Skocz do zawartości

Bazgroły Cahan


Cahan

Recommended Posts

Rys. 1

 

Anatomia jest okay poza uchem ( za wysoko na głowie ). Cienie w niektórych miejscach mogłyby być jaśniejsze.

 

Rys. 2

 

Tutaj anatomia lekko zawalona ( oczy są za małe, kopytka źle umieszczone na blacie ( w taki sposób byłoby to praktycznie nie możliwe ) ). Cienie mogłyby być trochę jaśniejsze.

 

Rys. 3

 

Kopytka i uszy są źle ułożone. Cienie mogłyby być jaśniejsze.

 

Ogólnie to podobają mi się postępy jakie robisz

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jest ładnie. Podobają mi się refleksy na grzywie, jednak mogłaś narysować tak aby było widać 2 tylną nogę. Także róg mógłby być bardziej szpiczasty, wygląda trochę jakby się ułamał. Prócz tych szczegółów wszystko jest ok.

Rysuj dalej : ).

Edytowano przez GoForGold
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hum, wypowiem się tylko na temat Krysi: generalnie rysunek bardzo ładny. Pyszczek mi się jakoś najbardziej podoba. Mam tylko dwie uwagi dotyczące kopytek:

  1. Przednie kopytka nie zginają się w ten sposób (chyba, że jeden staw, łokciowy I guess, jest całkowicie wyprostowany). Schemat -> http://i.imgur.com/zWF8l.png
  2. Wygląda to tak, jakby nie było jednego tylnego kopytka.

Poza tym drobna prośba: wstawiaj prace w spoilery, ułatwia to ładowanie :c

Edytowano przez Spring Apricot
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgina się jej tak jak noga blind baga Celestii. Staw łokciowy ma wyprostowany całkowicie, owszem.

A za opinie szczerze dziękuję, każda krytyka mnie cieszy :fluttershy4:.

Może do końca roku się jeszcze rysować nauczę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przypadek, ale wgrałaś 2 te same arty.

Pierwszy rysunek jest ok, jednak podniósłbym trochę zad, teraz jest dość płaski. Also usta imho powinny być ciut niżej.

Drugi rysunek jest lepszy pod względem anatomicznym, może troszkę zbyt chude nogi, jednak wydaje mi się że to po prostu Twój styl.

 

Edit. Trzeci art zdecydowanie najbardziej mi się podoba. Świetne ogon i grzywa. Nie mam zastrzeżeń.

Edytowano przez GoForGold
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Mane'a- czarny ogier alikorna, o czarnej grzywie, złotopomarańczowych oczach i z płonącym mieczem jako CM [który zdobył, ponieważ był takim idiotą, że udało mu się spalić swój pierwszy, stalowy miecz w ognisku], jeśli można :fluttershy4:.

 

Dziękuję RainChaser, wiedz jednak, że talentu nie mam. Rysowanie to jedynie kwestia wyćwiczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie patykowane? Jeśli za kanciaste, to owszem, to mój błąd. Jednak jeśli chodzi o długość, to specjalnie robię długie i cienkie.

 

O OCku AppleDash pamiętam, a tymczasem:

1899979_600204496733421_1536760881_n.jpg

1604542_600204506733420_1154783915_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...