Skocz do zawartości

Cześć Bronies :)


PanPokero

Recommended Posts

Więc... Nazywam się Patryk, mieszkam w Krakowie, moim Hobby jest muzyka :vinylspin: , taniec  :discord2:  i tym podobne :ajawesome: .

Lubię oglądać MLP FIM, a na widok G3 mój mózg krzyczy, że się wyprowadzi :derp2: . Lubię też ogórkową :vinylderp: . Jeżeli ktoś ma jakieś pytania może pisać.

 

 

                                                                                                                               :brohoof:

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj szeregowowy w naszej eskadrze. Łap za broń i do okopu! A tak bardziej poważnie: Witaj:) Z jakiego rejonu jesteś?

Tak jest Generale :D I na poważnie: Rejon Małopolskie :)

Witaj, baw się dobrze.

Powodzenia

Dzięki  :giggle:

hej życze ci poznania wielu wspaniałych ludzi takich jak ty ;)

a co do muszyki ulubiony zespół ? jakiś instumęt ?

Więc tak... Dziwnie to zabrzmi, ale ulubionego zespołu nie mam ( słucham wszystkiego :D),a jeżeli o instrumenty chodzi to są: gitara, pianino i kazoo :D

Herzlich Willkommen im Ponystadt! :D

Vielen Dank und: das ist die Stadt :derp:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mój imienniku na forum i baw się dobrze!

Na początek łap :muffin: i :cydr: , i powiedz coś o sobie więcej. Jakieś zainteresowania? Hobby? Gdzie mieszkasz? Słuchasz czegoś bardziej konkretnego niż wszystko (kompletnie wszystko czy jakieś konkretne gatunki?)? I co to jest kazoo???  :rarity5:

EDIT: Odwiedzając Twój profil zauważyłem śmieszny fakt: Mamy tak samo na imię, jesteśmy z tego samego rocznika i miesiąca.  :fluttershy4: /)

 

Dzięki za Muffinke i Cydr :D Zainteresowania to muzyka i taniec. Lubię też rysować. Mieszkam w Krakowie :D. Częściej od innych styli słucham Rock'a. A Kazoo możesz zobaczyć w akcji tu :D :

Jakoś 1:12 :D

Tak właściwie, to powinno być "Ponydorf", ale w serialu wielokrotnie pada stwierdzenie, że to miasto. Zatem whatever :)

W sumie racja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...