Skocz do zawartości

[Dyskusja] Ideały Broniaczy


Kruczek

Recommended Posts

WITAJCIE BRONIES I PEGASISTERS!
Zebraliśmy się tutaj (Ci nieszczęśliwcy którzy tutaj trafili) aby porozmawiać troszkę o waszych miłosnych ideałach, wymarzonych drugich połówkach.
Czy Twoja wymarzona dziewczyna ma długie włosy, nosi nos klauna i obrzuca ludzi tortami?
A może Twój wymarzony facet ma mieć hobby związane ze zbieraniem nakrętek od Pepsi?
Ideały bywają dziwne, ale każdy ma swoje, tutaj możecie je śmiało opisać, na co zwracacie uwagę bardziej, na charakter czy wygląd?
A może w tym wątku okaże się że jesteście dla kogoś ideałem? :P
Piszcie.
Jeżeli taki wątek już istnieje to mnie uświadomcie, bo nie chcę (znowu) wyjść na idiotę.

Wątek w tym dziale bo Cadance kazała.

45220089.jpg


 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam swojego ideału. Szansa, że znajdę osobę, którą sobie wymarzyłem, jest równa zeru. A nawet jeśli ją znajdę, to może się okazać, że wcale kogoś takiego nie pragnąłem. Człowiek się zmienia w trakcie swojego życia, jego ideały oraz ważne dla niego wartości również. Nigdy nie będę szukać swojego ideału, bo wiem, że znalezienie go jest prawie niemożliwe. Wolę nie szukać, bo myślę, że miłość sama znajduje.

 

Nawet  jeśli mnie znajdzie, to i tak będę bał się zagadać ;__; .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nie zwracania uwagi na wygląd - ładnie to brzmi, ale mamy to w genach. Każdy, ale to absolutnie każdy zwraca uwagę na wygląd. Nawet niemowlęta uśmiechają się do ludzi ładnych, a wręcz płaczą na widok osób ładnych inaczej. Trochę się o tym naczytałem przygotowując się na egzamin z jednej z psychologii.

 

A wracając do ideałów. Jak we wszystkim. Musi mieć to coś - nie ważne co - coś co sprawi, że będę chciał z nią być, być skłonna do kompromisów, a jej BMI oscylować w granicach normy (wiem, to było chamskie, ale to temat o ideałach). 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nie zwracania uwagi na wygląd - ładnie to brzmi, ale mamy to w genach. Każdy, ale to absolutnie każdy zwraca uwagę na wygląd. 

 

Wybacz ,ale nie mogę się z tobą zgodzić.

Na świecie jest naprawdę dużo ludzi którzy charakter przekładają ponad wszystko, nie zawsze wygląd jest najważniejszy.

 

Ja osobiście wole osoby które mają charakter i coś w głowie niż pustych imitacji lalki Kena które interesują się jedynie najbliższym sklepem w którym kupią farbę do włosów czy siłownią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ,ale nie mogę się z tobą zgodzić.

Na świecie jest naprawdę dużo ludzi którzy charakter przekładają ponad wszystko, nie zawsze wygląd jest najważniejszy.

 

Ja osobiście wole osoby które mają charakter i coś w głowie niż pustych imitacji lalki Kena które interesują się jedynie najbliższym sklepem w którym kupią farbę do włosów czy siłownią.

Rozumiem Cię, ale to psychologia. Taki jest nasz umysł. Możemy sobie wmawiać co chcemy, ale tak jest. Na "dzień dobry" to właśnie wygląd, proporcje twarzy, ciała i wiele innych czynników decyduje o ocenie danej osobie. A to wszystko, dzieje się podświadomie. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy,,, 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...


Na "dzień dobry" to właśnie wygląd, proporcje twarzy, ciała i wiele innych czynników decyduje o ocenie danej osobie

 

Może jest w tym trochę racji, ale według mnie ludzie bardziej zwracają uwage na to, czy druga osoba jest zadbana. Nawet największy brzydal przy odrobinie chęci i trudu może być śliczniutki (oczywiście nie tak jak ja, ale jednak :lie: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz już wyjaśniłam mojemu partnerowi jak to jest z ideałami:

-subiektywnie, on jest dla mnie idealny, bo nawet jego wady są takie, że dla mnie nie stanowią problemu. Jesteśmy świetnie zgrani w kwestiach ideologii czy zainteresowań/ rzeczy, które lubimy robić w wolnym czasie, ale w kwestii trybu życia, talentów i toku myślenia jesteśmy dość różni i uzupełniamy się tym nawzajem. Bardzo fajne połączenie przy którym można rozwijać się nawzajem i uczyć się od siebie nowych rzeczy, ale nadal współgrać. Btw. oboje jesteśmy fanami MLP. :enjoy:

-obiektywnie- ma wiele wad i nie pasowałby większości dziewczyn w tych czasach -albo raczej- byłby dobrym chłopakiem dla nich ale wątpię czy większość dałaby mu szansę. Jest wielkim, silnym i groźnie wyglądającym facetem, ale ma też wielkie serce i niesamowitą inteligencję- takie połączenia rzadko się zdarzają, dlatego dziewczyny wolą tych chudszych i bardziej uroczych, bo przynajmniej wiadomo, że są niegroźni. Poza tym jest prosty jak budowa cepa w kwestiach rozumienia innych ludzi i gdybym ja nie pilnowała rozwoju związku, to pewnie stałby w miejscu od 2,5 lat. Stałby. -.-"

 

Panowie, nie róbcie tego błędu- to jest powód dla którego baby od was odchodzą, albo was zdradzają. To nie tak, że ciekawe/ szczere rozmowy i czułości ma się tylko po to, żeby zdobyć kobietę. To ma być w związku zawsze i wchodzić na wyższe levele cały czas, inaczej zaczyna się stagnacja.

 

Just sayin'. :MJTQO: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musiałaby być w miarę spokojna. Imprezowiczka umarła by przy mnie z nudów ;)

Jeżeli chodzi o wygląd, to według mnie musi być bardzo źle, żeby przeszkadzał. Jakaś choroba, czy mocne oszpecenie. Wątpię, by ktoś rezygnował z pasującej do niego dziewczyny, z powodu przeciętnego wyglądu, podczas gdy mógłby być z piękną, ale mniej dopasowaną charakterem.

 

dla mnie jest jeszcze jedna dziwna i niezrozumiała dla innych cecha - zapach

Ponoć po zapachu można się dobrze dobrać w pary, ale teraz perfumy wszystko psują.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pisałem wypowiedź na temat ideałów, ale oczywiście przez przypadek zamknąłem przeglądarkę i całą wypowiedź trafił szlag. Pokrótce napiszę tak: ideałów raczej dla nikogo nie ma, a co do dopasowania, myślę, że zależne jest to od balansem między wyglądem zewnętrznym, dopasowaniem charakteru oraz tym, w jakim stopniu druga osoba zwraca na to uwagę. Oczywiście mogę się mylić, ale to tylko moje spekulacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem ideały, ale... jednak po pewnym czasie umarły. Rzeczywistość jest okrutna i zdałem sobie sprawę, że zmienić swojego wyglądu nie zmienię zbytnio, charakter posiadam, jaki posiadam i tyle. Marzyć i śnić zawsze można, ale to będą tylko marzenia. Buduj swój charakter i to co masz w "środku", a nie na zewnątrz. Choć są czynniki/osoby, które nie pozwolą Ci za żadną cenę zmienić się w środku, ale nie poddawaj się staraj się tego unikać, nie mówię, że będzie to łatwe, ale dąż do celu, tylko nie po trupach. Cytując słowa mego fizyka "Kultura jest tylko po to by ukryć jak rzeczywistość okrutna".

Edytowano przez Polish_grass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Każdy z nas układa sobie w myślach, jakie cechy są dla nas idealne. Ale prawda jest taka, że nie dowiemy się, póki nie poznamy tej właściwej osoby. Nie możemy przewidzieć, czy ktoś będzie dla nas idealny i nie powinno się zniechęcać jakimiś wadami. Np. że ktoś jest chamski, co nam nie odpowiada. Skąd możemy wiedzieć, czy ta osoba nie okaże się bliższa ideałom, niż obraz stworzony przez nasz umysł? No i w końcu - serce nie sługa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła

Mądra

Zorganizowana

Nie mająca obsesji na jakimkolwiek pukcie

Umiejąca gotować

Rodzinna(ceha zapożyczona z Simsów)

Mająca dobry gust w kwestii ubrań

Pozytywnie walnięta tak jak ja

Mająca trochę (dużo) więcej ciałka

Mająca ładną twarz (Niemki odpadają :-))

Edytowano przez Long Trailer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideały nie istnieją. Tkwią gdzieś tam w naszej głowie i nawet jak znajdziemy tę jedyną prawdziwą i nieskończoną miłość to jednak od czasu do czasu zakołacze nam we łbie myśl, że może to by było w nim/niej lepsze, a może tamto. Ale, ale..ja swój obecny ideał mam. Moją dziewczynę. W tej chwili nie potrzebuję nikogo innego i nie czuję potrzeby zmieniania jej. Kocham ją taką jaka jest, a to chyba o czymś świadczy  :fluttershy5:  

 

Ale ogólnie cenię sobie lojalność i szczerość. Nie znoszę kłamstwa i zdrady. Ponadto czułość. Lubię się przytulić, pomiziać trochę. Bez jakiegoś chamskiego szarpania i przechodzenia od razu do rzeczy (if you know what i mean). Mój ideał nie może być rasistą i mieć średniowiecznych poglądów. To mnie tak iście irytuje, że nie dałabym rady żyć z osobą nienawidzącą homo bądź murzynów dajmy na to.  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, każdy ma swój ideał kobiety

do której będzie wzdychać niestety

Mój jest zaś bardzo nięwygórowany

Wygląd mej wybranki jest nie istotny

Zaś jej charakter musi być szlachetny

Ma kochać mnie szczerze

bo kłamstwa nie zdzierżę

Ma być też miła i opiekuńcza

bo zawsze przyda się dłoń wspierająca

mam mnie lubić takiego jakim jestem

bo zmienić się nie jest moim celem

Ja zaś takiej dziewczynie nieba uchylę

będę szeptać do niej słowa czułe

i dotykać pieszczotliwie

by pokazać jak ją miłuję 

lecz na razie  jej nie znajduję

tylko Chrysalis kłamliwe

Co  fałszywą nadzieją karmią mnie

by potem złamać me serce tak kruche

wtedy wśród łez pytam sę

czy moją Cadence znajdę ?

czy w samotności umrzeć mi jest przeznaczone

(sorki za taki wierszyk)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też lubię. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się to... Urocze. A zarazem dodaje pazura.  

 

Większość mężczyzn z długimi włosami wygląda tak..tak..no przystojnie~ A jak nie przystojnie bo na przykład za młody to tak jak mówisz, uroczo <3

A męskie postacie z anime z długimi włosami, mrr~ ZALGZ.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...