Skocz do zawartości

White Thunder


Cattershine

Recommended Posts

OC mi się podoba jedyne czego można się czepić to ,,leniwa'' i ,,chętna do pomocy'' które zostały ze sobą zgrane.  Ale nie jest to nic poważnego, można nawet to olać  :aj5:

 

Bardzo miło się czyta można by było dodać  jakieś ciekawe historie z życia kuca. 

 

Wygląd jest przyjemny, narysowany w Paint, pędzlem. Dodaj to artowi fajnego stylu. A i naturalne kolory + :fluttershy5:

Link do komentarza

Imię: White Thunder

Pioruny są widziane przez ludzkie oczy w kolorze białym, więc to trochę masło maślane :lunathink:

 

Wiek: 22

Lat, miesięcy, dni, tygodni, godzin, minut?

 

Znaczek: biała błyskawica

Biorąc pod uwagę imię mam tu dwa scenariusze:

a) prorocze imię

b) mała pomysłowość autora

 

Cechy charakteru: nerwowa, miła,czasami samolubna,leniwa,chętna do pomocy,

Leniwa, ale chętna do pomocy? To się wzajemnie wyklucza.

Poza tym coś poskąpiłaś jej charakteru :bonbon2:

Talent: przewidywanie zmian w pogodzie, szczególnie dobrze radzi sobie z wykrywaniem nadchodzących burz.

CM raczej kapkę mało adekwatny do talentu

Urodziła się w Appleloosa.

To dlaczego nie ma żadnego związku z jabłkami?

No chyba, że przewidziała kiedy piorun pieprznie w jabłonie w sadzie.

Jest nieco zwariowana, często zachowuje się jakby miała kilka lat. Zawsze stara się mieć przy sobie coś fioletowego gdyż uważa że fiolet przynosi szczęście.Głównie dlatego zawsze zabiera wszędzie swoją najlepszą przyjaciółkę Crystal gdyż jest prawie cała fioletowa. Uwielbia abstrakcyjny wygląd i wszystko co jest nowe.Bardzo przywiązuje się do swoich rzezy., Bywa nadpobudliwa, zawsze stara się pomóc przyjaciołom ale zwykle robi jeszcze większe zamieszanie. Lubi być w centrum uwagi ale stara się nie chwalić. Lubi stroić sobie z innych dość głupie żarty lub po prostu straszyć inne kucyki.Od małego uwielbia wspinać się na drzewa,Nie znosi się uczyć,

Nie mieszaj historii postaci z opisem jej charakteru. W sumie to tu nie ma historii poza zdaniem "Urodziła się w Appleloosa." :rainderp:

Do tego ponownie cechy charakteru wykluczają się wzajemnie względem wyżej przytoczonego cytatu. :ziew:

Nie była to żadna niezwykła historia.

A powinna.

dzieckiem

źrebakiem*

Co do wyglądu... kolory dobrze dobrane, fryzura to druga Lady GaGa i wolałabym zobaczyć obrazek z Pony Creatora, aniżeli ten Paintowy bohomaz :ming:

Sam OCet to nie jest jakieś emo, ale praktycznie pod każdym względem jest taki oklepany i mało interesujący, że szkoda gadać.

No i błagam, ogarnij interpunkcję :facehoof:

Link do komentarza

jeszcze raz powtarzam ze obrazek nie jest z painta. A nie każdy OC musi mieć niezwykłą i zaczarowaną historię. To że urodziła się w Appleloosa nie oznacza od razu że musi zajmować się zbieraniem jabłek czy coś. Fryzura jak fryzura przecież  nie musi być taka jak u innych prawda?  Ja jestem dumna ze swojego OC.

Edytowano przez laluna
Link do komentarza

jeszcze raz powtarzam ze obrazek nie jest z painta.

W czasie pisania posta jeszcze nie było Twojego, wiec się nie bulwersuj bo Ci żyłka pęknie :forgiveme:

Poza tym, skoro w GIMPie robiony to dlaczego nie za pomocą ścieżek?

A nie każdy OC musi mieć niezwykłą i zaczarowaną historię.

Chyba nie przeczytałaś mojego posta:

[...] W sumie to tu nie ma historii poza zdaniem "Urodziła się w Appleloosa." [...]

To że urodziła się w Appleloosa nie oznacza od razu że musi zajmować się zbieraniem jabłek czy coś.

Ale moim zdaniem powinna, w każdym razie mogłaś chociaż coś napisać o jej przodkach, wtedy bym może tak ostro nie podeszła do jej narodzin w tejże lokacji :ziew:

Fryzura jak fryzura przecież  nie musi być taka jak u innych prawda?

A czy ja coś mówię? Po prostu wygląda jak tani, sztywny bubel z plastiku :v

Ja jestem dumna ze swojego OC.

Nie masz zbytnio z czego.

Link do komentarza


Nie masz zbytnio z czego.

 

Nie, mylisz się. To jest mój OC i ma się podobać przede wszystkim mnie. Może nie jestem mistrzynią tworzenia OC ale postarałam się przy pisaniu o wykonywaniu rysunku więc jak najbardziej mam z czego być dumna bo tylko ja wiem ile czasu na to poświęciłam.Wkleiłam tu przygotowaną wcześniej historię.

Link do komentarza

Nie, mylisz się. To jest mój OC i ma się podobać przede wszystkim mnie.

 

Hmm... Według mnie to OC powinien też spodobać się innym ludziom. W końcu nie po to pokazujesz swój twór publiczności, żeby odpowiedzieć na krytykę takim zdaniem jak na górze.  Krytyka jest po to, żeby przyjąć ją z godnością. Trochę samokrytyki też by się przydało  :aWe6O:

 

 

 

CM raczej kapkę mało adekwatny do talentu

 

I tu się z tobą zgodzę :) Owszem ja interpretuję CM na różne sposoby i takie też tworzę(wymagające własnej interpretacji), ale mimo wszystko powinien on przynajmniej trochę wskazywać na talent kucyka. 

Ten CM równie dobrze mógłby oznaczać, że jest szybka jak błyskawica, albo takie błyskawice tworzy( :rainderp: ). Tak na szybko myśląc to już lepsze było by oko z błyskawicą na kształt smoczej źrenicy. Chociaż ten też nie jest bardzo konstruktywny. 

 

I tak btw... Specjalnie uczyniłaś znaczek czymś tak odmiennym od imienia?

 

Niekryty Krytyk mode OFF

 

 

Ale serio... fajny OC, tylko trochę niedopracowany..

 

I faktycznie popraw pisownię :3

Edytowano przez Rainbow Blitz
Link do komentarza

Niema cytatów nie chciało mi się. 

 

Ja ci radze tak:

 

- Nazwa jest dobra, niema co się czepiać realiów.

 

-  dopisz do 22 ,,lata''

 

- Wszystko co jest związane z pogodą będzie dobre na CM (tyle że piorun jest 2 znaczny). Byle nie  mapa Equestri  z wypisanymi prądami atmosferycznymi.  :rdwild: 

 

- Niema co się czepiać miasta, jeżeli ktoś urodził się na Śląsku, to czy musi od razu pracować w kopalni ?

 

Już widzę jak pytam się jakiegoś Ślązaka co robi. Jak odpowie że np. jest mechanikiem to mu piszę:

 

Jaki ma to związek z węglem ? :rainpriest: 

 

 

- Tu się zgodzę, przydało by się rozdzielić Opis Charakteru oraz Historie. Jak pisałem wcześniej dopisać jakąś przygodę, która miała wpływ na jej charakter. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza

jeżeli ktoś urodził się na Śląsku, to czy musi od razu pracować w kopalni?

Można jeszcze pracować na farmach węgla? :ming: Ewentualnie zajmować się krojeniem powietrza.

 

Leniwa, ale chętna do pomocy? To się wzajemnie wyklucza.

W jaki sposób to się wyklucza? Ja sam jestem niesamowicie leniwy, ale jak ktoś mnie poprosi o pomoc, to staczam walkę ze swoją prokrastynacją i pomagam. Leniwość raczej objawia się niechęcią do robienia rzeczy nudnych typu sprzątanie/zmywanie.

 

nerwowa, miła,

Już to prędzej się wyklucza.

OCek ogólnie jest niezły. Nie ma nielogiczności, nie jest alicornem, nie żyje w Ponyville, nie zna M6, nie ocalił świata w celu zdobycia swojego CMa. Czyli jest dobrze.

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...