Skocz do zawartości

Podaruj huga userowi


Erast

Recommended Posts

Witajcie w kolejnym temacie, który jakiś moderator dla zabawy skasuje... Oj, no droczę się. :P

 

Okej, reguły tej pseudo-zabawy/gry są bardzo proste, nie wymagają zbyt dużego myślenia itd.

 

Podarowujemy sobie hugi! Ale żeby nie było łatwo trzeba wysilić się na trochę kreatywności. Po pierwsze trzeba napisać komu się dalej, a następnie napisać za co. Tylko niech to nie będzie na zasadzie ,,Daję huga Nikolasowi za random". Chodzi mi bardziej o konkrety np. ,,Bearhug dla Dolara za pracę jaką włożył w tłumaczenie czegośtam" (czego i tak nikt nie czyta :v - just kidding) Oczywiście można też w ten sposób kogoś przeprosić bez zakładania zbędnego tematu. ^^

 

dashie_hug_time__by_chubble_munch-d58mge

 

To taki ,,mały" gratis na zachętę, he he.

 

No dobra, ale zanim zacznie się spam w temacie powiem o jeszcze jednej rzeczy. Mianowicie zachęcę was do hugania wszystkich i wszystkiego - like a Stachu :G. Poza tym... ej, no ja też chcę was hugnąć :P

 

Okej, więc na początek:

*bearhug* dla Kingofhills za pierwszy wielki FF, który zacząłem korektorować na zlecenie, za pewnego bitchslapa, którego dostałem od niego, a on ode mnie, a także za to, że tłumaczy całkiem ciekawego ficka.

*hug* dla Mordecza, bo dzięki niemu zainteresowałem się korektorstwem.

*hug* dla Jet.Wro, za korektę mojego nieopublikowanego jeszcze on-shota.

*hug* dla PewnegoWIlka za hejt

*słodkihug* - lel, jak to brzmi - dla Eljonka, bo miała cierpliwość mnie wysłuchać

 

Done!

Link do komentarza

No dobra! No to ja zacznę! Oto moje hugi:

 

*Hug* dla Eternal za to że jest fajnym gościem z którym można pogadać, za te militaria, za to że wstawia fajne piosenki, za częstą aktualizacje statusu!  :pinkie4:

*Hug* dla JanetJ777 za to że podziela moje uwielbienie dla Michaela Jacksona. I za to że fajnie prowadzi się z nią konwersacje. I za fajną kolekcję! :pinkie:

*Hug* dla BRONIESiPEGASIS za to że jest bardzo miłym i fajnym człowiekiem! :pinkie2:

*Hug* dla Littlebart za to...... po prostu bo go lubię! :TaTds:

 

Na dzisiaj mam tylko tyle Hug'ów.  :pinkiehug:

  • +1 1
Link do komentarza

*hug* dla Poreta50, za to, że stworzył świetnego FFa, którego miałem przyjemność być korektorem.

*gianthug* dla Kapiego, za wprowadzenie mnie w świat RPG :rainderp:

*hug* dla Insomnii, za to, że sprowadziła mnie z powrotem na to forum (groźbą, że już więcej o niej nie usłyszę :derp2:)

 

Jak mi się jeszcze jacyś kandydaci do hugnięcia dotrą do mej głupiej główki, to o nich wspomnę w następnym poście :3

  • +1 1
Link do komentarza

*hug* dla Carriona, za to że można z nim poobgadywać całe uniwersum.
*hug* dla Agleci za to że ciągle mnie jedzie z glebą.
*hug* dla Unbridle (NIE The Unbridle) za aktywność w mym dziale.
*hug* dla Kreeole, za polecenie mi fajnej książki.
*hug* dla Littlebarta, za częste (dziwne) rozmowy na gg.
 

Link do komentarza

To może ja. Jak to dobrze, że w internecie mogę rozdawać hugi bez dotykania innych.

 

*warm, hard soviet hug* dla Izy'ego. Po pierwsze za to, że wpadł na pomysł uściśnięcia mnie (nie pomoże) a po drugie za podzielanie światopoglądu, czytaj: wsparcie.

*reluctant, cautious hug* dla Aglet, bo jej nie znam, a oddać za jej uścisk powinienem.

 

Wystarczy. I tak rozdałem już za dużo.

Link do komentarza

hug dla po prostu tomka żeby w końcu przestał być takim pesymistą!

 

Ale bycie pesymistą ma wiele zalet ! Smak zwycięstwa jest dużo słodszy a gorycz przegranej przychodzi łatwiej; poza tym życie to nie świat MLP... czarne scenariusze zdarzają się bardzo często, a będąc pesymistą łatwiej je przewidzieć a czasem nawet przeciwdziałać.

 

 

 

*Hug* dla Eternal za to że jest fajnym gościem z którym można pogadać, za te militaria, za to że wstawia fajne piosenki, za częstą aktualizacje statusu! :pinkie4:

 

Ehh to jest wręcz aż dziwne... zazwyczaj w internetach człowiek staje się "potworem plującym jadem" tymczasem ja staje się człowiekiem... Dzięki miło jest wiedzieć że ktoś tak o mnie myśli.

 

Trochę dziwne jest rozdawać hugi zwłaszcza że duża część z nich pewnie poleci do płci męskiej ... no ale kit :ming: .

 

Ode mnie :

 

*hug* dla Sajback - również dobrze mi się rozmawia, spoko ludek oraz za pokazanie mi Dragonforce; a w szczególności Trail Of Broken Hearts ( mistrzostwo - bardzo szybko stała się jednym z moich ulubionych utworów ).

*hug* dla Po prostu tomek - inteligentny ludek z dobrymi poglądami, dobrze mi się rozmawia ( Pozdrowienia Towarzyszu ! ).

*hug* dla monsignore - lubię z Tobą dyskutować.

*hug* dla wielbicieli fanfikcji - to dzięki Wam ten fandom jest dla mnie tym czym jest.

*hug* dla miłośników militariów / asg - bo braterstwo broni istnieje.

*hug* dla wszystkich bronyies / pegasis - to między innymi wśród Was znalazłem swoje miejsce ( ehh ja nawet nie lubię koni... ) :hug: .

 

Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Eternal, polemizowałbym. Niby prawdą jest że życie to nie MLP, jednakże nie można brać też tak wszystkiego na poważnie, bo od tego można dostać depresji czy innego cholerstwa. Osobiście jak kiedyś wspominałem jestem optymistą i dobrze mi z tym faktem. Chociaż z drugiej strony sprawa osobista każdego człeka, nie wnikam.

 

Przechodząc do głównego wątku. Jest sporo osób którym chciałbym dać huga na tym forum, oto kilka z nich:

*hug* dla Sabiny, ponieważ bardzo często rozmawiamy ze sobą, znamy się długo, jest także bardzo miła i potrafi być sobą, co się ceni w tych czasach. 

*hug* dla Trica za świetny gust muzyczny, bycie fanem zespołu Disturbed itd.

*hug* dla Insanity. Zrobiła genialną robotę przy tworzeniu mojego avatara. Dziękuję ^^.

* wielki hug* dla Quilava Vel Fenderę, znanego jako Fender. Pomimo że z tą łajzą(mówię w żartach) często się sprzeczam/kłócę, to od dwóch lat jakoś jest moim najlepszym przyjacielem :rainderp:

*hug* także dla użytkownika DiscorsBass. Nadaje się do roli Avatara i zna się na tym. Plus z mej strony. 

I dla reszty osób, które nie zostały wymienione, a powinny się tu znaleźć. 

Edytowano przez PitPl
Link do komentarza

*hug* dla WładcyCiemnościIWszelkiegoZła, za rozweselanie mnie w te dobijające dni :hug:

*hug* dla BRONIESIPEGASIS, za bycie miłym człowiekiem i świetnym avatarem.

*hug* dla Księżniczki Siekierki, za założenie wspaniałego serwera który bez przerwy ma aktualizowaną paczkę :cadancehug:

*hug* dla Po prostu Tomka, za skuteczne zabijanie mojego czasu w Wymiarze Discorda

*hug* dla wszystkich userów owego forum, bez was było by nudno ! :rariderp:

  • +1 1
Link do komentarza

*hug* Dla MasteraBezi za miliony przegadanych godzin. :hug3:

*hug* Dla WaveX'a bo go lubię i biedaczysko złamało rękę. :hug3:

*hug* Dla Psotki bo ją koffam <3:hug3:

*hug* Dla Arctic Cat'a bo jest fajny i lubię z nim pisać. :hug3:

*hug* Dla BiP'a bo jest sobą i to w nim lubię. ;3 :hug3:

*hug* Dla AdanoraPL bo to mój najukochańszy braciszek. :hug3:

*hug* Dla Pit'aPL bo dawno go nie widziałam. :hug3:

*hug* Dla Fendera za przyjemne rozmowy przez telefon i w realu. ;> :hug3:

  • +1 2
Link do komentarza
Gość Littlebart


*hug* dla Littlebarta, za częste (dziwne) rozmowy na gg.

 


*Hug* dla Littlebart za to...... po prostu bo go lubię! :TaTds:

 

Dziękuje dziękuje :D

 

No to moja kolej :D

*hug* dla sajback za to że większość tych samych poglądów na świat i lubisz astronomię :fshug:

*hug* dla kruka aka Daffy tak, za nasze piękne bezsensowne rozmowy :ajhug:

*hug* dla łuny. jeśli to czyta, za miłe konwersację :aj5:

*hug* dla  Breeze za miłość do wina :fluttershy5:

Link do komentarza

No to lecą hugi. :fshug:  :derpyhug:   :twihug:  :rarityhug::ajhug:   :rdhug:  :pinkiehug:

 

:hug::hug2::hug3:  :hug4:

1. Dla Fionki2010 - za to, że jest taka kochana i pomogła mi się pozbierać po tym co Karolina D. z Podkarpacia zrobiła...

2. Dla Szarusi - bo jest pegasis ze Szczecina :)

3. Dla WaveX'a - bo to ziom.

4. Dla Riconisha - bo to ziom i nawet wbił na Szczecin :yay:

5. Dla Torreza - bo to ziom i nie lubi FOL tak jak ja (w sumie tak samo jak WaveX i Rico) :)

6. Dla Yargolka - bo jako jedyny z administracji pofatygował się dać warna Tomkowi za sygnaturę propagującą komunizm.

7. Dla Arjena - bo zajął się Qeborem (w sensie, że dał mu bana(na) :yay:)

8. Dla Xinefa - bo jest jednym z (nie)wielu normalnych ludzi na tym forum oraz tak jak ja lubi Derpy i Fluttershy.

9. Dla StrategXp7 - bo znam go z Zapytaj.

10. Dla Lucy - bo również znam ją z Zapytaj.

11. Dla BiP - bo jest tolerancyjny dla r34 i clopów.

12. Dla emili878 - bo... fajnie się grało z nią w Luna Game oraz Flutter Island a także... jak coś to Karolina D. zginie... urok bycia psychopatką :D ale w takich sytuacjach jak ta to psychopaci są zbawieniem bo skasują tego, kto Cię krzywdzi xD :yay:

13. Dla ziomów z grupy Bronies Szczecin (za wyjątkiem Pawlexa bo za to co napisał na temat Derpy i Fluttershy na Bronies Szczecin hug mu się nie należy)...

14. Dla wszystkich towarzyszy POZowców - tego chyba nie muszę komentować xD

 

I dla wszystkich prawdziwych fanów kucyków i forumowiczów (za wyjątkiem komunistów, FOLowców, pseudobronych, hejterów, i wszystkich tych, którzy mi się narazili w jakiś sposób - tym się hugi ode mnie nie należą).

 

Napisałbym też że dla owej Karoliny D. vel Kotołke z okolic Krosna, ale po tym co uczyniła (mianowicie, zerwała nagle przyjaźń bez słowa wyjaśnienia, broni dziecko neo które hejtuje i ma z tego ubaw, zrobiła sondę na Zapytaj, która była definytywnie o mnie - jak ktoś chce zobaczyć se to jej nick na Zapytaj to "Makabra") i okazała się fałszywą, dwulicową dz... to na huga (ani na przyjaźń czy nawet bycie pegasis - bo Mane6 nie zrobiłyby tego co ona) NIE ZASŁUGUJE. Ponadto... Ponoć nienawidzi hipokryzji a jej zachowanie wręcz capi ową hipokryzją na wiele milionów lat świetlnych... Pisze, że nigdy nie opuści przyjaciela, a po olaniu mnie w komentarzach do ankiety napisała o mnie "To mój wróg" (i jeśli to karolinko przeczytasz to vice versa, dla mnie też jesteś wrogiem) - wspominam o niej tylko z tego względu, że ponoć ma konto na MLP Polska a to, że nieznany jest mi jej nick, to już inna sprawa.

Edytowano przez MasterBezi
  • +1 1
Link do komentarza

Hejka! Wróciłem z kolejną dawką hug'ów   :discohug:

 

*Hug* dla Camed!, w postaci hug'a powitalnego, bo będę pomagał mu w jego projekcie. No i za fajny pomysł na sesję!  :pinkiederpy:

*Hug* dla VileRaven! Za to że ma naprawdę fajne rysunki i super zrobionego OC! Iza to, bo po prostu ją lubię!  :hug2:

*Hug* dla Arktez! Za to że jest fajnym kolesiem i za fajne koszulki z mlp!  :hug:

*Hug* dla Osa21c! Za to że tak strasznie chce mu się ze mną porozmawiać! No i za pistolet na sesji!   :hug3:

*big warm hug* dla PitaDX! Za to że specjalnie dla mnie założył konto na mlp polska! I za bycie moim jedynym przyzwoitym kolegą!  :hug4:   (w realu)

Link do komentarza

*hug* dla Po prostu Tomka, bo świeci inteligencją tam gdzie potrzeba i gdzie często rządzi hołota, on jest jak latarnia w tym szarym tłumie czasami nawet debilizmu.
*hug* dla sajbacka, ostatnio mi zaimponował, wydaje się w porządku.
*hug* dla BiPa, za to że jest :hug:
 

  • +1 1
Link do komentarza

Heh,kolejny temat na forum na którym mogę się czuć niekochana  :lol:

*Super-duper-kawaii-hug* dla Losse za to że zawsze mnie wysłucha,jest jedną z ludzi którzy mnie rozumieją i za to że po prostu jest ♥

*Grand-kawaii-hug* dla kawaii-hipsta-neko-lampki za te dziwne mini sesje,Grugrupolske i za klaty ♥

*Szeksiasty-hug* dla Estherenn. za bycie kotełem,klaty i te mraśne piosenki z Jutuba ♥

*Hug* dla Maishy za nie-hejcenie mnie za to żem Otaku ♥

*Mhroczny-hug* dla emili878 za bycie Mhroczną i za dziwne spamy w off-topie ♥

*Tulaśny-hug* dla Lisicy-chan za po prostu bycie ♥

*HUG* dla Agleci za bycie mą Hasbynt i za hejcenie wszystkiego co się da ♥

*Hug* dla GreenWave`a i Daffiego za rozmowy na PW ♥

 

Skończyłam,Amen.

  • +1 1
Link do komentarza

Ech, znowu.

 

Hug dla Daffy'ego, za elokwencję, kulturę i wyrozumiałość.

Hug dla Gandzi, bo to jego fanfick przekonał mnie do fandomu oraz za to, że jest, lub wydaje się być, wspaniałym człowiekiem.

Hug dla Eternala, ponieważ gada z sensem, nie kryje się ze swym zdaniem.

Hug dla Dolara, gdyż zasłużył na to już przy Zgorzeleckim (lista opowiadań), a nie było okazji.

Zbiorczy hug dla ekipy z Opolskiego Meeta, bo teraz wiem jak wygląda życie.

 

Koniec, dzieci. Czas spać.

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...