Skocz do zawartości

I Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

Ja jeszcze miałbym jedną prośbę do któregoś z organizatorów. Mianowicie ja, Misieken i jeszcze jeden kolega (BlaadeMasster) jedziemy z dość daleka (Turek) i z powodu nieznania miasta (choć sądzę że będziemy na czas) prosiłbym któregoś z organizatorów o napisanie mi na privie numeru kontaktowego. Wiecie gdybyśmy spóźnili się o 10-15 min, a tu patrzymy nikogo nie ma wszyscy już gdzieś poszli no to będzie nie wesoło. Mógłbym uprzedzić w razie spóźnienia czy też zapytać o drogę w razie zagubienia :efWiK: . Dlatego tak na wszelki wypadek jednak bym chciał ten numer.  :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wtedy masz pracę? :C Jeśli tek to możesz oczywiście później wbić :3

Wybacz, ta zmiana pogody chyba mnie otępiła, zapomniałem że ten tydzień będzie krótszy ;).

Wybieram się na jakiś meet jak sójka za morze, jeśli w takim razie nic mi nie wypadnie to mogę się wstępnie deklarować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się doczekać nie mogę :rd6: . Kolega zaproponował żeby przy wjeździe do miasta włączyć Winter Wrap Up i pootwierać okna w aucie, "gdybyśmy mieli się zgubić to nas usłyszą - ale gorzej jak mandat dostaniesz za zakłócanie porządku xD"
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice chcieli mnie do psychiatryka wysłać za te kucyki  :lunalaugh: . A co do miejsca spotkania, bo tak patrze na mapę i widzę że pod tym adresem jest jakieś małe osiedle i parę domów( Jedna wy*ebanie długa ulica i rząd domów xD ) . Na pewno będzie gdzie zostawić auto? Bo jak nie to ja poszukam jakiegoś parkingu czy cuś  :lunathink: .  Auto jest nieduże   :shrug2:  ale tak pytam, bo jestem natrętny  :lunaderp: .

Edytowano przez Daniel_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...