Skocz do zawartości

McRuhisu przyjmuje zamówienia


Ruhisu

Recommended Posts

Z człowiekiem sytuacja wyglądałaby tak, że nie starałbym się kopiować kreski z EG. Po prostu taki design a'la Monster High mi się nie podoba.

 

Prosty przykład tego jak zrobiłem anthro AJ po swojemu -

mlp__human_applejack_by_ruhisu-d651uou.p

 

W wersji full human bez niebieskiej skóry mógłbym go zrobić moim wypracowanym mangowym stylem "Masaki-ART"

srmthfg__razor_color1_by_ruhisu-d5omps1.

 

swordsmen___ver_2_by_ruhisu-d3kucic.png

 

Musiałbyś mi sprecyzować czy ma być narysowany kreskę prostą = sympatyczną czy shounenową = epic.

Z podmieńcem bym musiał chwilkę pokombinować więc na razie jego temat zostawię. Czeka mnie jeszcze dzisiaj OC swahili a potem jeszcze Vile Raven itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruhisu poprosił, Ruhisu dostaje.

 

Są dwie opcje, między którymi się waham. Pierwsza to jeden z moich OC (obecnie na Deviancie mam dwa, musiałabym do końca przemyśleć, który), druga - moja ponysona, do której jednak nie mam ref-sheetu, a opis ustny to troszkę kiepskie rozwiązanie.

Chwilowo jeszcze się nie zdecydowałam, popatrzę jeszcze i dam ci odpowiedź jutro pod wieczór, oki?

 

Co do płatności - w drodze wyjątku (normalnie tego nie robię w ogóle) oferuję Art Trade. Ty robisz pracę dla mnie, ja ruszam tyłek i robię coś dla ciebie. Mój styl znasz choćby z Bronies Radosna Twórczość i mojego dA, gorzej byłoby z terminem (bo tu zdarzają mi się mocne obsuwy), ale postarałabym się streścić i zrobić to w miarę na czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga!

 

Ogłaszam, że jak tylko skończę wrześniowe praktyki, wracam do przyjmowania i realizacji zamówień!

 

Tymczasem prezentuję efekt eksperymentowania nad cieniowaniem.

Poniższy rysunek przedstawia formę w jakiej będę tworzyć kolejne rysunki, dlatego możecie spodziewać się drobnego, lecz satysfakcjonującego skoku jakościowego.

 

windy_dash___racing_suit_by_ruhisu-d6lcb

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Chciałbym permanentnie zmienić moje zamówienie.

Prosiłbym o zrobienie klaczy jednorożca obrązowej sierści i długiej (zasłaniającej jedno oko) grzywie z uczesania nieco podobnej do Fluttershy. Grzywa w kolorze rudym, a oczy czerwonym. Jej znaczkiem jest otwarta książka do której "wpływają" litery. 

Edytowano przez Omega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności jak skończę praktyki idą commishe płatne z MLPforums a potem te z MLPpolska. Wszystko mam w bazie danych więc o nikim nie zapomnę.

 

Tymczasem przedstawiam małą próbkę obecnych możliwości.

Wszystkie prace to część wykonanych dotąd zleceń:

 

sword_siblings_by_ruhisu-d7828nj.png

 

commission_for_dawn_rider_by_ruhisu-d76f

 

commission_for_charcoal_embers_by_ruhisu

 

commission_for_skylar_by_ruhisu-d74sxyh.

 

commission_for_tipsybot_exe_by_ruhisu-d7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...