Skocz do zawartości

I Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

Ekhem, racja offtop to nie jest dobry pomysl. A nasz Zmara dzis albo jutro doda numery kontaktowe w temacie, lecz beda usuniete w dzien meeta, poniewaz nie chcemy aby jakikolwiek hejt do nas dzwonił ;3

EDIT: Meet już jutro a media wciąż milczo ;-;

Edytowano przez BROnypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to było... świetnie! Podobało mi się i poznałem sporo pozytywnie zakręconych ludzi. I byłem dźgany Sztandarem Luny. Szkoda tylko, że koniec końców wielu nie dotarło, to było nas chyba z dziesięć osób, więc nie najgorzej. Były blindbagi, naklejki, Stefan, kostka rubika, kalambury, pytania, Stefan, sporo randomu, Sztandar Luny, pielgrzymka do parku, cynamon, szejki... Koniec końców, to było tego całkiem sporo. I Aglet... Większość była pełnoletnia. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Meet Ever! Najpierw nie ogarnęliśmy kto kim jest :9rovb:  . Potem zebrała się grupka ludzi i jak z jakiegoś filmu o narkomanach witaliśmy się "Cześć, jestem Daniel" Chórek "Cześć Daniel"  :rainderp: . Opanowaliśmy KFC, potem napad na smyka i walka z blindbagami (po drodze wymachiwanie flagą z Luną  :lunahug2: ), najazd na park gdzie w walce utraciliśmy dwóch towarzyszy. W parku gra w kalambury i improwizacja pytań (Zrobiliśmy dużo zdjęć które jutro wstawimy). Potem wyzwanie z szejkami w MC, następnie szarża z powrotem do KFC i przegląd ogólny Empika. A JA DŹGAŁEM ZMARE SZTANDAREM LUNY!  :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeeeeeeść Aaaaaaaaaaaaagleeeeeeeeeeeet :3

Pomimo, że byłem krótko, to na meecie bawiłem się dobrze. Poznałem wreszcie ludzi z fandomu, kupiłem pierwszego blindbaga, pośmialim się (let's fly to the castle, shoobedooPLUSK! :D), była piękna flaga :lunaderp:, o mało co nie obrabowaliśmy Smyka, osób najpierw 9, potem 10 ;d - jednym słowem - pełen fun! (nie czepiać się, że dwa słowa!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeeeeeeść Aaaaaaaaaaaaagleeeeeeeeeeeet :3

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesh :x

Bodajże szósty, ale pewności nie mam.

Tak, szósty wave :)

Potwierdzam był to szósty wave :)

Kurde, u mnie to już 7 ale mniejsza o to :ming:

Przestanncie pisać bo się porycze ;_;

:rainhug:

Hug pocieszacz :3

Brace yourself - next meet incoming. But I still don't know when...

Wrzesień? A potem (na III) proponuję 31 października - czwartek, akurat tuż przed długim weekendem. Ale gdybyście chcieli jeszcze w tym miechu zrobić II to na mnie nie liczcie :octcry:

Przy II będę miała o wiele większe szanse na przybycie (zakładając, że byłby we wrześniu), a nawet sprowadzenie mojej przyjaciółki - pegasisterki na meet :lunaderp:

I ogólnie to ciesze się, że się dobrze bawiliście :giggle: I sorczi BROnypony, gdy mi wysłałeś wiadomość na PW to nadal spałam :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet byl super, a najlepszy byl cynamon xd. Jeszcze 1 paczke z kolega zjadlem (ja udawalem, kolega jak Stefan zjadl cala garsc :P ) Co do II meeta to wrzesien pasuje jak i 21 pazdziernika. Lecz po bardzo milym i szalonym spotkaniu bedziecie mogli byc pewni, ze bedzie wiecej atrakcjii. Noo... Teraz tylko odliczac miesiac do spotkania :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...