Skocz do zawartości

Rarity Morderca.PONY


FluShyBrony

Recommended Posts

Czekam na pełnometrażówkę tego. Po prostu urzekająca ekspresja wypowiedzi, widoki wręcz zapierające dech w piersiach, aż chciałoby się tam być. Filmik pokazuje tutaj kłopoty kucyka imieniem Pinkie Pie i skłania do refleksji nad swoim życiem oraz pogodą. Na pewno efekty specjalne lepsze niż w Pearl Harbor oraz Transformersach.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ty zrobiłeś, wielkie brawa. Te efekty specjalne, ta fabuła, ta akcja! :lunaderp:

Byłbyś najlepszym reżyserem ever! :lunaderp:

Tak, ja zrobiłem ten głupi filmik razem z bratem xD. WOW nie wiedziałem że coś takiego może kogoś tak rozśmieszyć :D... Hmm... Jeżeli będzie mi się chciało to może założę kanał poświęcony takim głupotom x]. Dzięki wszystkim za miłe (lol niektóre dosyć poważne xD ) komentarze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Te pościgi, te wybuchy! Coś pięknego! [2] Film z najwyższego szczebla, genialni, fascynujący bohaterowie! Wciągający filmik, każdy nas niecierpliwie oczekuje drugiej części i pełnometrażówki. Obejrzałam z kilkanaście razy. I ta rola puszki, ah! Dźwięczne "Jeb, jeb jeb", ciągle je słyszę gdy tylko pomyślę o tym filmie. Oscar dla tego pana, za aktorów, fabułę, scenerię, puszkę, piękną pogodę zimno i wieje!, Mordercę-Rarity, Tłajlajta i Pinkie ze świetnym głosem, efekty specjalne i puszkę! Brawa! *wstaje i klaszcze* To przebiło wszystko, naprawdę.Twórca może być z siebie dumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...