Skocz do zawartości

Wyniki konkursu "Fluttershy na wakacjach"


KochamChemie

Recommended Posts

Kilka uwag.

 

Uwaga z racji tego, że dostałem tylko 9 prac liczbę wyróżnień muszę zmniejszyć do trzech. Co jest i tak dużo jak na  konkurs. 

Widzę, że największe problemy sprawił czas, tudzież brak środków do zdigitalizowania prac. 

 

Wybaczcie, konkurs nie do końca wypalił. Człowiek uczy się na błędach, w przyszłości dam wam więcej czasu. 

Jest to już drugi konkurs działowy. Na trzeci będziecie musieli trochę poczekać, gdyż nie koniecznie będzie on plastyczny :derp2:

 

Wracając do tematu

 

 

Wyniki konkursu!

Przeglądając wasze prace miałem pewien dylemat... wszystkie były urocze, a ja musiałem wybrać tylko 3 spośród nich w celu ich wyróżnienia. Jednakże jak mówi pewno zmodyfikowane na potrzeby tego konkursu przysłowie, "Zwycięzców jest tylko trzech". 
Oto są prace który zostały wyróżnione. 
1. Praca Zapptera, przedstawiająca w dosyć komiczny i pomysłowy sposób Fluttershy spędzającą wakacje nad morzem. Nie wiedziałem, że Fluttershy pije Lecha :wat:

HxJYPwU.jpg

 

2.Praca VileRaven. Fluttershy na tle zachodzącego słońca na plaży. Po prostu pięknie wykonana praca. 

contestmlppolska_fluttershy_na_wakacjach

3.Praca Turonia, ta Fluttershy jest po prostu przesłodka. 

fluttershy_wakacje_by_turonie-d6h78xa.jp

 
Zapraszam do komentowania prac ^^
Edytowano przez KochamChemie
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! Podpisując się pod powyższym postem, interesuje się czy będzie można zobaczyć resztę prac^^

Widzę na horyzoncie Johnnego Bravo z Molestią! uwielbiam gościa :> Lubie takie wielopostaciowe prace na które można patrzeć i odnajdywać ciągle coś nowego^^ Praca VileRaven, mimo że wielu postaci nie ma to jest przepiękna!, To szczegółowo wykonane tło i atmosfera tam panująca..to po prostu trzeba umieć wyrazić,co jest nie małym wyczynem. Ja nigdy nie mam tyle cierpliwości by zrobić tak piękne tło, chylę czoła!

Edytowano przez Turoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluję zwycięzcą  :fluttershy4:  :squee:

Według mnie miejsca przydzielone fair,nie mogę się doczekać aby zobaczyć resztę prac.

Ps. Turoń,tobie to się te awardy już nie mieszczą :rainderp:

 

To paczaj to:

soIbNWI.png

LOL

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super prace ale jak dla mnie to powinno być w kolejności 2-3-1 ale sczegół każdy innaczej myśli

 

 

Pomyśl nad tym że praca Turonia jest wykonana formą tradycyjną,a nie na komputerze tak jak praca Raven,nie obrażam tu nikogo ani nie podważam czyjegoś zdania,bo tak jak napisałeś "każdy inaczej myśli",ale chciałam tylko to podkreślić  :fluttershy4:  Na pierwszej pracy dużo się dzieje - o to chodziło! :pbft:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję  :3 pozostałe 2 prace są piękne ! 

praca która jest na pierwszym miejscu jak najbardziej na to zasłużyła :) dużo się na niej dzieje. Jest dużo postaci i bardzo humorystycznie. 

Zaś praca Turonia jest tak pięknie wykonana ... Fluttershy wygląda tak uroczo <3

 


VileRaven. To photoshop!?

Praca ołówkowa pokolorowana i pocieniowana w gimpie :3 mam Ps'a ale nie umiem się na niego przerzucić.. Zbyt przywykłam do pana Gimpa ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...