Skocz do zawartości

[Dyskusja] Ideały Broniaczy


Kruczek

Recommended Posts

Mój ideał?

 

Ciemne, w miarę długie włosy (nie lubię krótkich), waga pomiędzy "uwolnić orkę", a "jak stanie bokiem, to nie widać". Uroda? Pff... "Uroda przeminie, pustak, pustakiem pozostanie". Spędzić resztę życia z idiotką? (w moim wieku, zmienia się myślenie o związkach). I jeszcze jedno... Prawdziwa akceptacja, która nie kończy się, na uzyskaniu najważniejszej informacji (dlaczego tak często jeżdżę do neurologa?).Rozumiem pytania o prawko, pracę czy auto. Niestety w moim przypadku to praktycznie niemożliwe. Były i takie związki. Były... Nie chcę ich. Najlepiej, aby miała to samo co ja. Wzajemna pomoc, zrozumienie, wsparcie i takie tam... i nieco dłuższe włosy wink.png

 

Wiek?

+ ten sam, lub odrobinkę starsza (NIE chcę matkowania, a tak jest w większości takich związków)

- 4 (max). No dobra... Zaakceptuję nawet -6... ech 7 o ile będzie miała poukładane w głowie.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mnie życie nauczyło, że jeśli się ma wyznaczony ideał kobiety, to mając taką przed sobą, ciężko nawet jakoś ciekawie porozmawiać, a co dopiero doprowadzić do związku, ponieważ człowiek zaczyna się starać aż za bardzo. Dlatego zgoda, mam jakiś ideał, ale nie dążę za wszelką cenę tylko ku niemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...