Skocz do zawartości

Napisy My Little Pony


elfagon

Recommended Posts

Poszukuję napisów do MLP 

 

Wszystkich do własnych celów (jestem zakochany w angielskim dubbingu i bardzo słabo znam angielski)

 

Ale 

 

Swoją drogą myślałem żeby przy okazji zrobić porządek z napisami o ile będę miał pozwolenie  od autorów

tj. opracowanie ładnej paczki z napisami .ass do wszystkich sezonów + eg i upload tychże napisów do napiprojekt etc. 

 

- Ale to już swoją drogą :P. Przede wszystkim potrzebuję napisów dla siebie  :fluttershy4:

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Prośba do osób, które zajmowały się tłumaczeniem, żeby w razie możliwości udostępniły pliki z napisami. Mówię szczególnie do tych, którzy wstawiali odcinki na Youtube'a w wersji z nie wklejonymi w film napisami. Na pewno łatwiej było by dostosować to do formy, którą np. AllPlayer by uznawał za napisy. Proponuję też (z resztą tak jak autor wątku) by zebrać je w jakieś bazie z napisami i już byłby porządek, ułatwiłoby to dostęp do nich.
Pod tym względem jest problem (nie wiem czemu nikt się tym nie zajął). Przykładowo: mając 1 i 2 sezon po angielsku nie mogę obejrzeć z napisami, bo ich nie ma (albo jest tylko do kilku odcinków), nigdzie też nie ma wersji do obejrzenia na internecie (czyszczenia na Youtubie zrobiło swoje), albo są na płatnych stronach. Co najlepsze z sezonem 3 nie ma już takiego problemu.

Więc, pomożecie zorganizować napisy do naszego serialu? :OTE2F:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...