Skocz do zawartości

Cytaty  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • STOS
    • Luna jest fajniejsza ~Tarr
    • Myślałem, że Soku to jakaś ostra 19 letnia laska ~Bart
    • Jak Rzym za Nerona, tak MLPPolska za Neona ~Cholera wie kto
    • Przeczytałem to w koranie, dymaj kozy, chodź w turbanie ~Awan
    • Lunarni nigdy nie zrozumieją Magicznego Bananowego Sorbetu ~Imper3838
    • Dla mnie i tak to był sabotaż ~Filipczak
    • Ma się tyle lat na ile się czuje! ~Hayate
    • Poważam że jestem na telefonie ~Amęt
    • Jestem Tłaialajt Sparkle ~Amęt
    • http://i.imgur.com/QMBYb7r.jpg
    • http://puu.sh/3WLRx.png
    • http://puu.sh/43ssb.png


Recommended Posts

Chyba was nazi główki bolą, za ten syf w temacie. Wróciłem, jeszcze to muszę zrobić.
UWAGA.

Walka nie była wyrównana, ale mieliście sporo czasu na głosowanie, po czym okazało się, że Najlepszym Cytatem jest cytat Bartisa, numer 3 w ankiecie! Kto widział ten wie, miałem tą niewątpliwą przyjemność widzieć tę i wiele innych akcji na żywo.

Gratulacje dla Barta! Sława!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Po prostu nie ma sensu robić kolejnej edycji chwilę po poprzedniej.

 

No to ok, ale wiadomo, że za czas jakiś zrobiona będzie... Dobre i to xD

Ale, rok czy nawet pół... To trochę za dużo czekania, nie sądzisz? Dwa miechy nie starczą?

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Skoro już ludzie wiedzą, że jest prowadzone coś takiego, niech się teraz z tym oswoją i zaczną pracować nad sobą/zwracać uwagę na innych, by w kolejnej, lepszej edycji móc oddać więcej głosów na więcej userów. Dlatego trzeba poczekać pół roku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen ma rację w kwestii odstępu czasowego między następnymi edycjami. Konkurs to konkurs, czas między zakończeniem pierwszej edycji a rozpoczęciem drugiej musi zostać rozsądnie ustalony, bez tego ''Forume Awurdz'' przybiera raczej formę zabawy, czegoś w stylu Walk Wieczoru (biorąc pod uwagę częstotliwość tamtejszych aktualizacji, nie całokształt WW) co raczej nie zgadza się ze schematem funkcjonowania tegoż eventu.

 

Poza tym - przez jeden - dwa miesiące w zachowaniu użytkowników nie zmieni się tyle, co w rok. A o to właśnie chodzi w owym konkursie na najlepszego usera w danej kategorii - nie można wybierać wciąż tych samych osób. Natomiast w ciągu dwunastu miesięcy ktoś może się zmienić, ktoś inny może odejść, bądź na forum może przybyć nowa osoba, która zdobędzie na tyle dużą popularność, aby można było oddać na nią głos. Po dwóch miesiącach wybrani userzy będą mogli co najwyżej zamienić się numerkami.

 

Pozdrawiam.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Skoro już ludzie wiedzą, że jest prowadzone coś takiego, niech się teraz z tym oswoją i zaczną pracować nad sobą/zwracać uwagę na innych, by w kolejnej, lepszej edycji móc oddać więcej głosów na więcej userów. Dlatego trzeba poczekać pół roku.

 

W sumie racja War...

 

Warmen ma rację w kwestii odstępu czasowego między następnymi edycjami. Konkurs to konkurs, czas między zakończeniem pierwszej edycji a rozpoczęciem drugiej musi zostać rozsądnie ustalony, bez tego ''Forume Awurdz'' przybiera raczej formę zabawy, czegoś w stylu Walk Wieczoru (biorąc pod uwagę częstotliwość tamtejszych aktualizacji, nie całokształt WW) co raczej nie zgadza się ze schematem funkcjonowania tegoż eventu.

 

Poza tym - przez jeden - dwa miesiące w zachowaniu użytkowników nie zmieni się tyle, co w rok. A o to właśnie chodzi w owym konkursie na najlepszego usera w danej kategorii - nie można wybierać wciąż tych samych osób. Natomiast w ciągu dwunastu miesięcy ktoś może się zmienić, ktoś inny może odejść, bądź na forum może przybyć nowa osoba, która zdobędzie na tyle dużą popularność, aby można było oddać na nią głos. Po dwóch miesiącach wybrani userzy będą mogli co najwyżej zamienić się numerkami.

Cóż, od bardzo dawna się z Tobą nie zgadzałem, dzisiaj akurat to zrobię, pół roku/rok, może całkowicie zmienić forum (wszak prawie tyle sam jestem na nim) i rzeczywiście przez ten czas, wszystko może ulec przemianie, tylko te czekanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...