Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wat? :forgiveme:

Wygląd: tandetny i beznadziejny.

Imię: Juz Snoop Lion jest lepsze. :ming:

Wiek: :forgiveme:

Nie wiedziałam ze istnieje coś takiego jak krwistoczarny...

Pochodzenie: No szkoda ze nie z piekła.

Status: A ja jestem księżniczką Celestią, wiesz?


Cień Krwi to córka Księżniczki Celestii

:wat:


została przez nią stworzona w rytuale wymagającym m.in. cukru oraz różnych słodzików. Niestety pojawił się mały problem - do mieszanki, z której Cień została później ulepiona wpadł kawałek Końsykańskiego kapelusza.

Coś mi tu śmierdzi atomówkami.


gdyby nie ci cholerni przodkowie Grzywowej Szóstki

Jacy przodkowie? Grzywowa szóstka? Tak ciezko napisać po angielsku by lepiej to brzmiało? Bo Grzywowa brzmi jak grzybowa. :forgiveme:

 

jprd. Historia tak tandetna ze az mam ochotę wysłać sms o treści ,,pomoc''. Rzygać sie chce od tej ilości krwi i mroku. Widzę ze nie czytałeś tego: http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 

Sierść: krwistoczarna

 

 

Nie jestem hejterem i umiem tworzyć OCety, tylko, że ta postać jest postacią OP.

Po pierwsze 666lat srysly? 

po drugie alicorn? Może trochę oryginalniej? 

Po trzecie za bardzo krwisto i ten krwistoczarny istnieje taki kolor?!

Po czwarte, ona jest księżniczką, zabrała duszę jednej z mane 6

Popraw to tak żeby ona nie była alicornem, nie była super silna postacią mogącą wszystko, miała mniej lat, wygląd mniej czerwonego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Zabijcie mnie, pisze w dawno zmarłym wątku.  Ale skoro przybyłem już na to forum po przeszło trzech miesiącach to trzeba się rozpisać. 

*myśli*  :lunathink:

dobra, może po kolei 

 

 

Imię: Cień Krwi

Polaczku biedaczku... imiona kucyków piszemy w języku angielskim. Wiem że to trudny język ale czasami trzeba to przeboleć  :party:

 

 

 

Rasa: Alicorn

Alicorny OC są spoko. Ym... znaczy... ech. NEXT~!

 

 

 

Wiek: 666 lat

Kiedy wyobrażę sobie jakie ona ma w tym wieku rozstępy...  :pinkie2:

 

 

 

Cechy: zła, mściwa, wierna, bezlitosna

 Zaraz... coś tu się nie zgadza  :9rovb:

Nie wiedziałem że naraz można być wierny i mściwy... czyli na przykład jeśli przyjaciel ją zdradzi (lel "przyjaciel" ) to z jednej strony odpuści bo jest wierna przyjaźni a z drugiej urwie mu łepek? Shit, that's actually logical  :rd10:

 

 

 

Uroczy Znaczek: półksiężyc ociekający krwistoczerwoną krwią

Zapomniałeś dodać "krwistoczerwony" przez "półksiężyc". Nie martw się, błędy zdarzają się najlepszym  :TWcU3:

 

 

Oczy: krwistoczerwone

Grzywa: krwistoczerwona

Ogon: krwistoczerwony połączony z różowym

Sierść: krwistoczarna

Nabrałem ochoty na czarninę. Ma ktoś?  :lunalaugh:

 

 

Pochodzenie: Cesarstwo Mroku

Status Społeczny: Księżniczka Mroku

A tak, kojarzę. Na lewo od "Małychgórek Małych" i potem trzy kilometry na północ od "Złejwsi Wielkiej"  :cadanceawesome:

 

 

 

Cień Krwi to córka Księżniczki Celestii - została przez nią stworzona w rytuale wymagającym m.in. cukru oraz różnych słodzików.

Tell me more about it  :spike:

 

 

 

Niestety pojawił się mały problem - do mieszanki, z której Cień została później ulepiona wpadł kawałek Końsykańskiego kapelusza.

Rozumiem że "Końsykański" miało być sponifikowanym "meksykańskim", mam rację? Znaczy... mam?  :cheerilee:

 

 

 

Niestety Celestia tego nie zauważyła i kontynuowała swój rytuał. Jak łatwo się domyślić, nie skończyło się to dobrze - zamiast kolejnego, słodkiego kucyka powstała Cień Krwi - mrok wcielony. A stało się to równo 334 lata po wygnaniu Księżniczki Luny na księżyc, gdzie przygotowywała ona swą własną Armię Ciemności. Cień Krwi została wygnana na północ (bo gdyby znalazła się na księżycu to mogłaby pomóc Koszmarowi Księżyca w ucieczce), gdzie doskonaliła swe zdolności korzystania z magii śmierci i zła.

Celestyna taka ślepa. Pewnie własny plot przysłonił jej oczy  :jedrula:

Okej, czyli rozumiem że została wygnana zaraz po urodzeniu. Użyłbym słowa "wypierniczył na zbity pysk" ale co mi tam, to twoja historia  :cadance3:

Ciekawi mnie tylko jak nowo narodzone źrebie zdołało przeżyć na północy. (zgaduje że było tam zimno. W końcu północ.  :luna3:  )

 

 

 

W wieku 66 lat stała się prawdziwą mistrzynią, lecz to jej nie wystarczyło. Pragnęła większej potęgi. Z tego właśnie powodu przez kolejne 66 lat uknuła spisek mający na celu zdetronizowanie Księżniczki Celestii i zdobycie władzy nad Equestrią.

Długo wymyślała ten spisek. Nie przyszło jej do głowy że Celestyna ma pod swoimi pięknymi królewskimi pośladkami całą armię PLUS OP elementy harmonii? A nie, chwila...  :ming:

 

 

 

Prawie by się jej to udało, gdyby nie ci cholerni przodkowie Grzywowej Szóstki, którzy z pomocą Elementów Harmonii zdołali ją odeprzeć i pozbawić niemalże całej mocy.

Grzywowa szóstka  :lunaderp:  Stary, jeśli już musisz zmieniać oryginalną nazwę na język obowiązujący w naszym kraju to chociaż rób to poprawnie. Istnieje takie słowo jak "grzywiasta"

 

 

 

woim ostatnim zaklęciem zdołała przenieść się do alternatywnego wymiaru, gdzie czas płynął inaczej. Spędziła tam 666 lat na doskonalenie siebie i swojej mocy. Odpowiednio odmierzyła czas tak, że jej powrót pokrył się dokładnie z tysięczną rocznicą wygnania Księżniczki Luny na księżyc.

AAAaaaa... Czyli dlatego jest nieśmiertelna. Propsy za oryginalność  :notsure:

 

 

 

Koszmar Księżyca zaplanowała powrót z całą swoją Armią Ciemności, która została jednak przechwycona przez Cień Krwi, która w mroźnych krainach północy stworzyła z jej pomocą własną Armię Mroku.

Rozumiem że po jakimś czasu skończyły się synonimy słowa "Mrok" w słowniku języka polskiego  :spitfire2:  

A nie, chwila, w tych czasach wszyscy korzystają z Worda. Ale ze mnie głupia nimfomanka  :lunaderp:

 

 

 

Aktualnie znajduje się na misji infiltracyjnej mieszkając w chatce na obrzeżach lasu Everfree korzystając z uprzejmości i beztroski tutejszych kucyków. Korzystając ze swej potężnej magii zmusiła już Pinkie Pie do zamordowania Rainbow Dash, co pozwoliło jej pochłonąć duszę tęczowego kucyka. Zdaje sobie sprawę, że jej magia jest niczym w obliczu Magii Przyjaźni, więc postanowiła zlikwidować to zagrożenie - podmieniła Pinkie Pie wspomnienia na fałszywe oraz stworzyła klona Rainbow Dash będącego całkowicie pod jej kontrolą.

Skomentuje to trzema słowami

True story bro

 

 

 

A to zaledwie początek jej Wielkiej Rewolucji Mroku...

Czekam na sequel  :lunasmile:

 

 

 

Proszę tylko o poważne komentarze, bardzo się starałem i nie życzę sobie tutaj komentarzy jakichś żałosnych trolli, które nie umieją wymyślić własnych OC, więc wszystkich tylko hejtują.

Tak na poważnie? okej
11/10 would bang

Dziękuje, dobranoc

 

~Czytał: Morgan Freeman

 

(przeklęty limit emotek ;-; )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

U.U lubię mroczne postacie :). Twoja OC jest super. Tylko jedyne co mi nie pasuje.. nie weź mnie za hamską, niekoleżeńską itd. Tylko nie podoba mi się to , że grzywa jest czerwona, a ogon w dwóch kolorach. Jak byś zrobiła ogon na czerwono by było idealnie. Takie jest moje zdanie. Proszę nie bierz mnie za hamską bo się fochnę! xD

Nie no żartuję. Moim zdaniem powinnaś zmienić ten ogon. Dziękuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
13.12.2016 at 18:39 Ziemowit napisał:

Co robiłeś gdy ciebie nie było?

Zapomniał hasła :drurrp: A OC to mistrzostwo - wszystkie cechy "jak nie robić OCka" w jednym. Niestety jako trolling - kiepski. Wkręcając ludzi nie można popadać w skrajności. Ale to chyba oczywiste. Może następnym razem się uda? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...