Skocz do zawartości

Cynia Sun


Szarik181

Recommended Posts

4mq.png

 

Imię: Cynia Sun
Wiek: 20
Rasa: Kucyk ziemski
Płeć: Klacz
Miejsce urodzenia: Baltimare
Obecne miejsce zamieszkania: Baltimare
Talent: Jest zawodową modelką
CM: Lusterko, co oznacza jej fotogeniczność

Charakter: Jest zazwyczaj ekstentryczna, nie lubi chamskich zachowań. Czasami bywa zazdrosna i nie potrafi się opanować jak wpadnie w szał.
Nie jest wulgarną klaczą, zna się na Savoir vivre. Jest miła i przyjacielska.

Historia

   Cynia Sun urodziła się mieście zwanym Baltimare. Jej ojcem jest jednorożec Clever Mind, który wykłada nauki ścisłe na uczelni, zaś matką jest White Braid, która również jest jednorożcem, pracuje jako fryzjerka.
   Para jednorożców bardzo chciała mieć dziewczynkę tej samej rasy, no i przyszła na świat klaczka, ale jako...kucyk ziemski. Żaden z zakłopotanych rodziców nie wiedział, jak to się mogło stać. Cała rodzina zamieszkała w małej rezydencji mieszczącej się niedaleko znaku "Ponywood". Chodziła do szkoły, gdzie nauczał jej ojciec, w tym właśnie czasie zdobyła swój CM. Po ukończeniu szkoły postanowiła zarabiać jako modelka, co nie przypadło do gustu jej ojca. Ale zanim stała się modelką musiała podpatrzyć jak zachowują się modele i modelki na Festiwalach, więc kupowała gazety z życia gwiazd, albo przechadzała się z przyjaciółkami na festiwale, wbrew woli ojca, który nie chciał, żeby Cynia stała się modelką, a kiedy stała się nią to przymykał na to oko. Cynia Sun zaczęła występować w różnych strojach na festiwalach oraz sesjach zdjęciowych. Ma własną willę w Stallion Beach.

 idqt.png

Historia zdobycia CM

   Cynia Sun zdobyła go w szkole średniej. W miejskim domu kultury w Baltimare zobaczyła informację na temat castingu do ich ulubionego programu. Niestrudzona klacz wraz z swoją przyjaciółką zapisały się na niego.
   Tam powiedzieli im, że jeśli chcą wystąpić w castingu muszą mieć suknie oraz zachowywać się jak modelki. Obydwie klacze potrafiły się zachowywać, ale tylko Cynia Sun miała suknię. Na drugi dzień młoda klacz przyszła na casting bez swojej przyjaciółki, gdyż ta nie miała sukni. Była nieco zestresowana, ale casting przeszła bez żadnych przeszkód. Po castingu wyszła zmęczona i szczęśliwa, ponieważ dostała swój CM. Później zaczęła przychodzić coraz częściej na castingi i inne tego typu rzeczy.

Edytowano przez Szarik181
Link do komentarza

Z charakteru przypomina mi ,,naszą,,Rarity   :rarityexcited:  

 

Kuc ma wady i zalety, no i nie jest Alicornem.

 

Historia jest prosta, ale fajna. 

 

Podoba mi się wygląd lubię zastawienie Białego z czarnym i odwrotnie.  

 

Ogólnie OC mi się podoba, jednak czegoś mi brak. Ale nie wiem czego więc można to olać. 

 

Czekam na więcej  :aj5:

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza

Dobry OCek. Ma wady, które nie są tylko wpisane do karty, żeby nie było, że Mary Sue, ale mają faktyczne przełożenie na historię. To mi się podoba. 

 

Trochę mi nie pasuje CM. Bardziej odpowiadałby fotografowi, niż modelce. Z drugiej strony, ciężko wskazać coś charakterystycznego dla tego zawodu, oprócz blasku reflektorów. Więc ciężko uznać ten CM za wadę.

 

Szkoda tylko, że taki krótki ten opis, bo z chęcią przeczytałbym coś dłuższego.

Link do komentarza

Dobry OCek. Ma wady, które nie są tylko wpisane do karty, żeby nie było, że Mary Sue, ale mają faktyczne przełożenie na historię. To mi się podoba. 

 

Trochę mi nie pasuje CM. Bardziej odpowiadałby fotografowi, niż modelce. Z drugiej strony, ciężko wskazać coś charakterystycznego dla tego zawodu, oprócz blasku reflektorów. Więc ciężko uznać ten CM za wadę.

 

Szkoda tylko, że taki krótki ten opis, bo z chęcią przeczytałbym coś dłuższego.

 

Tylko tyle historii udało mi się wymyślić, miałem właśnie problem z znalezieniem dobrego CM do niej. Cieszę się, że OC się podoba :giggle:

Edytowano przez Szarik181
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Jest taka malusieńki szczególik. Według wielu mapek w Google , Los Pegasus to miasto w chmurach, więc kucyk ziemny nie miałby czego tam szukać.

Sama postać mi się bardzo podoba, ma ładny desing i kolory. Nie jest przesadzona i, co najlepsze, kuc ziemny. Rzadko się spotyka takie OC. Jestem jak najbardziej na Tak.

Link do komentarza

Jest taka malusieńki szczególik. Według wielu mapek w Google , Los Pegasus to miasto w chmurach, więc kucyk ziemny nie miałby czego tam szukać.

Sama postać mi się bardzo podoba, ma ładny desing i kolory. Nie jest przesadzona i, co najlepsze, kuc ziemny. Rzadko się spotyka takie OC. Jestem jak najbardziej na Tak.

 

Wiedziałem, że w tym jest problem, zaraz zmienię miejscowość, dzięki za spostrzeżenie.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...