Skocz do zawartości

I Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych, jak i tych niezainteresowanych. Tak więc zostałem zmuszony siłą grzecznie poproszony przez jednego z pomysłodawców, by to moja skromna osoba przedstawiła tu tenże pomysł. Tak więc, jak sama nazwa tematu wskazuje, pragniemy zorganizować spotkanie ludzi z fandomu (oczywiście jak ktoś spoza, to nie zabraniam wpaść) w Piotrkowie Trybunalskim w województwie Łódzkim. Z naszych danych w okolicy znajduje się już kilku Bronych, możliwe, że Pegasis także. Czemu by więc nie poszerzyć horyzontów i nie poszukać kolejnych osób? Nie wszyscy odwiedzają "Uliczny Asfalt". Może ktoś jest na wakacjach w pobliżu? To dobry powód, by się spotkać i porozmawiać!

Co będziemy robić? Hmm... Chwilowo jesteśmy otwarci na propozycję, aczkolwiek jest kilka pomysłów:

~podbijamy Focus Mall i zasiadamy "kulturalnie" w dziale gastronomicznym w celu ewentualnego zapoznania się

~przechadzka po parku mile widziana

~blindbagi...

~dla odważnych postaramy się zorganizować TRIATLON CZELENDŻ (aczkolwiek nie jest to pewne)

Na chwilę obecną są to "główne" propozycje na spędzenie czasu. Zanim jednak ustalimy datę, chcielibyśmy stwierdzić, czy będą jacyś zainteresowani. Proszę więc o komentarze na temat spotkania i słowa krytyki. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego Dnia.

EDIT!

Mamy więc i datę moi mili Państwo.

Data: 16.08.2013

Miejsce: Piotrków Trybunalski ul. Juliusza Słowackiego 123

Godzina: 11:00

Wstępne ustalenia pozostają bez zmian.

Liczba osób, które prawdopodobnie będą wynosi około 17

Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

EDIT!

Telefony kontaktowe:

Zmara~ Koniec

BROnypny~ Koniec (on wie więcej :3)

Telefony dostępne do 15.08.2013 do godziny 23:59

Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Edytowano przez Zmara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wybiorę się z Daniel_`em na to spotkanie, które byłboby moim pierwszym ponymeetem w życiu :fluttershy4: 
Interesuje mnie bardzo data tegoż wydarzenia, ponieważ jutro wyjeżdżam w gronie familijnym na 6-7 dniowe wakacje w góry i będę dostępny od 15-16 sierpnia.  :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wybiorę się z Daniel_`em na to spotkanie, które byłboby moim pierwszym ponymeetem w życiu :fluttershy4: 

Interesuje mnie bardzo data tegoż wydarzenia, ponieważ jutro wyjeżdżam w gronie familijnym na 6-7 dniowe wakacje w góry i będę dostępny od 15-16 sierpnia.  :grumpytwi:

 

Wreszcie coś w Łódzkiem :D .

Może się z kumplem podepnę, kwestia terminu i tzw. niecodziennych sytuacji :rainderp: .

Osób jest o wiele więcej niż się spodziewaliśmy, mam nadzieję, że każdy się zjawi :) Co do terminu to wstępnie aby każdemu pasowało... Powiedzmy, że piątek 16 sierpnia :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do terminu to wstępnie aby każdemu pasowało... Powiedzmy, że piątek 16 sierpnia

Piątek brzmi dobrze, przynajmniej dla mnie  :NjdaT:  

Kto wie, może są jeszcze na forum osoby które nie widziały jeszcze tematu, a mieszkają niedaleko Piotrkowa Tryb. i chętnie by się przyłączyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem rodzicom że biorę kolegów na pielgrzymkę bo inaczej auta by nie dali O.o. Pielgrzymka o kucykach... Prosiłbym organizatorów o dokładne dane, gdzie to będzie się działo (nie znam miasta, wiec muszę się przygotować) i czy będzie w pobliżu jakiś parking żeby spokojnie zostawić auto i móc ruszać na Meet  :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie: tak. Chociaż... Chyba powinienem to napisać:

Organizatorzy nie ponoszą winy za wszelkie zachowania grupy i nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegokolwiek wypadku.

Wyjątek stanowi wypadek spowodowany przez danego organizatora. 

Nie posiadamy ubezpieczenia zdrowotnego w żadnym wypadku. 

 

Radzimy na meeta zabrać jakąś gotówkę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie: tak. Chociaż... Chyba powinienem to napisać:

Organizatorzy nie ponoszą winy za wszelkie zachowania grupy i nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegokolwiek wypadku.

Wyjątek stanowi wypadek spowodowany przez danego organizatora. 

Nie posiadamy ubezpieczenia zdrowotnego w żadnym wypadku. 

 

Radzimy na meeta zabrać jakąś gotówkę!

 

Mniej niż 10 osób powyżej 13 lat

Chyba ludzie umieją się pilnować, nie? :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...