Skocz do zawartości

The Most Derp of Us: Front Obrony Leniwców [Oneshot][TCB][Random][Leniwce][Komedia]


Ureus

Recommended Posts

The

Most Derp

of

Us

Front Obrony Leniwców

 

Historia powstała na kolejnym polskim odpowiedniku 4chana. Tak, na biura-adaptacyjne.pl cała historia jest mniej więcej związana z wydarzeniami i użytkownikami forum. Kocham i pozdrawiam wszystkich was za wkład w to dzieło. <3 Czytanie grozi wyżarciem mózgu. Tekst nie ma na celu dopieczenia komukolwiek (oprócz arabów). Miłego derpienia szanowni kucofile.

 

Alternatywny link

 

 

The Most Derp of Us

 

 

Gif Doctora Deaddarth związany z fickiem

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszytkim za przeczytanie i zrecenzowanie. Miło jest zobaczyć że mimo humoru opartego na użytkownikach biur inni też go czują. Dzięki. ^.^

 

Jochen black, wybacz mi ale nie jestem broniaczem i twierdzenia o kucykach nie przechodzą do mnie bez argumentów. :F Sam wstęp opisuje że fick jest dziwny i grozi wyżarciem mózgu. Fick to są te babrania które są cześcią każdego forum, dają mu osobowość. Jeśli ma się dystans do siebie lub nie rozumie ficka to zwykle po prostu za mało czzasu spędziło się w "bebechach" forum. Nie mam na myśli obrażać żadnych wyniosłych i wspaniałych Bronies jak ty bo boję się zgniecenia przez obcas ich buta, niegodzien jestem tego. :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie. Chwilowo przeżywam nadmiar kucyków w wydychanym powietrzu i planów na kontynuację nie ma. Ale w przypadku kolejnego ficka z BA też będzie z serii The Most Derp of Us. Taki mały odnośnik do pewnego ficka.

Matalos... pamiętam robiliśmy razem OPC. Jesteś MG... czy prowadzisz np. na ircu sesje jakiś innych RPG niż kucykowe? Bo ja wiem, warhamiec, Świat Mroku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years later...

Witam!

 

Nie wiem co powiedzieć. To było tak absurdalne doświadczenie fanfika z epoki fandomu łupanego… co ciekawe jest to fanfik mocno nawiązujący do ówczesnego fandomu i martwego forum biur adaptacyjnych, więc wiele żartów, choć załapałem się na końcówkę istnienia tamtego forum, nie ma dla mnie sensu i mnie nie śmieszy, bo jednak nie znam czasów, gdy fik był pisany. Można tu wręcz mówić o swego rodzaju fiku fandomówce.

 

Technicznie całkowita tradycja. Głównie brak myślników. Styl istnieje i to ostatnia jego dobra cecha, poza tym jest całkowicie neutralny. A, i dziwna szerokość stron.

 

Fabuła, jak mówiłem, nie ma sensu bez znajomości ówczesnego fandomu. Choć pewnie i z tym miał być to po prostu bezsensowny żart napisany bardziej dla znajomych, niż dla reszty ludzi.

 

No i tu jest cały szkopuł. To chyba miał być tego typu fanfik, od znajomych, dla znajomych, ale z jakiegoś powodu uznano, że jest to tak śmieszne, że każdy będzie się z tego śmiał nawet wtedy (bo już pomijam perspektywę 2023 i wiecznego umierania fandomu). Bo wyobraźcie sobie, przychodzi ktoś nowy do fandomu w 2013, 14, 15, i pierwszy fik na jaki trafia to ten. Czy się zaśmieje? Raczej nie. Raczej stwierdzi, tak samo jak ja, że to bardzo dziwny twór.

 

Fika nie polecam, ale może kogoś, kto bardziej orientuje się w starożytnej historii fandomu, rozbawi.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...