Skocz do zawartości

McRuhisu przyjmuje zamówienia


Ruhisu

Recommended Posts

Hello everypony! :)

 

W związku z tym, że ostatnio zarówno na facebooku jak i na MLPforums i DA zaczęły sypać się zamówienia na OCeki i rysunki związane z MLP:FIM, nadszedł najwyższy czas aby zacząć działać w tej sprawie.

 

Sprawa jest prosta

 

Wy zamawiacie, ja rysuję.

 

Do narysowania takiego rysunku potrzebowałbym wszystkich informacji dotyczących tego czy to jest OC, ponysona itp.

W przypadku ponysony prosiłbym o przekazanie mi wszystkich najważniejszych informacji (charakter, cechy zewnętrzne itp)

W przypadku OCeka, najlepiej jeśli mielibyście jakiś wzór czyli coś zrobionego w kreatorze ale na podstawie samego opisu postaci, też dam radę taki rysunek wykonać.

 

Możecie takie zamówienie złożyć tutaj w temacie, chyba że chcielibyście zachować prywatność, wtedy odsyłam Was na moją skrzynkę - [email protected]

 

Jest tylko jedno ALE.

Tych zamówień ostatnio mam dużo więc wiadomo, że chodzi tutaj o poświęcenie mojego czasu co nie oznacza oczywiście, że nie chce mi się dla ludzi rysować.

Chodzi tutaj o drobną formę wdzięczności za wykonanie pracy stąd od razu przejdę do rzeczy i przedstawię cennik.

 

UWAGA! Ceny z czasem mogą ulec zmianie

 

OC - szkic = 50pkt DA / 6zł

OC - render kolorowy = 100pkt DA / 12zł

OC + tło = 300pkt DA / 20zł

Inny rysunek = cena do ustalenia.

 

Myślę, że nie jest drogo a jednak taka symboliczna wpłata jak najbardziej cieszy wykonawcę ;)

Taka płatność będzie się odbywać na 2 sposoby do wyboru.

 

1. Uiszczenie wpłaty na paypalu

2. Dotacje na moim koncie DA w formie DA points o równowartości przedstawionego wyżej cennika.

 

Kilka osób już postanowiło skorzystać z moich usług a ja postaram się zapewnić jak najlepszą jakość wykonania.

Dla zachęty przedstawiam kilka moich prac zarówno w stylu MLP, mangowym itp.

 

mareami_vice__nerdy__rico__scribe_by_ruh

Postać wykonana dla SPIDIvonMARDER'a

mlp__meet_marder_by_ruhisu-d6g684e.png

Lola z kreskówki "Robotboy" wykonana na zamówienie na DA

lola_mbola_by_ruhisu-d6fug9x.png

Kolaż wykonany na potrzeby fanfica autorstwa SPIDIvonMARDER'a

redemption_by_ruhisu-d6as7ie.png

 

Human Princess Luna

mlp__human_luna___masaki_art_by_ruhisu-d

 

 

Zaprasza i poleca!

Over Poweria  :P

Edytowano przez Ruhisu
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile punktów na da za kolorowego Vectora ? Bo nie wiem w jakim sensie  równowartość xd a chętnie bym zamówiła ^^

 

15 punktów za kolorowy rysunek bez tła.

 

Przykład dzisiaj wykonanego zlecenia na prośbę jednego z bronies na Facebooku.

 

Oryginał:

moonstar_s_reference_sheet_by_nero_narme

 

Wykonanie

6mbrrnn.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mogła bym prosić z : http://th06.deviantart.net/fs71/PRE/i/2013/208/0/d/vileraven_character_sheet_by_vileraven-d6ew435.png jeżeli nie przeszkadza ci to jaka jest ._. 

I czy mogła bym bym zamówić 2 obrazki ? c: Mam jeszcze jedną postać ale jeszcze jej nie pokolorowałam i jak tylko to zrobię podeślę tobie kartę postaci c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę :) Ostatnio bardzo zainteresowałem się właśnie Raven ze względu na jej unikalny design :)

Będzie ona ode mnie wymagać szczególnej uwagi aby dobrze oddać detale takie jak jej specyficzne aczkolwiek fascynujące oczy.

Dodaj tylko czy Vile ma być z tłem czy bez


A można "zapłacić" Art Trade'em? W sensie ty mi robisz wektor, ja ci w zamian coś rysuję?

 

Jasna sprawa :)

 

 

Pytanko dla Swahili. Czy AzureFlame ma być narysowana tak aby przypominała tą przemalowaną Rainbow Dash z avatara czy tego kuca, którego masz na DA?

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/018/a/1/finish_work_by_goldennove-d5rv8q6.png

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj tylko czy Vile ma być z tłem czy bez

Jak chcesz c: cena nie gra tu roli ^^ punktów mi nie brakuje c: 

A jak już zrobisz wersję z tłem to mógł byś zapisac też wersję bez ? bo może wykorzystam na koszulkę c: 

I czy dało by się wsadzić gdzieś tam pupila Raven ? Czarnego kruka.

O ile to by nie sprawiało problemu :)

Ps; Bardzo dziękuję ^^ bałam sie że będzie ciebie zniechęcać... Moja postać przyciąga hejterów xc ale nie zamierzam jej zmieniać bo nazbyt się do niej przywiązałam :3

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu raczej nie sprawi ale od razu zaznaczam, że Raven zajmie sporo czasu aby wyszła dobrze, bo bądź co bądź jedynym alicornem jakiego narysowałem to OverPoweria. Trzeba będzie popracować :)

 

@Swahili - tu w avku masz przemalowaną Rainbow Dash a u siebie na DA ta co jest w stroju, budową ciała przypomina Fleur Dis Lee. Chodzi o to czy mam się wzorować na proporcjach ciała RD czy Fleur?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję c: oczwiście , czas też nie gra roli c: jeżeli chodzi o takie rzeczy to jestem cierpliwa.

Ps: tam na tej karcie trochę nie taka fryzura mi wyszła. Znaczy te kosmyki włosów które są na górze  emm można powiedzieć że wygląda to jak u chrysalis tylko ten wiszący kosmyk u Raven jest krótszy c: 

A na  na dole włosy Raven ma tak jak narysowałam ^^ 

 

Ps; OverPoweria jest trudniejsza >D bo wszystkiego na niej pełno 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ma tam tego napchane :). Co do wlosow to na pewno najpierw przeanalizuje wszystkie arty z Raven zanim wezme sie do pracy. Co do hejterow, tutaj nie moge tego wrzucic bo pisze z telefonu ale wpisz sobie na youtube - top gun goose laugh - taka jest moja reakcja na jakilkolwiek hejt pozbawiony konstruktywnej krytyki. Raven jest taka jaka jest a ja uznaje cos takiego jak Licentia Poetica czyli co autor sobie zalozyl jest swięte.

P.s szczesliwy a jednoczesnie zaskoczony jestem, ze postanowilas mbie poprosic o rysunek. Patrze tak na arty Vile wykonane przez Ciebie i widze tam super wysoki poziom. Musze sie niezle postarac bo poprzeczka jest wysoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 wersjach uczesania

oo to można tak ? A mogła bym też tak prosić ?  jeszcze w fryzurze jaką mam na avatarze ? c: http://th04.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/205/8/c/raven_portrait_by_vileraven-d6eyjzw.pnghttp://th08.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/129/0/c/vile_raven_by_spromultis-d64mutq.png

 

Za wymagająca jestem xD przepraszam 

 

Za wszystko punkty mogę dopłacić :) 

 

 

Ps; Jeszcze tak dodam że fajnie by było jakby Raven na wektorze  wyglądała jak taka staroświecka poważna dama dama  ze sztywnym wyrazem twarzy (coś jak Luna ^^)  A jeżeli chodzi o anatomię pyszczka to ma coś w stylu Nightmare Moon :)

 

Taakie dodałam info dla jasności ^^

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...