Skocz do zawartości

Co z serwerem.


asie

Recommended Posts

a ok do fajnie, że jest Twi. soo została nam tylko Pinkie i AJ i bedzie git  :efWiK:

 

AJ wiem że jest, bo widziałam, a nawet w obrazku w temacie "Rekord!" na serwerze jest. [chyba że odeszła na zawsze :fluttershy3: ]

Pinkie mi przemknęła przed oczami, ale tylko raz na sekundę i kilka dni [tygodni?] temu...

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poczułem się nieswojo ._.

Nie mam pojęcia czemu D:


UWAGA!
 
Umm... dobra moje małe kucyki, jak to zawsze bywa przy startach serwera, jest parę kłopotów natury różnej. Start przesuwamy na 19.30, może wyrobimy się wcześniej, wszystko to wina modu Highlands który sprytnie ukrył się w paczce i spacyfikował nam cały serwer. Tak wiem, hejtujecie, uwierzcie mi ja też hejtuję tę sytuację.

*hejtuje*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA!

 

Umm... dobra moje małe kucyki, jak to zawsze bywa przy startach serwera, jest parę kłopotów natury różnej. Start przesuwamy na 19.30, może wyrobimy się wcześniej, wszystko to wina modu Highlands który sprytnie ukrył się w paczce i spacyfikował nam cały serwer. Tak wiem, hejtujecie, uwierzcie mi ja też hejtuję tę sytuację.

 

Ugh, półtorej godziny :fluttershy3: No trudno wytrzymam :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Highlands byl czujny. Schowal sie w folderze "plugins" zamiast "mods"!

 

...a tak na serio, napotkalismy bardzo powazne bariery w postaci psa chcacego zrobic zdrowa kupke. Start bedzie AS SOON AS POSSIBLE.

 

Prosimy o cierpliwosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bedzie wlaczony jeszcze dzis?

 

Nie jestesmy w stanie znalezc odpowiedniego miejsca na mape - do zmiany jest wiec caly mod od biomow, a mnie strasznie bola oczy od calodziennej pracy i potrzebuje przerwy.

 

Serwer bedzie odpalony jutro. Na sto procent. Godziny nie podaje - badzcie czujny.

 

Bardzo przepraszam w imieniu calej Administracji za utrudnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mapke z brohoofa, a jak nie to moge wam zbudować par rzeczy/budowli miedzi innymi domy glownych bohaterek, jakies ewentualnie sklepy  itp. Jestem dobra w budowaniu, szczegulnie jeśli chodzi o serwery i budowle mające służyc spolecznoci. Kiedys robilam pixelarty ale mi sie znudzilo :yay:  zatrudnienie mnie jako moderatora/ budowniczego bedzie dobrym pomyslem. Oczywiscie odpowiedz zostawiam do rąk/kopyt Administratorów. Polecam się na przyszłość.  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie hejty, hejtujcie mnie, tak bardzo tego chcę


Dajcie mapke z brohoofa, a jak nie to moge wam zbudować par rzeczy/budowli miedzi innymi domy glownych bohaterek, jakies ewentualnie sklepy  itp. Jestem dobra w budowaniu, szczegulnie jeśli chodzi o serwery i budowle mające służyc spolecznoci. Kiedys robilam pixelarty ale mi sie znudzilo :yay:  zatrudnienie mnie jako moderatora/ budowniczego bedzie dobrym pomyslem. Oczywiscie odpowiedz zostawiam do rąk/kopyt Administratorów. Polecam się na przyszłość.  :squee:

 

jeżeli chcesz coś zudować to możesz, ale musisz mieć swoje itemki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...