Sign in to follow this  
Legion990

Rocksmith

Recommended Posts

No cóż, gra w stylu Guitar hero ale z prawdziwą gitarą w ręku. Nic innego powiedzieć się nie da... chyba. Ma ktoś? Gra ktoś? Co o niej myślicie?

Część pierwsza jest niedopracowana i niestety z nauką gry na gitrze ma mało wspólnego, część „2014” jest po prostu o klasę lepsza i najłatwiej ją porównać do lekcji z prwatnym nauczycielem (pierwszego Rocksmitha mam, drugie testowałem u kolegi).

Właściwe to pierwszy Rocksmith cały czas podczas użytkowania krzyczał: "Jestem grą! Przysięgam!". Dlatego też nigdy nie uważałem go za "coś" dzięki czemu nauczę się grać i traktowałem to raczej jako pretekst, by sprawić sobie gitarę. Bardzo mi przypomniał połączenie trybu "PRO" z Rock Band 3 i właśnie Guiter Hero i nic wielkiego z tego nie wyszło. Ot taki nijaki i okrojony odpowiednik wcześniej wspomnianego trybu "PRO" z Rock Band 3 dla PCtowców.

Nie Wiem czy powinienem tu zagladac Bo temat chyba umarl xD alee .. moze znajdzie sie jeszcze ktos grajacy w Rocksmith 2014 ? Swego czasu gralem, niedawno nawet, mam Nadal zainstalowanego z masa pobranych paczek piosenek - oczywiscie "legalnie" ze sklepu torrent = )