Skocz do zawartości

Darmowy warsztat graficzny.


Gość Littlebart

Recommended Posts

Sorki, że zawracam ci głowę, ale chciałbym złożyć zamówienie:

 

                                                                                                   Typ pracy: Tapeta

                                                                                                 Tematyka: Rose,MLP

                                                                                             Kolorystyka: Czerwony i biały

                                                                                                    Napis: Roseluck

                                                                                                         Inne:-------

Edytowano przez Szarik181
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sygnatura 

Tematyka: Mlp -coś z Ginger Snap 

Kolorystyka: to już zostawiam tobie  :pinkie4:  Jednak bardziej w zróżnicowane wielokolorowe tło 

Napis: Gorgon

Inne: nie nalegam, bo wiem, że to trudne, ale żeby była w miarę estetyczne, oraz jednocześnie o ile to możliwe utrzymana w klimacie "Mózgołamacza" (Tak chodzi o niszczenie 4 ściany  :pinkiesmile: )

Z góry dzięki za pomoc  :pbpt:  :pinkie2:

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lista zamówień:
-Anathiela *skończone*
-Camed *oczekujące*
-Draco *skończone*
-GreenWave *skończone*
-monsignore *skończone*
-sajback *oczekujące*
-Faithfire *oczekujące*
-Daffy *skończone*
-Insomnia *skończone*
-Raindrops *skończone*
-Andrzej *oczekujące*
-Princess Cadence *oczekujące*
-Moon Slash *oczekujące*
-MasterDash *oczekujące*
-Mrs.Octavia *oczekujące*
-kawaii-hipsta-neko-lampa *oczekujące*
-Luna-Willow *skończone*
 

Ja chciałbym tylko poprosić o możliwe dopisane do listy. Jeszcze raz dziękuje, że się tak poświęcasz, i przepraszam za problem  :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja poproszę avatara z Twilight i Sweetie Belle. Na fioletowym tle z napisem lenka24603.

 

Oraz 2 sygnatury jedną z Sweetie Belle na błękitnym tle z napisem lenka24603 i drugą z Twilight na fioletowym tle z napisem lenka24603.

 

Z góry dziękuję. Mogę trochę poczekać ;) .

Edytowano przez lenka24603
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...