest spokojnym i świętym człekiem, może być Baelorem. :hmpf: Chociaż ja i tak wolałbym go zdekapitować za zdradę syrenkowego stanu. :rariderp:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rhaegar był zbyt epicki dla Arjela. Ale biorąc pod uwagę, że Arjel jest spokojnym i świętym człekiem, może być Baelorem. :hmpf: Chociaż ja i tak wolałbym go zdekapitować za zdradę syrenkowego stanu. :rariderp:

 

Jedynym zdrajcą był Twój umysł, który jednym genialnym ruchem pozbawił Cię władzy na forum :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...