Skocz do zawartości

Flyghtning - oficjalna ponymuza


Gość Flyghtning

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hehe no nie źle ;) mi sie strasznie spodobało, przypomniało mi jak tata puszczał mi kiedyś te stare zespoły elektroniczne xD. A jednak nawet zawiało czymś jakby nowym, nwm, bit? Nie bd sie pytał a paczki samplów itd, ale podsumowójąc to na serio jesteś dobry :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Flyghtning

To jest język, który sam zaprojektowałem. Jak trafnie zauważyłeś - brzmieniowo wzorowany na językach skandynawskich, gramatyka oparta jest w większości na mowie fińskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flyghtning

Cóż takie tam nerdowe zainteresowanie ;) Język ma na tę chwilę 20 przypadków, 12 odmian czasownika, trzy czasy i kilka aspektów. Wystarczy by go uczyć i rozmawiać :D Nie wiem czy będę za to "hejcony" czy nie - jest to język equestriański.

Edytowano przez Flyghtning
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ash Nazg durbatulûk : )

 

Ale serio, kiedyś interesowałem się mitologią i kulturą nordycką i coś w tym brzmieniu porusza jakieś z dawna zapomniane nutki. No i zapis runiczny rządzi : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flyghtning

Ash Nazg durbatulûk : )

 

Ale serio, kiedyś interesowałem się mitologią i kulturą nordycką i coś w tym brzmieniu porusza jakieś z dawna zapomniane nutki. No i zapis runiczny rządzi : )

Czaisz klimat i to mi się podoba ^^

Zapis akurat jest determinowany tym, że kucyki ziemne i pegazy pisać mogą jedynie pyszczkami. Co za tym idzie pismo to musi być proste i w miarę "krótkie". Pismo jednorożców ( magia, pióro... ładne literki muszą być xd ) gdzieś tam jest jeszcze w przygotowaniu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaję klimat, czaję : )

I Ty też czaisz bo nie znam osoby o lingwistyczntych zainteresowaniach, która nie zaraziła się tym od Tolkiena ; )

Do pisma jednorożców bardzo pasuje mi Sindarin. Nie zalinkuję żadnego przykładu bo odpisuję z telefonu, ale podejrzewam że wiesz o co chodzi.

20 przypadków uważam za lekkie przegięcie, ale co tam - masz gdzieś jakieś materiały na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flyghtning

20 przypadków uważam za lekkie przegięcie, ale co tam - masz gdzieś jakieś materiały na ten temat?

A tam gadanie... mój poprzedni język ma 50 i jest dobrze :D

Materiały mam, dokumentację elektroniczną też, ino jeszcze pracuję nad resztą gramatyki no i te unicornowe literki muszę wykombinować, po czym nabazgrolić z nimi fonta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem muzyki elektronicznej, więc moja wypowiedź może nie być zbyt merytoryczna, ale poniżej kilka uwag.

- fajne jest to, że w konstrukcji utworu zachowałeś podział na sześć - uzupełnia to tematykę utworu

- podoba mi się też, że uniknąłeś monotonii ciągłego powtarzania tych samych słów

- końcówka utworu jest ciekawa

- jako, że nie ma animacji człowiek koncentruje się na wyświetlonym obrazku i ma czas, by myśleć. Zauważyłem, że te dwa sklejone artworki zupełnie do siebie nie pasują. Byłoby super, gdyby w jednej linii z Cutie Marks był odpowiedni Element.

- podejrzewam, że słowa zostały nagrane przez Ciebie. Akcent na drugą sylabę od końca to coś, za co bardzo ludzi cenię i szanuję, ale w przypadku Generosity brzmi to dość dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo zacne, mistrzu. Szacuneczek wielki za talent i chęci. Naprawdę bardzo dobrze wykonane. Poza tym czuć klimat. Nie znam się, nie wiem jak to jakoś składnie napisać :rainderp:

Chętnie bym poznał jakoś bliżej twój język, bo też interesuję się trochę lingwistyką.... i kulturą nordycką tyż.

Powodzenia w dalszej twórczości

 

:gummy1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...