Skocz do zawartości

I Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

Jak obiecałem zdjęcia zostały dzisiaj wstawione na forum w temacie Baza zdjęć i filmów z meetów

http://mlppolska.pl/watek/904-baza-zdj%C4%99%C4%87-i-film%C3%B3w-z-meet%C3%B3w-linkownia/?p=360995

W tym momencie zostały wrzucone zdjęcia, filmy zajmują dość sporo i wrzucenie ich do neta wymaga więcej czasu.  :twiblush: 

Pozdrawiam wszystkich obecnych na meetcie jak i nie mogących przybyć na spotkanie  :twilight8: 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spox :yay:

Ale i tak byłabym zagubiona, bo ja należę do młodszych, a tam sami tacy starsi |D

Mój wiek znają tylko ci z pewnego, częstochowskiego meeta |3 jak będę na meecie to się ujawni :rd11:

Ten Kubuś ma grzywkę jak Dumb-bell O.o |D

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście! Jak ja zaczynałem Broniarstwo to miałem 12 lat :'3. Teraz mam 14 więc do starszych też nie należę.

Zawstydziłam Cię. 2 września będę mieć 12 lat.

Ale i tak wiek nie ma znaczenia, no chyba, że ktoś ma osobowość gimbusa, co się często zdarza osobom w moim wieku.

ja gimbem jestem tylko w życiu prywatnym |D

Skromnym zdaniem - według niektórych mam zbyt rozwiniety talent plastyczny jak na swój wiek i do grafik też.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak byłabym zagubiona, bo ja należę do młodszych, a tam sami tacy starsi |D

:molestia:

Wiek nie ma znaczenia. Ważna jest osobowość.  :dunno:  No i w tymże wypadku fakt, iż coś nas wszystkich łączy :3

Bo wszyscy broniacze to jedna rodzina... :yay:

 

Oczywiście! Jak ja zaczynałem Broniarstwo to miałem 12 lat :'3. Teraz mam 14 więc do starszych też nie należę.

Brohoof, Aglecik też. /)

Zawstydziłam Cię. 2 września będę mieć 12 lat.

No i co z tego...? Ponymeety są dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy orientację :x

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale wracając do tematu, to ktoś z nieobecnych widział nasze zdjęcia? xD

Ja nie, ale jak nie zapomnę i będzie mi się chciało to jutro rzucę okiem :rainderp:

Moją gębe zobaczycie tutaj

Sami zgadnijcie, kim jestem (ach, ta moja bladość)

Ta w czarnej koszulce z żółto-pomarańczowym wzorkiem i okularkami? :?

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...